Jump to content
ristokru

Tõmbed plokil, ülalt kukla taha ??

Recommended Posts

Tere,

kodus on selline masin :http://www.fitness.ee/lehed/tooriistad/harjutustepank/selg/117.html aga mure selles et käed ülesse minnes ei lähe sirgeks!!

Kui halvasti se mõjub Tõmbed plokil, ülalt kukla taha harjutust tehes??

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Võimalik, et lihtsalt lihased miskil põhjusel harjunud töötama lühikese amplituudiga.

Oled tegelenud varem mõne spordialaga või tööga, mis kasutab lihaseid suure koormusega, kui ainult piiratud liikumisulatusega. Siis kohanduvad lihased ümber sellisteks lühikesteks ja vähese venivusega. Seda annab likvideerida regulaarse venitamise läbi.

Teine võimalus on, et tõesti on selline organism(ple varem kokku puutunud). Seda peaks ikka saama lahendada venitamise abil, kuid kindel ei ole.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere,

kodus on selline masin :http://www.fitness.ee/lehed/tooriistad/harjutustepank/selg/117.html aga mure selles et käed ülesse minnes ei lähe sirgeks!!

Kui halvasti se mõjub Tõmbed plokil, ülalt kukla taha harjutust tehes??

järelikult käed liigapikad/tross liiga pikk, kui istud maha mitte sinna masina pingile siis saad käed ka sirgu lasta. käed lähvad sirgeks igal inimesel

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Olen kuulnud et ploki tõmbeid peaks hoopis lõua juurde tõmbama mitte kukla taha. Olevat ohutum. Kas keegi teab kommenteerida

Kus sa sellist jama oled kuulnud ? Kui ohutuse peale mõelda siis tekib küsimus, et miks inimesed üldse sporti teevad, sport on ju nii riskantne ala?:rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui 6laliigese liikumisulatus ei ole piisav siis kukla taha ei saa t6esti teha.

K2te osas...peaks n2gema. Seljalihas ei kinnitu kyynarvarrele, st venituse ulatuses ei ole k2e sirutamine m22rav.

Midagi kindlat saan 8elda, kui tean t2psemalt.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui 6laliigese liikumisulatus ei ole piisav siis kukla taha ei saa t6esti teha.

K2te osas...peaks n2gema. Seljalihas ei kinnitu kyynarvarrele, st venituse ulatuses ei ole k2e sirutamine m22rav.

Midagi kindlat saan 8elda, kui tean t2psemalt.

Asi ei ole selles et mu käed ei paindu, painduvad ja isegi väga hästi :rolleyes:

Asi hoopis selles et masin liiga lühike <_<

Palju see teeb halba massi kasvatamisel?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Asi ei ole selles et mu käed ei paindu, painduvad ja isegi väga hästi :rolleyes:

Asi hoopis selles et masin liiga lühike ;)

Palju see teeb halba massi kasvatamisel?

noo kui käed sirgu ei lähe siis ei saa sa ka lihastele täit koormust anda(lihas ei liigu täies ulatuses) ja seeläbi arened ka aeglaselt ja samuti võib tekkida see et lihas harjub vähese liikuvusega ära ja pärast raske õigesti teha <_< I think

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Käed ei peagi küünarnukkidest üleval asendis sirgeks minema, vastasel juhul hakkab allatõmmates kõige pealt tööle biitseps. Loe Marek Kalmuse selja treeningu artikklit www.fitness.ee/main.php?main=artikkel&com_view=1&textID=3132

Proovi järgi ja tunned, et selg saab nii palju suurema koormuse!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Käed ei peagi küünarnukkidest üleval asendis sirgeks minema, vastasel juhul hakkab allatõmmates kõige pealt tööle biitseps. Loe Marek Kalmuse selja treeningu artikklit www.fitness.ee/main.php?main=artikkel&com_view=1&textID=3132

Proovi järgi ja tunned, et selg saab nii palju suurema koormuse!

Siis äkki tuleb see isegi kasuks et masina töö käik lühem :blink:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

See et käed sirgu ei lähe ei saa olla lihaste viga, pigem liigeste viga. Mul ei lähe ka käsi sirgeks, lapsest saadik on nii. Tihtipeale on olnud mul lamadessurumise võistlustel sellega probleeme, et käed ei lähe sirgeks. Aga siis ma olen selgitanud, et rohkem ei lähegi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
See et käed sirgu ei lähe ei saa olla lihaste viga, pigem liigeste viga. Mul ei lähe ka käsi sirgeks, lapsest saadik on nii. Tihtipeale on olnud mul lamadessurumise võistlustel sellega probleeme, et käed ei lähe sirgeks. Aga siis ma olen selgitanud, et rohkem ei lähegi.

kirjutas ju et käsi läheb sirgu aga masin liiga lühike. et siis plokk-raskus on enne paika algaasendisse läind enne kui käsi sirgu saax minna

aga istu siis maha mitte masinapingile, siis saad käsi sirutada

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
aga istu siis maha mitte masinapingile, siis saad käsi sirutada

Aga kui raskus, millega treenib, ületab tema keha massi!?

Muudetud kasutaja smack poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Aga kui raskus, millega treenib, ületab tema keha massi!?

kettad sülle ... või sangpomm spez vööga ümber piha...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kirjutas ju et käsi läheb sirgu aga masin liiga lühike. et siis plokk-raskus on enne paika algaasendisse läind enne kui käsi sirgu saax minna

aga istu siis maha mitte masinapingile, siis saad käsi sirutada

Vaata mure selles et tal on pink ühes tükkis :D

Aga kui ei peagi käe sirgeks minema, tekkib küsimus kuidas siis käed peavad olema?? Mul lähevad käed, mismoodi nüüd õelda, eest vaadates \_o_/ :blink::( aga natuke ülesse poole, rõhk sõnal natuke.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

pmst on see harjutus lõuatõmbe imiteeriv. ehk kui lõuga oskad tõmmata, niiet toru läheb kukla taha, siis oskad seda masinat ka kasutada. kui see masin sellist amplituudi kasutada ei lase, siis on kehv masin.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
pmst on see harjutus lõuatõmbe imiteeriv. ehk kui lõuga oskad tõmmata, niiet toru läheb kukla taha, siis oskad seda masinat ka kasutada. kui see masin sellist amplituudi kasutada ei lase, siis on kehv masin.

Kukla taha läheb ilusasti!! See eelmine pilt oli mõeldud kui palju ülesse läheb...

Kas see on piisav??

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kukla taha läheb ilusasti!! See eelmine pilt oli mõeldud kui palju ülesse läheb...

Kas see on piisav??

V2hev6itu...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Vaata mure selles et tal on pink ühes tükkis :D

Aga kui ei peagi käe sirgeks minema, tekkib küsimus kuidas siis käed peavad olema?? Mul lähevad käed, mismoodi nüüd õelda, eest vaadates \_o_/ :blink::( aga natuke ülesse poole, rõhk sõnal natuke.

Kõige lihtsam oleks vahest lõuatõmbeid teha, masina vastav osa jääb siis küll kasutamata...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×