Jump to content
lutsukomm

kaal ja pikkus...

Recommended Posts

pikkus 178 võib olla ka õhtul 177 seega kriitiline 1cm klassikalise kulturismi seisukohast.

kaal on hetkel 84kg (aga on olnud rohkem)

tahaks kaalu 135-145kg... :huh:

Muudetud kasutaja TANK poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Pikkus 180-181

Kaal hetkel 110-110

Sügiseks eesmärk kaal saada kusagile 117-118 juurde, pikem eesmärk kusagile 125 kanti

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma siis kõige lühem siin :unsure: 162cm, kaal hetkel 57kg: oma aasta aega ei ole saanud trenni teha kahjuks ;)

(Loodan, et tüdrukud võisid ka ikka siia kribada)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma siis kõige lühem siin :( 162cm, kaal hetkel 57kg: oma aasta aega ei ole saanud trenni teha kahjuks ;)

(Loodan, et tüdrukud võisid ka ikka siia kribada)

Aasta aega pole trenni teinud.Kuidas seda mõista:kas kaal on suurenenud või siis vähenenud?Mõlemad on võimalikud. :unsure:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Pikkus : 169cm .

Kaal : 63kg .

Hetkel.

_______________

Pärast .

Pikkus : 185cm ( max )

Kaal 80kg ( max) .

Enda kasvu ja pikkusega on asi korras ainult rasvaprotsent on madal . ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Aasta aega pole trenni teinud.Kuidas seda mõista:kas kaal on suurenenud või siis vähenenud?Mõlemad on võimalikud. ;)

Kaal on vähenenud. Aga ega kaal mul palju ei kõigu. Kui alustan trenni siis tuleb nii 3-4kg juurde, aga riiete number ei suurene :unsure: Ja kui jätan järgi siis kaal on nats aega stabiilnevõi isegi kergelt jääb riietes kitsaks :( (rõhutan kergelt, eriti talvel vähese liikumise tagajärjel), aga lihtsalt liikuva eluviisiga, ilma konkreetse treeninguta) on kaal selline nagu praegu. Dieete ei ole kunagi pidanud! Ilma hommikusöögita majast välja ei astu jne.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Pikkus: 183 cm, kaal 91-91,5 kg, tahaks veel natuke pekki maha saada, u. 85 kg peale võibolla võiks võtta, kuu aega tagasi olin 96-97 vahel.

Täpselt sama siin. Kah capicorn muide!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×