Jump to content
Fenomen

3 kuuga 20kg juurde

Recommended Posts

Raha läks sõbra taskusse siiski. Suuresti minu enda laiskuse pärast, sest alguses sai küll nii korralikult trenni tehtud kui ka söödud, kuid lõpp vajus ära. Ja lõpuks sain 3 kuuga siis surumise 97,5kg peale, kuid pole 100 siiski nii et kaotus on kaotus :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Klassivend suurendas 2 nädalaga 15kg surumise raskust, 120 pealt 135 peale. Valgupulbrit ei tarbi, muud ka mitte, samas sööb palju valgurikast toitu ja pool trennist kulubki tal rinnalt surumise peale.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Klassivend suurendas 2 nädalaga 15kg surumise raskust, 120 pealt 135 peale. Valgupulbrit ei tarbi, muud ka mitte, samas sööb palju valgurikast toitu ja pool trennist kulubki tal rinnalt surumise peale.

Olen näinud kuidas kuu ajaga rinnalt surumis maksi suurendati kahekordseks....50kg..100kg....Kõige ebaloomulikum asi mida olen kunagi näind.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Korralik trenn ja isuga söömine aitab nädalas 2.5kg juurde saada...ainus probleem on et ega kehakaal tõuseb ka siis ikka hoolega... :)

Eks ta siis 2.5 kg tõusebki. Või sa mõtlesid nädalaga 2,5 kg (!) lihasmassi? Selline asi on vist võimalik ainult haigusjärgsel perioodil, kui lihasmass on haiguse ajal vähese toitumise ja liikumise tõttu kiiresti vähenenud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Olen näinud kuidas kuu ajaga rinnalt surumis maksi suurendati kahekordseks....50kg..100kg....Kõige ebaloomulikum asi mida olen kunagi näind.

Ja palju siis ka aastaga juurde tuli?

50 tonni või, :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Olen näinud kuidas kuu ajaga rinnalt surumis maksi suurendati kahekordseks....50kg..100kg....Kõige ebaloomulikum asi mida olen kunagi näind.

Ega juhuslikult polnud see mingi Märjamaa kandist pärit tüüp ,kes sellise asjaga hakkama sai?

Olen kuulnud jutte, et tõesti sellise teoga on keegi hakkama saanud. Omaette teema on see ,et kas need juttudel ka mingi tõepõhi all on. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ega juhuslikult polnud see mingi Märjamaa kandist pärit tüüp ,kes sellise asjaga hakkama sai?

Olen kuulnud jutte, et tõesti sellise teoga on keegi hakkama saanud. Omaette teema on see ,et kas need juttudel ka mingi tõepõhi all on. :)

Ei oska oelda kus ta pärit oli aga ,asi toimus tallinnas ikka..... ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Eks ta siis 2.5 kg tõusebki. Või sa mõtlesid nädalaga 2,5 kg (!) lihasmassi? Selline asi on vist võimalik ainult haigusjärgsel perioodil, kui lihasmass on haiguse ajal vähese toitumise ja liikumise tõttu kiiresti vähenenud.

Ei mõtlesin ikka rinnalt surumis maksi suurenemist.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Korralik trenn ja isuga söömine aitab nädalas 2.5kg juurde saada...ainus probleem on et ega kehakaal tõuseb ka siis ikka hoolega... :)

Ei saa nii öelda. Näiteks need vennad kes suruvad ligi 150 või 200 kilo, nemad peavad krt kuu aega rassima et 2,5kg juurde tuleks ;D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ei saa nii öelda. Näiteks need vennad kes suruvad ligi 150 või 200 kilo, nemad peavad krt kuu aega rassima et 2,5kg juurde tuleks ;D

Njojah oleneb inimesest ja raskustest ka ikka....ma mõtlesin rohkem et nagu kui alla 100 surud veel ,et siis on võimalik sellise kiirusega areneda... :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kreatiini osta kindlasti, ma lykkasin max 80 kg ja hakkasin kreatiini tarbima ja 5 nädala pärast lykkasin 100 yles. aga ma ei joonud selel aja jooksul ka tilkagi alkoholi ja sõin ka kõvasti ja kaalus võtsin ka 6 kilo juurde.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Njojah oleneb inimesest ja raskustest ka ikka....ma mõtlesin rohkem et nagu kui alla 100 surud veel ,et siis on võimalik sellise kiirusega areneda... :)

No miski pole võimatu, lihtsalt matemaatiliselt ebatõenäoline.

Aga arvan et seegi on päris raske. Et kui 80 surud siis 100 surumiseks kulub 2 kuud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
No miski pole võimatu, lihtsalt matemaatiliselt ebatõenäoline.

Aga arvan et seegi on päris raske. Et kui 80 surud siis 100 surumiseks kulub 2 kuud.

Ega korralik treenimine ja toitumine on ongi raske......aga ikkagi kõik oleneb inimesest ,mõned arenevadgi teistest lihtsalt kiiremini......paremad geenid voi midagi. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kreatiini osta kindlasti, ma lykkasin max 80 kg ja hakkasin kreatiini tarbima ja 5 nädala pärast lykkasin 100 yles. aga ma ei joonud selel aja jooksul ka tilkagi alkoholi ja sõin ka kõvasti ja kaalus võtsin ka 6 kilo juurde.

Põhilise muutuse andis sulle 6 kg tõus kaalus. Ise tõstsin ka kunagi oma kaalu kuskil 5 kg ja umbes 1,5 kuuga tõusis surumine 145 lt 160 le. Ja 80 kg - 100 kg minna pole mingi probleem, see reeglina veel selline nr. mis saavutatakse suht kiiresti. Seda suudab iga teine mats :)

Muudetud kasutaja undisputed poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×