Jump to content
livingwell

Lihastega rahul

Recommended Posts

Mul siin sõber oma kehaga väga rahul ja ei soovi enam lihast suuremaks kasvatada. Ta üldiselt päris hea kuiva kehaga ja mis tal nüüd siis kordused peaks jääma et lihast säilitada nii nagu hetkel on. Siiani on teinud ainult massi ja kordused 8-12. Äkki oleks keegi nii hea annks mõne soovituse. Ise ü ldiselt soovitaks tal tegema hakata 15 kordust igas seerias.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Muud siis üle ei jää kui tehku reljeefi, kordused 12-15 ja raskus samamoodi vastavalt kordustele. Ehk siis umbes 4 seeriat ja korduseid 12-15.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

esiteks on väga raske täpselt jõudu ja massi säilitada, see ikka vahepeal kõigub, aga mina soovitaks vbl vähendada trennipäevasid

vbl isegi teha ainult 1 trenn nädalas:)

seda meest ma tahaks küll näha, kes oma lihastega rahul on :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

15-sed seeriad hakkavad lihast kaotama vörreldes 10-stega, kuid lisavad reljeefsust. Üldiselt peaks jätkama sama treeninguga. Peab säilitama hea toitumise ning organismi tuleb šokeerida treeningkava muutmisega, vastasel korral leiab keha võimaluse, kuidas ennast kohandada kõige paremini antud treeningu jaoks ning hakkab vähendama vähemoluliste lihaskiudude massi.

Enimlevinud on soovitus teha harvem trenni. Las su sõber võtab treeningkavast ühe päeva vähemaks alustuseks. Võib ka proovida veel vähemaks võtta, kuid eks ise tajub kas jääb päevi väheks/paljuks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
esiteks on väga raske täpselt jõudu ja massi säilitada, see ikka vahepeal kõigub, aga mina soovitaks vbl vähendada trennipäevasid

vbl isegi teha ainult 1 trenn nädalas:)

seda meest ma tahaks küll näha, kes oma lihastega rahul on :D

Teed iga nädal sama raskusega, siis ei saa see jõud kuhugi kaduda! Hoidmiseks on 2 trenni nädalas paras, ei pea üldse suure mahuga tegema.

Miks ei või keegi oma kehaga rahul olla? Tavalised sportlased on oma kehaga ka rahul, nt sprinterid või kergejõustiklased, minu meelest neil väga atleetne keha - arvad, et nad masenduses, et nad pole töllakad monstrumid? Kui pole just kulturist, vaid "endale treenijad" nagu enamus siin ning ei saa kehaga rahul olla, püüdlevad R.Colemani poole, need on küll minu arust haiglased. Mõned suured ja piisavalt rasvased jõumehed pole üldse ilusa kehaga, võivad suured ja tugevad olla, kuid meenutavad rohkem paksukest kui atleetiku ja sportlikku keha.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Enda kogemuste põhjal ei soovitaks. Kui ise jõudu tegin siis kadus teravus ära ja lihas kasvas ka vaikselt. Oleks oodatud natuke asjalikumaid vastuseid...

Mida tähendab teravuse kadumine?

Massi ta ju ei tahtnudki, las kasvab siis aeglaselt.

Jõu arendamise all mõtlesin seda, et arusaadav kui inimene ei taha end mingiks monstrumiks treenida, jõud oleks massist nagu veits praktilisem ja siis oleks mille nimel edasi treenida, kuhugi pürgida. Hirmus igav oleks trennis käia ilma motivatsioonita, eesmärgiks paigalseis.

Peace

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mida tähendab teravuse kadumine?

Massi ta ju ei tahtnudki, las kasvab siis aeglaselt.

Jõu arendamise all mõtlesin seda, et arusaadav kui inimene ei taha end mingiks monstrumiks treenida, jõud oleks massist nagu veits praktilisem ja siis oleks mille nimel edasi treenida, kuhugi pürgida. Hirmus igav oleks trennis käia ilma motivatsioonita, eesmärgiks paigalseis.

Peace

Loll jutt... eesmärk on ju oma raske töö vilju säilitada, kellel aasta kellel kümme aastat - tahad siis, et see tõesti kaob? Ning miks peab eesmärk olema just mingi siht, võib ju oma lõbuks ka teha, treening on mõnus, tagab hea enesetunde, kulutab kaloreid, hoiab vormis kogu keha ja lihaseid, mis vananedes kipuvad just kaduma. Tervis on 2x parem kui teistel vanakestel lõpuks. Sinu eesmärk ainult jõud ning kui seda ei tule, siis on hirmus? jätab mulje, et oled ise üks paras monstrum.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Miks ei või keegi oma kehaga rahul olla? Tavalised sportlased on oma kehaga ka rahul, nt sprinterid või kergejõustiklased, minu meelest neil väga atleetne keha - arvad, et nad masenduses, et nad pole töllakad monstrumid? Kui pole just kulturist, vaid "endale treenijad" nagu enamus siin ning ei saa kehaga rahul olla, püüdlevad R.Colemani poole, need on küll minu arust haiglased. Mõned suured ja piisavalt rasvased jõumehed pole üldse ilusa kehaga, võivad suured ja tugevad olla, kuid meenutavad rohkem paksukest kui atleetiku ja sportlikku keha.

