Jump to content
Parabool

Küsimus kreatiini kohta !

Recommended Posts

Olukord selline - Hetkel on vigastus ,mis ei luba mul joosta mai lõpuni . Kuna mängin aktiivselt korvpalli ning hooaeg on nüüd minu jaoks läbi , siis tahaks sellest vigastuse perioodist maksimaalselt kasu lõigata ja seda jõusaali ehk täpsemalt massilisamise näol. Muidu korvpalli kõrvalt on saadud ikka korralikult ka jõusaalis rassitud ning tarvitan ka valgupulbreid , seda eelkõige taastumise puhul ja et saada vajalik valgukogus kätte . Olen 198 cm pikk ja optimaalne kaal 96 . Aga viimasel ajal ei taha enam tavatoidu ja lisandi kõrvalt lihasmassi juurde tulla .Lihtsalt ei suuda nii palju süüa . Siit tekibki siis nüüd see põhiküsimus , et kas peaks hakkama kreatiini tarvitama ? Ise olen kreatiini suhtes väga skeptiline olnud. Septembris hakkab uus hooaeg ja tahaks seda vahepealset aega ära kasutada ning kui septembris kreatiini tarvitamise pooleli ja jõusaali tahaplaanile jätan , keskendudes kossule on oht paksuks minna - lihas kaob ära ? Andke nõu kuidas sellises olukorras kõige parem tegutseda on

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

noh kreatiin on üks võimalus küll jah minu arust, aga peale jõusaali pooleli jätmist ja kossu edasi mängides sa küll paksuks ei lähe, see on müüt. lihas ei saa rasvaks muutuda. sa võid küll lihast kaotada, aga see ei asendu rasvaga. ja üldse kui eesmärk on massi v lihast koguda siis peaks ikkagi ka saalis edasi käima, kui vigastusest taastunud oled

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×