Jump to content
swedex

Proteiini kasutamine?

Recommended Posts

Olen jõusaalis juba päris tükk aega käinud tulemused on üpris head aga sooviks lihase kasvamist natuke kiirendada.

On plaan hakata võtma proteiini.

Äkki oskaksite soovitada mida võtta?..Ja kuidas võtta?

Olen kuulnud et võetakse kuuridena aga milles see seisneb(võtan näiteks viis nädalat ära ja sis tuleb 5 nädalat pausi vms?)

Oleks tänulik kui saaksite aidata.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui söögiga piisavalt valku saad, siis muul ajal kui vahetult peale trenni pole mõtet võtta, peale trenni siis koos kiiresti imenduvate süsivesikutega.

Hera80, Proteiin no1, Whey3, Whey+... http://shop.fitness.ee/index.php?cPath=21&...172538b8e0d4e4f

Momendil ise kasutan Whey3-e, panen Dextrot ka hulka: http://shop.fitness.ee/product_info.php?cP...products_id=308

Muudetud kasutaja Capricorn poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tahaksin kysida, kas see AC-C toode ka aitab, see on sama, et kasvatab lihast ja jõudu annab ka. Kas keegi teab oleks see parem osta kui nt hera 80 või mingi proteiin, eesmärk oleks lihast suurendada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

muidu proteiini kuuridena vist eriti ei võeta, tavaliselt enne ja pärast trenni, kui valid ühe korra, siis kindlasti pärast trenni võta. Kreatiini võetakse kuuridena.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Proteiinisisaldus on küll väiksem kui "tavalistes" proteiinipulbrites, seal on ka kreatiini sees. Selles mõttes, et kui kreatiini tarbid/tahad tarbida, siis võib võtta küll, kui väga algaja oled, siis nagu kreatiini eriti ei soovitata.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tahaksin kysida, kas see AC-C toode ka aitab, see on sama, et kasvatab lihast ja jõudu annab ka. Kas keegi teab oleks see parem osta kui nt hera 80 või mingi proteiin, eesmärk oleks lihast suurendada.

lihast suurendab mehelik trenn ja korralik õgimine

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma trenni teinud kyll, aga lihast ei taha tulla :S, jõudu on tulnud selle ajaga, aga lihast üldse, söön ka:

Hommikul:võileivad,puder,piim,jogurt

Päeval:Lihatoit kartuliga. Nt:kotlet(pikkpoiss)(strogonov), piim

Õhtul:Soetoit jälle kartuliga tavaliselt, vahest makaron ja riis ka, piim

Kui näiteks kasutada mingit lisandit, siis äkki kasvab siis lihas rohkem

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma trenni teinud kyll, aga lihast ei taha tulla :S, jõudu on tulnud selle ajaga, aga lihast üldse, söön ka:

Hommikul:võileivad,puder,piim,jogurt

Päeval:Lihatoit kartuliga. Nt:kotlet(pikkpoiss)(strogonov), piim

Õhtul:Soetoit jälle kartuliga tavaliselt, vahest makaron ja riis ka, piim

Kui näiteks kasutada mingit lisandit, siis äkki kasvab siis lihas rohkem

kasuta sellist LISANDIT mis aju paremini tööle paneb ja loe foorumist treeningu ja toitumise kohta

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma trenni teinud kyll, aga lihast ei taha tulla :S, jõudu on tulnud selle ajaga, aga lihast üldse, söön ka:

Hommikul:võileivad,puder,piim,jogurt

Päeval:Lihatoit kartuliga. Nt:kotlet(pikkpoiss)(strogonov), piim

Õhtul:Soetoit jälle kartuliga tavaliselt, vahest makaron ja riis ka, piim

Kui näiteks kasutada mingit lisandit, siis äkki kasvab siis lihas rohkem

Äkki on viga hoopis treeningus ja selle ülesehituses????

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

3 korda päevas süüa pole lihase kasvatamise seisukohalt väga hea valik, pealegi kardan, et su toit ei sisalda piisavalt valku, mida lihaste kasvamiseks vaja on. Ühe toidukorraga suutis organism vist vastu võtta 40 g (või oli 30 g vms.) valku. Üsna kindlasti su iga toidukord nii palju niikuinii ei sisalda ja kui ka sisaldaks siis kokku tuleks umbes 100 g, mis oleks lihasmassi kasvatamiseks piisav vast 40-50 kg kaaluvale inimesele, sa vist ikka oled raskem? Pealegi kui on pikad vahed söömistel, siis vahepeal jääb organism "valgunälga", mis on väga halb just peale treeningut koormusest taastumisel. Lihased ju tegelikult kasvavad puhates. Ma näiteks söön umbes iga 3 tunni tagant keskmiselt 40 g valku ja nii 5-6 korda päevas

Parem telli toitumiskava. :rolleyes:

Muudetud kasutaja Capricorn poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Olen jõusaalis juba päris tükk aega käinud tulemused on üpris head aga sooviks lihase kasvamist natuke kiirendada.

