Jump to content
linkin

Triitseps

Recommended Posts

Tere.

Oleks vaja mõningaid nõuandeid triitsepsi kasvatamiseks. Ülaosa areneb ilusasti, aga alaosa(küünarnuki juures) jääb maha. Et millised harjutused siis spetsiaalselt alaosa treenivad?

Minu harjutused triitsepsile on sellised:

ploki surumine alla(kitsas haare, harudest hoian kinni)

hantli surumine kukla tahant(kahe käega)

hantliga kukla tagant(ühe käega)

Ja milline peaks olema harjutuse sooritamise kiirus? Kas kiirendusega või aeglaselt? Kas tagasi peaks laskma ploki niisama või samamoodi seda ise aeglustades?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Proovi prantsuse surumist. Väga hea baasharjutus võid proovida ka kuidas mõjub rööbaspuudel surumis või kui see ei sobi, siis jalad toolil ja käed ka toolil vms.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Prantsuse surumine = hantli surumine kukla tagant(kahe käega)! :blink:

Need mõjuvad vägagi erinevalt.

Erineval viisil mõjub harjutus erinevalt. Prantsuse surumine on baasharjutus, mõjub kõigile kolmele peale võrdselt. Kuid hantliga sirutamisel(surumisel) kaela tagant, soodustan kõige enam pika pea(sisemine pea) mõjutamist ja venitab suurel määral seda. Keskmine pea on lihas, mis ulatub küünarnukini. Keskmist pead saab väga edukalt treenide plokil allasurumisel, kuid althaardega, mitte pealthaardega. Samas, pealthaardega treenib hästi küünarnukilihast.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Olen ise teinud kahte harjutust:

1. rööpaspuudel surumine, selle harjutusega olen tunnetanud triipsit kõige paremini.

2. nö käievedu üle pea. Cõtad köitest kinni kukla taga, astud sammu ühe jalaga ette ja hakkad kukla tagant üle pea köis-käsikut vedama nö. See on teine harjutus millega olen hästi suutnud triitsepit tunnetada, aga mitte siiski niihästi kui harjutusega nr 1.

Et ma olen neid kahte harjutust teinud ,ja soovitan neid kindlasti, kuna endale subjektiivselt tunduvad need triitsepti hästi koormavana. samas teisi triitsepsi harjutus ipole proovinud, ja samas ei tea ka millisele triitsepsi osale need kaks ka mõjuvad. Aga soovitaks kindlasti neid kahte.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Dennis James'i treeningvideos siin fitness tv-s näitab ta vaheldumisi üks käsi haaval üht triitsepsi harjutust mis on minu arvates väga hea, viimasel ajal olen teinud ja mul vähemalt vötab triitsepsi väga mönusalt läbi!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere.

Oleks vaja mõningaid nõuandeid triitsepsi kasvatamiseks. Ülaosa areneb ilusasti, aga alaosa(küünarnuki juures) jääb maha. Et millised harjutused siis spetsiaalselt alaosa treenivad?

Minu harjutused triitsepsile on sellised:

ploki surumine alla(kitsas haare, harudest hoian kinni)

hantli surumine kukla tahant(kahe käega)

hantliga kukla tagant(ühe käega)

Ja milline peaks olema harjutuse sooritamise kiirus? Kas kiirendusega või aeglaselt? Kas tagasi peaks laskma ploki niisama või samamoodi seda ise aeglustades?

Mõned teadjad on soovitanud kiiresti suruda ja lasta aeglustusega tagasi, siis töötab lihas mõlemas suumas ja on kauem pinge all, mis annab võimaluse tal ennast lõhkuda ja seejärel kasvada

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
väga sisukas vastus

Kahe mõtteline vastu sinu poolt.Kas sisukas selles mõttes, et sa ei osanud sinna peale vajutada, et avaneks artikkel ja vaatasid ainult seda sõna ning ütlesid irooniliselt sisukas või siis sa just vajutasid ning lugesid ja said sealt sisuka vastuse! :D Emb-kumb!?

Aga see selleks.Lisaks veel ühe hea artikli 10 viisi kuidas suurendada triitsepsite kasvu!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mainiks veel ära, et kui oled otse foorumisse tulnud (pealehte ei külastanud), siis mingil kummalisel kombel esimest korda neid linke vajutades satud pealehele, kui nüüd teist korda veel vajutad, siis alles näeb seda artiklit. Mul vähemalt on nii. Tõsi küll, natuke häiriv asi. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma julgeks soovitada kitsa haardega kangi rinnalt surumist. Tehes sobivate raskuste ja aeglase kiirusega siis võtab üsnagi toredalt triitsepsi läbi. Pealegi bodybuilding.com'st lugesin kunagi ,et see harjutus pidigi tegema seda triitsepsi kõige pikemat pead ja arendama triitsa täies pikkuses mitte ainult ülemist osa(Palun, parandage mind kui ma milleski väga mööda panin :D ).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Lisa kavasse see nn prantsuse surumine= inglise k skull crusher.

Hantli surumist kukla tagant proovi teha selili pingil.

Muudetud kasutaja eintsius poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×