Jump to content
klubikas

ma ei tunne kedagi kes tunneks kedagi kes valiks keskerakonda!

Recommended Posts

kõik on jube suured teoreetikud ma vaatan a paljudel teist sotsioloogias haridus üldse on :rolleyes: ma õpin seda juba 3a a vot nii julgeid seisukohti ma küll ei julgeks kujundada, sest mida enam ma sellest loen seda enam ma näen, et see kuubik on küll mitmetahulisem kui alguses paistab.. aga müts maha - nii noored ja juba nii elukogenud. amazoni foorumis on kogunenud geeniused <_<

kui sa seda kolm aastat juba õppinud oled ja ikka halligi aru ei saa siis ehk oled vale eriala valinud

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kui sa seda kolm aastat juba õppinud oled ja ikka halligi aru ei saa siis ehk oled vale eriala valinud

no kisa kisaks- a äkki põhjendada ka lõpuks? :rolleyes:

PS! arvamusi on alati huvitav lugeda, "faktid" võiks aga küll nimetamata jätta.

PEACE! jumala eest, ärge mind ära sööge - jõusaali testosteroon jõuab isegi foorumisse ;)<_<

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kui oled sügavalt usklik siis võid solvuda allpool kirjutatu tõttu ... vabandan....

kuid alustame hea tooniga:)

Kristlik partei keelaks homoparaadi <--- see on nende poolt täista mõistlik idee <_< ....

keskmine toon...

samas nad sunnivad peale koolis religiooniõpet..... see aga on minu arvates küsitav ..... nagu et kui seal räägitakse religioonist üleüldse ... erinevate maade erinevatest religioonidest ja moraali koodeksist jne ... siis on lahe ... sellest on maailmapildi laiendamise mõttes palju kasu ....

negatiinne toon ...

kuid kui nad laskuvad detailidesse ala üleval pilve peal istub valge habemega mees käed laiali siis on see mega jahu ajamine ja arvan et sellise muinasjutu rääkimine kooli tunnis on lapse aja raiskamine ... selle asemel võiks olle kehaline kasvatus ;) ... ma loodan et ma ei solvanud kedagi selle eelmise lausega ... nimelt on olemas hulk inimesi kes pimesi usuvad jumalat... ja see hirmutabki mind selle religiooniõppe juures ... ma usun et midagi kusagil on (selline imaginaarne asjandus) ... ala mingi kaalukauss stiilis et teed head saad head ja teed halba saad halba vastu ... aga see selleks ...

Nojah..

aga tegelikult mul polnud plaaniski ja ei tahtnudki reklaamida ega valima sundima EKD.

Ma lihtsalt tahtsin näidata tsiteerides kirjas mis sain, mida nemad valimisest ja poliitikast arvavad. Ja seeongi tegelt kõik. Et siis minge vähemalt valima ja kui ei tea keda valida, rikkuge valimissedel ära :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Pilve peal istuva mehikese pilt oli ainult n6uka ajal kirikus k2ivatel mammidel ettekujutuses...

Religiooni6ppe puudus, nagu n2ha.

Te v6ite mind pilduda, kui tahate, kuid mina valisin juba 2ra. Puht juhuslikult elame Ameerikas yhe kandidaadi l2heduses. Teistesse ei olnud usku ja kandideerib ta just sellesama Kristlike Demokraatide ridades...

Loomulikult Aarand Roos... (Aile teeb valimispropagandat...:rolleyes: ). Askeetlik, vaba inimese m6ttelaadiga, ei mingit venemeelsust, intelligentne.

Kas ma olen kristlane? Ei, ma olen judaist...

Muudetud kasutaja AileKuuda poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kibestunud ? :rolleyes:<_<

ära pahanda ... kuid ...

mix ? ... tal oli tuline õigus ..... selliseid on palju kes ütlevad et ma olen tark ja ma tean et see pole nii nagu teine ütleb samas ei paku ise "õigemat" lahendust välja .....

nagu et kui sa ütled et sul on suured teadmised teemal siis jaga neid teistega .... mitte ära tembelda teiste juttu valeks ...

lihtne soovitud ... ära karda oma arvamust välja öelda ... ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
no kisa kisaks- a äkki põhjendada ka lõpuks? :rolleyes:

PS! arvamusi on alati huvitav lugeda, "faktid" võiks aga küll nimetamata jätta.