On plaan hakata võtma proteiini.

Äkki oskaksite soovitada mida võtta?..Ja kuidas võtta?

Olen kuulnud et võetakse kuuridena aga milles see seisneb(võtan näiteks viis nädalat ära ja sis tuleb 5 nädalat pausi vms?)

Oleks tänulik kui saaksite aidata.

siiani siis nigu kasvasid ilma proteiinita vä? millest siis su tulemused ja mis materjalist siis sinulihased ehitatud on?

mina teadsin siiani et inimene ja muud loomad ongi proteiinist ülesehitatud ja muidu ei elakski, kui tahad lisa massi vajad suuremas koguses ehitus materjali proteiini, aga ei tea vb sina siis oled õhust või kurat teab millest, ei tahaks hästi uskuda et sa proteiini pole söönd.või mis sul koolis bioloogia/inimese õpetusetunnis on räägitud?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
3 korda päevas süüa pole lihase kasvatamise seisukohalt väga hea valik, pealegi kardan, et su toit ei sisalda piisavalt valku, mida lihaste kasvamiseks vaja on. Ühe toidukorraga suutis organism vist vastu võtta 40 g (või oli 30 g vms.) valku. Üsna kindlasti su iga toidukord nii palju niikuinii ei sisalda ja kui ka sisaldaks siis kokku tuleks umbes 100 g, mis oleks lihasmassi kasvatamiseks piisav vast 40-50 kg kaaluvale inimesele, sa vist ikka oled raskem? Pealegi kui on pikad vahed söömistel, siis vahepeal jääb organism "valgunälga", mis on väga halb just peale treeningut koormusest taastumisel. Lihased ju tegelikult kasvavad puhates. Ma näiteks söön umbes iga 3 tunni tagant keskmiselt 40 g valku ja nii 5-6 korda päevas

Parem telli toitumiskava. <_<

Ma kaalun 62 kg kuskil :S, aga ma proovin nyyd siis rohkem sööma hakata, suuremaid koguseid ning kala peaks ka rohkem ilmselt sööma ja treening kava peaks ma ka omal muutma vist, praegu olen ka surumist iga kord teinud, nyyd hakkan tegema 2 kkorda n2dalas surumist, esmasp. ja reede, proovin parema kava ka teha, thx abi eest :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

su jutust on aru saada et sa teed saalis suvalisi asju

võta harjutustepangast korralik kava vastavalt jõusaalipäevade arvule.

ma ei saa aru miks kõik on nii usinad ise endale kava tegema, kui asjast midagi ei tea.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
su jutust on aru saada et sa teed saalis suvalisi asju

võta harjutustepangast korralik kava vastavalt jõusaalipäevade arvule.

ma ei saa aru miks kõik on nii usinad ise endale kava tegema, kui asjast midagi ei tea.

Tegelikult ma pole päris suvaliselt teinud neid asju, ma tegin oma kava järgi mis mul peas oli ja järjekord oli ka, aga nyyd mul parem kava, viga võis olla kyll minu kavas

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kõige tähtsam oleks valku võtta peale trenni..aga võib ka võtta mingil muul ajal, keegi ei keela.

Proteiin ei ole steroid, nii et seda pole tarvis karta. Siiski tuleb igat asja kasutada mõistuse piirides.

Lisa valgu kasutamine annab lühikese ajaga tulemuse..ümbermõõdud kasvavad jne.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kõige tähtsam oleks valku võtta peale trenni..aga võib ka võtta mingil muul ajal, keegi ei keela.

Proteiin ei ole steroid, nii et seda pole tarvis karta. Siiski tuleb igat asja kasutada mõistuse piirides.

Lisa valgu kasutamine annab lühikese ajaga tulemuse..ümbermõõdud kasvavad jne.

