Jump to content
yamikazi

Valu selja paremas tiivas

Recommended Posts

Valu on nagu justnimelt abuluu all vms, tuli eelmine nädal trennis, arvasin et venitasin ära kuidagi vms ja et läheb üle aga pole läinud.

See selline värdjas koht ka ja ei oska seda kuidagi venitada et parem hakkaks, ehk pakuksite mõne variandi või mida üldse soovitaksite?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Millinse see valu on nagu mingi pisteline, pidev või aint pingutuse all olles vms!? Et kas võib olla mingi lihas valu või midagi muud!?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Millinse see valu on nagu mingi pisteline, pidev või aint pingutuse all olles vms!? Et kas võib olla mingi lihas valu või midagi muud!?

Ma ei oska väga kirjeldada seda, valus on näiteks siis kui panen enda enda ees käerandmed kokku ja surun, siis tekib valu.

Muidu niisama valus ei ole, kui rinnasurumist teen ja ära lõpetasin seeria siis annab ka tunda.

Ja kui käerandmeid 5sek. koos hoian siis kaob valu ära ja kui lõpetan randmete koos hoidmise ja eemaldan käed üksteisest siis on ka korra valus 1-2sek ja siis pole jälle.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Valu on nagu justnimelt abuluu all vms, tuli eelmine nädal trennis, arvasin et venitasin ära kuidagi vms ja et läheb üle aga pole läinud.

See selline värdjas koht ka ja ei oska seda kuidagi venitada et parem hakkaks, ehk pakuksite mõne variandi või mida üldse soovitaksite?

Põhjuseks on lihas - või närvivalu. Aitab antud koha massaaž ja želeedega määrimine - Deep Relief, Finalgon jne.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Selliste v2ikeste vigastuste paranemine v6tab aega vahest n2dal v6i kaks.

Andke talle rahu.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Selliste v2ikeste vigastuste paranemine v6tab aega vahest n2dal v6i kaks.

Andke talle rahu.

Aga tunda annavad elu lõpuni. :blink:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Põhjuseks on lihas - või närvivalu. Aitab antud koha massaaž ja želeedega määrimine - Deep Relief, Finalgon jne.

Aga ehk oskate öelda kus neid saada võiks ? apteegis on müügil ? Või need kuskil spordipoes vms. :blink:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Aga ehk oskate öelda kus neid saada võiks ? apteegis on müügil ? Või need kuskil spordipoes vms. :blink:

eks ikka apteek

mulle isiklikult sobis deep heat kõige paremini, need külmaefektiga tegid hullemaks

capsicam on ka veel. selle eripära on see et ta ajab nii sügelema et unustad kõik maailma probleemid ära

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Aga tunda annavad elu lõpuni. :blink:

Ptui, ptui, ptui... mul on seniajani paranenud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kui sellises kohas aint valutab siis mine massööri juurde mina ntks soovitan minna idamaise massaazi mega hasti võttab lihaspinge maha minu massöör on Alice ja tema nr 53492723

Enam ei valuta aga kus linna see Alice elab? :blink:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×