Kle mööda paned, sprinteri eesmärk on kiirust arendada, vaevalt ta sellega koguaeg rahul on. Selle mehe eesmärk oli aga välimus. See on sama hea kui öelda, et oh poksijad on muide väga rahul oma keldriga vms..

Ja kes püüdlevad colemani poole, siis ei ütleks et nad haiglased on, see annab lihtsalt stiimulit, ega nad selliseks ei lähe ikka. Haiglane on lihtsalt natuke vale öelda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kle mööda paned, sprinteri eesmärk on kiirust arendada, vaevalt ta sellega koguaeg rahul on. Selle mehe eesmärk oli aga välimus. See on sama hea kui öelda, et oh poksijad on muide väga rahul oma keldriga vms..

Ja kes püüdlevad colemani poole, siis ei ütleks et nad haiglased on, see annab lihtsalt stiimulit, ega nad selliseks ei lähe ikka. Haiglane on lihtsalt natuke vale öelda.

See on ta spordiala eesmärk. Sprinter oli pealegi suvaline näide. Kui pole just tippsportlane, nagu siin, siis on ka peale spordi elu. Oma välimus läheb ikka korda küll, selle eest tuleks hoolitseda nagu hügieeni jms. Kelder on asjast väga kaugel, sellega panid küll mööda.

Ning kordan veel, et jutt ei ole tippsportlastest. Tavaline treenija võib oma välimusega rahul olla, miks ei või mõni jooksja/sprinter teha seda aja viitmiseks, vormis hoidmiseks, mis talle sellest kuradi kiirusest kui ta ei võistle? Harrastuskorvpallurid kuskil III või IV liigas käivad ka oma lõbuks mängimas, peale oma põhitööd, lõbu ja vormi nimel, mitte "treenime kuni hilisööni, siis jõuame meistriliigasse" vms.

Haiglane on suhteline. Kulturistid on tavainimesele haiglased nt, minu arust on see ka kui keegi tahab Colemani sugune olla, sport küll, kuid ikkagi haige, ilusast kehast on asi kaugel. Stiimuliks võib suvaline modell ajakirja kaanelt olla, isegi Schwarzennegger, temagi polnud veel inimestele vastuvõetamatult suur. Eelkõige just seetõttu, et tal olid suured käed ja rind, mitte endast kaks korda laiemad jalad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
See on ta spordiala eesmärk. Sprinter oli pealegi suvaline näide. Kui pole just tippsportlane, nagu siin, siis on ka peale spordi elu. Oma välimus läheb ikka korda küll, selle eest tuleks hoolitseda nagu hügieeni jms. Kelder on asjast väga kaugel, sellega panid küll mööda.

Ning kordan veel, et jutt ei ole tippsportlastest. Tavaline treenija võib oma välimusega rahul olla, miks ei või mõni jooksja/sprinter teha seda aja viitmiseks, vormis hoidmiseks, mis talle sellest kuradi kiirusest kui ta ei võistle? Harrastuskorvpallurid kuskil III või IV liigas käivad ka oma lõbuks mängimas, peale oma põhitööd, lõbu ja vormi nimel, mitte "treenime kuni hilisööni, siis jõuame meistriliigasse" vms.

Haiglane on suhteline. Kulturistid on tavainimesele haiglased nt, minu arust on see ka kui keegi tahab Colemani sugune olla, sport küll, kuid ikkagi haige, ilusast kehast on asi kaugel. Stiimuliks võib suvaline modell ajakirja kaanelt olla, isegi Schwarzennegger, temagi polnud veel inimestele vastuvõetamatult suur. Eelkõige just seetõttu, et tal olid suured käed ja rind, mitte endast kaks korda laiemad jalad.

Nõustun Mr.Y-ga, ma ei saa aru, miks mõnedele ei mahu pähe, et keegi võib oma kehaga rahul olla.

Kui inimene teeb trenni lihtsalt oma lõbuks, siis ei pea ta ju ennast hakkama lõhkuma, et tingimata panna kangile mõned kilod juurde.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×