Ma just tahaksingi rohkem saada lihast juurde, ma proovin nyyd uue kava järgi, eks näeb mis saab :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui palju valku ja süsivesikuid peaks mina siis päevas toitudega võtma? Kuskilt mingite imevalemitega sain ma nendeks 314g ja 575g. Füüsilistelt andmetelt olen ise 199,5cm pikk 94kg juures ja küllaltki aktiivse liikumisega, st. üle keskmise.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tegelikult ma pole päris suvaliselt teinud neid asju, ma tegin oma kava järgi mis mul peas oli ja järjekord oli ka, aga nyyd mul parem kava, viga võis olla kyll minu kavas

Soovitan siit lehelt toitumiskava tellida...k6ige m6tekam investeering, maksab kyll 500, kuid asi on seda v22rt, kui rulli rohkem on sis telli treeningkava kah. Kuid see investeering tuleb sulle kasuks siis, kui sa ei ole selline vend kes v6tab p2he m6tte et nyyd hakkan trenni tegema ja kuu max. paari p2rast asja pooleli j2tab. Kava pluss j2rjepidevus ja asi hakkab tulema! Toidulisandid on teisej2rgulised!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

AC-C on väga rõveda maitsega iseenesest. Mulle ükskord kogemata sattus, räme räme... ainus viis üldse tarbida on segada ananassi mahlaga.

Ärge valgu kogustega seigis liiale ka minge, muidu lööb põhja alt! Parim viis lihast kasvatada on SÜÜA PALJU, AGA TASAKAALUSTATULT (mitte ei aja ainult valku sisse, ärge unustage süsivesikuid, rasvu...)

Edu!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kõik kogaeg räägivad, et sööge ja sööge, päris kallis lõbu ju, kui nii mõtlema hakata

Tahtsin ka küsida (ei hakka eraldi teemat tegema) Ma ise kodune trenni tegija antlitega, biitsepts,triitseps,õlg,selg,rind jne, et pm peaks ka tolku olem?(kahjuks jalgadele ei tee midagi:( ) Mul ka eesmärgiks just massi saamine. Siis selle proteiini joogi kohta väike küss, kas on vahet millal ma selle alla lükkan, kas kugistan kohe 2min peale trenni tegemist alla, käin rahulikult dushi all ära ja siis või käin dushi all ära vahin niisama oma asju ja mingi 30min pärast? ja umb tund.pooldeist siis teen sooja sööki, tavaliselt kartul ja kõrval mingi liha

Varsti hakkan saalis ka käima

päikest!

Muudetud kasutaja Vain poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

selle võib kohe ära juua, kui oled trenni lõpetanud, 30 min jooksul peaks vähemalt jõudma. Ma vaatasin, et vana teema üles kaevatud, kahtlaseid küsimusi küsisin küll tollal :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
(mitte ei aja ainult valku sisse, ärge unustage süsivesikuid, rasvu...)

Kui sa ajad ainult valku sisse, siis tegelikult ajad ka palju rasvu sisse, sellised need valguallikad koostiselt juba on.

Proteiini kasutamisega on nii, et kui korduvalt ühe proteiiniga sul seedimine korrast ära läheb, siis on sinu arengule see lisand kahjuks, mitte kasuks, ja parem mitte tarbida. Toidulisandiga seedehäireid tekib aga niimõnelgi.

Fasti ACC ja HTR ei teinud minu kõhule mingit probleemi, Fast'i "Muscle+" aga tekitab korduvalt kõhukinnisust, tarbin samamoodi nagu kahte eelpoolnimetatud toodet (küllaldase vedeliku kogusega peale trenni), kuid see kaup erinevalt neist kahest paneb kõhu kinni, üldine söömis-harjumus ja põhimõtted on enamvähem samad hetkel, mis nende kahe tarbimise ajal oli.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui sa ajad ainult valku sisse, siis tegelikult ajad ka palju rasvu sisse, sellised need valguallikad koostiselt juba on.

Proteiini kasutamisega on nii, et kui korduvalt ühe proteiiniga sul seedimine korrast ära läheb, siis on sinu arengule see lisand kahjuks, mitte kasuks, ja parem mitte tarbida. Toidulisandiga seedehäireid tekib aga niimõnelgi.

Fasti ACC ja HTR ei teinud minu kõhule mingit probleemi, Fast'i "Muscle+" aga tekitab korduvalt kõhukinnisust, tarbin samamoodi nagu kahte eelpoolnimetatud toodet (küllaldase vedeliku kogusega peale trenni), kuid see kaup erinevalt neist kahest paneb kõhu kinni, üldine söömis-harjumus ja põhimõtted on enamvähem samad hetkel, mis nende kahe tarbimise ajal oli.

10-15g glutamiini aitab vo k6hukinnisuse suhtes, nii m6nelgi on see must have supplement.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui söögiga piisavalt valku saad, siis muul ajal kui vahetult peale trenni pole mõtet võtta, peale trenni siis koos kiiresti imenduvate süsivesikutega.

Hera80, Proteiin no1, Whey3, Whey+... http://shop.fitness.ee/index.php?cPath=21&...172538b8e0d4e4f

Momendil ise kasutan Whey3-e, panen Dextrot ka hulka: http://shop.fitness.ee/product_info.php?cP...products_id=308

mille jaoks see dextrot on hea ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×