Jump to content
tuufus

kõrge vererõhk

Recommended Posts

Tere.

lugesin siit foorumist et kreatiin põhjustab kõrget vererõhku..

käisin mõõtmas vererõhk oli 150..viimasel ajal süda koguaeg paha ja ninast hakkab vahest verd jooksma

kas peaks kreatiini tarbimise ära lõpetama või on midagi olemas mis viib vererõhu alla?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vaata oma treeningplaan üle. Ravi määrab ikka arst, mitte siin olevad foormulased! Mine arstile! üle 140 peetakse juba kõrgeks vererõhuks, samas peaksid mõõtma seda regulaarselt, mitte vaid korra. Vaid regulaarsel mõõtmisel mõõdetud kõrge vereõhk viitab juba vajavale ravile!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere.

lugesin siit foorumist et kreatiin põhjustab kõrget vererõhku..

käisin mõõtmas vererõhk oli 150..viimasel ajal süda koguaeg paha ja ninast hakkab vahest verd jooksma

kas peaks kreatiini tarbimise ära lõpetama või on midagi olemas mis viib vererõhu alla?

Treenimine raskustega põhjustab paljudel vererõhu tõusu. Ülemise vererõhu näidul alates 140 on vajalik vererõhu alandajate kasutamine. Kõrge vererõhk kahjustab veresooni ja on südamele lisakoormus. Pöördu perearsti poole.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kreatiin ise ei too kaasa suurt vererõhu tõusu, õigemini midagi ei muutu. Olin ise ka samas olukorras kui sina kuid kreatiin ei teinud asja hullemaks vaid ikka see, et trennis pingutad ise rohkem. Kreatiini toimel hakkab ju jõud ja mass lisanduma. Samas massi juurdekasv peaks ikka oluline olema, et vererõhule mõjuda. Ma olen kogu selle raja läbi käinud ja ükski toidulisand ei põhjustanud suurt vererõhu tõusu küll tegid seda aga steroidid. Ja miks, sest mass kasvab kiirelt ja pingutad ka tohutult.

Muide kui arsti juurde lähed, siis taotle täielikku uuringut, sest kunagi ei tea kus see viga täpselt peitub. Mulle kirjutati aastaid valesid rohtusid välja, mida ma mingi aja järel prügikasti jälle ja jälle viskasin. Vahepeal suutsin ise rõhku kontrollida kuid viimasel ajal läks asi hullemaks ja tegin uuringud läbi, tuli mõned päevad haiglas olla.

Ise tarvitan näiteks ainult pool päevasest doosist ja preparaadiks on Pritor Plus, väga hea preparaat, soovitan.

See siis oli mul 2 aastat tagasi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×