Jump to content
rait000

jäätis ja hapukurk

Recommended Posts

tahaks teada kui kahjulik või kasulik on jäätis ja hapukurk..jäätis ma ajasin vanasti endale ikka kõvasti sisse sest see nii hea ju..ja hapukurki söön igapäev söögikõrvale.midakasulikku sisaldab hapukurk ja jäätis.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Pole olemas halba toitu, on olemas vaid halb toitumine..

vaidleks vastu...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Siinsamas teemas küsiks ka kartulite ja näiteks jahukastme kohta... Lugesin Marek Liiva treeningvideo artiklit ning tema ütles, et hoiduge kartulist ja saiast. Mul on põhiline toit just kartulid, jahukaste ja midagi lihapoolist.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

J22tis ei tohiks olla igap2evane toiduaine (lugege, mida nad sinna sisse topivad, k6ige tipuks on ta suure suhkrusisaldusega ning kui ei sisalda suhkrut, on veel halvem).

Minu parim j22tiseelamus oli "Toomkooli" restoranis... Avokaadoj22tis chillikastmega (m6ned laimitykid olid ka...) :D

Hapukurk k6lbab syya, kui tegemist ei ole mingisuguse 22dikase purgiv2rgiga.

Muudetud kasutaja AileKuuda poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
J22tis ei tohiks olla igap2evane toiduaine (lugege, mida nad sinna sisse topivad, k6ige tipuks on ta suure suhkrusisaldusega ning kui ei sisalda suhkrut, on veel halvem).

Minu parim j22tiseelamus oli "Toomkooli" restoranis... Avokaadoj22tis chillikastmega (m6ned laimitykid olid ka...) :D

Hapukurk k6lbab syya, kui tegemist ei ole mingisuguse 22dikase purgiv2rgiga.

mina söön just tavaliselt äädikaga tehtud hapukurki..jäätist enam eriti ei söö..aga kui söön siis juba hulgim

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Siinsamas teemas küsiks ka kartulite ja näiteks jahukastme kohta... Lugesin Marek Liiva treeningvideo artiklit ning tema ütles, et hoiduge kartulist ja saiast. Mul on põhiline toit just kartulid, jahukaste ja midagi lihapoolist.

Toiduainetele on niimoodi raske ühest vastust anda - kõik sõltub kontekstist. Nt, peale treeningut on hea kartulit ja muna süüa, õhtul enne magama minekut ei ole hea jällegi kõhtu kartuliputru täis süüa.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×