Jump to content
WinnieThePooh

Harjutuste sooritamine!

Recommended Posts

1.Et sis tahaks teada kas sellel on vahe kui teen harjutust aeglaselt või kiiresti???

2.Ja et mis vahe on kui teen kerge raskusega ästi palju või raskema raskusega nati vähem??

3.Ja siis weel, et mis vahe on sellel kui teen kõhulihaseid keha allapoole kaldus või et kui teen keha sirgel pinnal ja jalad kõrgemal??

4.Ning et kas teen biitsepsile käed fikseeritult kangiga ainult küünarnukist kõverdus või püsti seistes hantlitega??

küsimused tunduvad kindlasti ästi lollid aga olen alles suht algaja...andestage :rolleyes:

Ja ärge öelge mulle et vahe on suur ja karvane <_<

Muudetud kasutaja WinnieThePooh poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

1)aeglaselt tehes raskusega millega jõuad teha 8-12 kordust on väga hea lihaskasvuks.kiiresti teha on hea nt korvpalli mängijatel- vaja kõrgele hüpata siis tehakse kangiga kiireid üleshüppeid. põhimõtteliselt on see vahe et lihas harjub ära tegema nii nagu sa teda treenid

2)kerge raskusega palju kordusi annab vastupidavust ja plahvatuslikku jõudu peaaegu et mitte, kui aga teed suure raskusega ja vähe kordusi siis on asi vastupidi.

3)vahe on selles keha allapoole tehes on raskem, kui jalad kõrgemal siis on hea teha kõhu ülemist osa kontsentreeritult kuna parem kokkutõmme

kõhuga nii et istessetõusu ei ole eriti mõtet teha kui selg veel nõrk. tee parem nii et ülemist ja alumist osa eraldi( ülemist teha nii et teed nagu istessetõusu aga aint sinnamaale kus veel alaselg on vastu alust,alumist - jalatõsted- oled alusel ja sirged jalad tõstad enda ette. harjutuste pangas seal igast variatsioone

ise teen ka nii kuna mul on juba pikemat aega seljavalud

4)fikseeritud kangiga ei tööta stabilisaator lihased ja biitseps saab paremini eraldatud. samuti on mitmekesisuse mõttes vaja ka hantlitega

veel väike vihje. kui teed kitsa haardega siis saad lihase kõrgemaks, sii on nii et kui seljatagant keegi vaatab kuidas biitsepsit näitad paistab lihas suur.

kui teed laia haardega siis lihas kasvab laiemaks ja ilusamaks.samuti on amplituud väga oluline (et lased kangi ikka sirgetele kätele alla ja siis üles)

kui tahad suuri käsi siis tee ka triitsepsit kuna see on ikkagi 2/3 käe ümbermõõdust

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
1)aeglaselt tehes raskusega millega jõuad teha 8-12 kordust on väga hea lihaskasvuks.kiiresti teha on hea nt korvpalli mängijatel- vaja kõrgele hüpata siis tehakse kangiga kiireid üleshüppeid. põhimõtteliselt on see vahe et lihas harjub ära tegema nii nagu sa teda treenid

2)kerge raskusega palju kordusi annab vastupidavust ja plahvatuslikku jõudu peaaegu et mitte, kui aga teed suure raskusega ja vähe kordusi siis on asi vastupidi.

3)vahe on selles keha allapoole tehes on raskem, kui jalad kõrgemal siis on hea teha kõhu ülemist osa kontsentreeritult kuna parem kokkutõmme

kõhuga nii et istessetõusu ei ole eriti mõtet teha kui selg veel nõrk. tee parem nii et ülemist ja alumist osa eraldi( ülemist teha nii et teed nagu istessetõusu aga aint sinnamaale kus veel alaselg on vastu alust,alumist - jalatõsted- oled alusel ja sirged jalad tõstad enda ette. harjutuste pangas seal igast variatsioone

ise teen ka nii kuna mul on juba pikemat aega seljavalud

4)fikseeritud kangiga ei tööta stabilisaator lihased ja biitseps saab paremini eraldatud. samuti on mitmekesisuse mõttes vaja ka hantlitega

veel väike vihje. kui teed kitsa haardega siis saad lihase kõrgemaks, sii on nii et kui seljatagant keegi vaatab kuidas biitsepsit näitad paistab lihas suur.

kui teed laia haardega siis lihas kasvab laiemaks ja ilusamaks.samuti on amplituud väga oluline (et lased kangi ikka sirgetele kätele alla ja siis üles)

kui tahad suuri käsi siis tee ka triitsepsit kuna see on ikkagi 2/3 käe ümbermõõdust

Nii nii....esiteks tänan vastuse eest sellest oli rohkem abi kui sa arvatagi oskad :rolleyes: .......muidu et sa teaksid treenin biitsepsit kah korralikult neli erinevat harjutuse varianti on välja mõeldud :( .......ainuke asi mis jäi arusaamatuks oli see "istessetõus" mulle kohe ei karga pähe milline see harjutus välja näeb et ta kõhulihastele on? <_<

muu on kõik selge kui seebivesi ;) ....ja siis weel selline küsimus et kui võrd ma teen kaheks jaotatud treening kava (1.jalad, selg, kõht..2.käed ja rind)....sis kas on normaalne kui ühel päeval teen üle kümne erineva harjutuse????

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×