Jump to content
madis220

Mida teha kui

Recommended Posts

Mida teha kui on masendus peal?

Masendus sellest , et kui jätad jõukat nädal-2 vahele ja tekib jube masendus ja akkab halb tuju et ei käinud aga lihtsalt pole aega hetkel kooli kõrvalt.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Siis pole mdagi teha:) Ma arvan, et selle tunnikese hea tahtmise juures ikka mõni kord nädalas leiad, kui muidugi tahtmist on.

Ja vabanduse trenni mitte minna leiab ka alati. Sinu oma valik.....

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Endal oli ka kunagi selline probleem! Aga leia alternatiiv kodus!!! Soeta väike hantlikene(tellitav loomulikult) ja hakka uhama!

Mina sain ennast nii päris heasse vormi suveks(ja sinnani on veel aega)

Mul ütles kaitseväes 1 spordiinstruktor kunagi nii : Kes tahab trenni teha , leiab ka selleks vahendid(kui vingusime , et sitt jõusaal on)

Ja andsime nii et vähe pole trenni teha , kuigi masinad ja pingid olid vanemad kui me ise!

Loo moraal - hakka kodus treenima!!! Arvan , et selle tunnikese ikka leiad , et endale pühenduda!?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Siis pole mdagi teha:) Ma arvan, et selle tunnikese hea tahtmise juures ikka mõni kord nädalas leiad, kui muidugi tahtmist on.

Ja vabanduse trenni mitte minna leiab ka alati. Sinu oma valik.....

Natuke valesti aru vist saand ma pole päris algaja ikka ma ikka 3-4 aastat korraliku trenni teind ma ei otsi vabandusi vaid jube palju töid koolis ikka 2 korda nädalas proovin ikka teha jõukat vähemalt kava ette nähtud 3 päeva jalg jääb päris palju tegemata aga 2 korda nädalas karate ka veel.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina käisin esmajärjekorras ikka trennis, töödeks jõudis õppida ka samal päeval kui töö oli. Teistes tundides siis. Pold mingit probleemi, kool edukalt lõpetatud.

Muidugi ma ei arva et see mingi hea eeskuju on, eks igaüks leiab oma lahenduse.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No kui kuidagi ei saa, siis kuidagi ikka saab :blink: Õnneks keskkool läbi aga viimane aasta oli jõusaal peale kooli nagu puhkus. Nojah mäletan ,et rattatrennist meeldis mulle ikka viilida aga jõusaal on õnneks hoopis teistsuguse iseloomuga tegevus.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

mina näiteks tulen koolist,,siis kütan jõusaali,peale seda söön kõhu täis ja kütan kohe bändiproovi..ja siis jõuan kuidagi õpitud ka ja tüdruku jaoks peab kaa veel aega jätkuma..päris tihe päevaplaan aga kuidagi saab vast hakkama.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Loeb see ka mida jõusaalis teha mitte kui heas jõusaalis käid, kui ikka seal seanahka venitad siis võid samahästi kodus piima ja suhkrupakke venitada. :blink:

Ise ka hetkel peale kooli jõusaali ja värki, eks ikka leiab aega kui vaja on. Suvel plaanis tööle minna siis paistab et jõuan jõusaalis vähem käia...tuleb lihtsalt rohkem jooksmas/ujumas käia.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×