PEACE! jumala eest, ärge mind ära sööge - jõusaali testosteroon jõuab isegi foorumisse ;)<_<

fakte on väga palju toodud .... kui neid ei leia ... siis klubikas tõi väga hea kogumiku keski hämaratest tegevustest ...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
fakte on väga palju toodud .... kui neid ei leia ... siis klubikas tõi väga hea kogumiku keski hämaratest tegevustest ...

Ma ei rääkinud üldse poliitikast <_< ma rääkisin teie lahkamistest @ sots probleemid ( a la narkomaania ja asotsiaalsus ning pensionärid vs noored )

arvamust võib tõesti alati välja öelda - no doubt. Miks ma ise ei võta väga julgelt sõna, sest tean, et ühest vastust pole nendele probleemidele... kahjuks siis.

Lihtsalt võiks olla rohkem sallivust kõige suhtes... lasete end ärritada liiga lihtsalt IMHO :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ära pahanda ... kuid ...

mix ? ... tal oli tuline õigus ..... selliseid on palju kes ütlevad et ma olen tark ja ma tean et see pole nii nagu teine ütleb samas ei paku ise "õigemat" lahendust välja .....

nagu et kui sa ütled et sul on suured teadmised teemal siis jaga neid teistega .... mitte ära tembelda teiste juttu valeks ...

lihtne soovitud ... ära karda oma arvamust välja öelda ... :rolleyes:

pole kedagi lolliks sõimanud ;) ja pole end targaks ka tembeldanud :( mis puutub minu arvamustesse, siis vastus on eelmises postituses :P

aga jah.... huvitavaid diskussioone leidub ikka, kahju vaid, et nad on nii laiali ühe teema all <_< võib 11 valesti mõista kahjuks ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tundub et Enemyga on raske vaielda, ta räägib ilusat ümmargust juttu nagu Edgar.

Muuseas, kus ülikoolis oled omandanud oma hea hariduse mis laseb sul teiste üle nalja visata?

Ärritunud ei tundu siin muidu eriti keegi peale sinu :rolleyes:

Muudetud kasutaja antonhansen poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tundub et Enemyga on raske vaielda, ta räägib ilusat ümmargust juttu nagu Edgar.

Muuseas, kus ülikoolis oled omandanud oma hea hariduse mis laseb sul teiste üle nalja visata?

Ärritunud ei tundu siin muidu eriti keegi peale sinu :rolleyes:

Irwe, Edgariks pole mind veel oma üürikese elu jooksul sõimatud - i give u that ;):(

huvitav frukt oled ma vaatan :P naljakas "mehehakatis" vähemalt ..... 15 ja nii südikas.. kus selliseid küll toodetakse? :P

Ma huumorimeelega inimene, ei pole tahtnud kellegi varvaste peal hüpata, kui tögamist ei kannata ära loe või tahad mulle veel midagi ilusat oma põhihariduse tasemega öelda? ;)<_<

Tartu Ülikoolis käin, mis siis?!

Muudetud kasutaja enemy poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Irwe, Edgariks pole mind veel oma üürikese elu jooksul sõimatud - i give u that <_<;)

huvitav frukt oled ma vaatan ;) naljakas "mehehakatis" vähemalt ..... 15 ja nii südikas.. kus selliseid küll toodetakse? :P

Ma huumorimeelega inimene, ei pole tahtnud kellegi varvaste peal hüpata, kui tögamist ei kannata ära loe või tahad mulle veel midagi ilusat oma põhihariduse tasemega öelda? :(:rolleyes:

Tartu Ülikoolis käin, mis siis?!

Varsti pannakse veel diagnoos: nartsissist :P

TV3-s näitab hetkel saadet "3D Dokument: Egomaania" (Egomania, Inglise 2006) :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei j6udnud vaadata, kas see tekst on siit juba l2bi jooksnud... Kleebin igaks jhuks...

Teeme KERAle kambaka!

Mille eest?

Keskerakond ja Rahvaliit on suutnud vähegi mõtleval inimesel ammu sapi keema ajada. Eesti demagoogia emeriitprofessor Savisaar kuulutab valimiste eel isegi kevade tuleku Keskerakonna töövõiduks, et hääli juurde saada. Samas:

Siiamaani ei ole avalikustatud kes ostis erakonna emiteeritud võlakirju, millega rahastati eelmist valimiskampaaniat (“Ärimehed?”, KGB??)

Keskerakond pole suutnud selgitada, mis eesmärgil sõlmiti koostöölepe Putini parteiga. (Pronkssõdur jääb paigale! Muidu algavad rahutused!! - Savisaar)

Keskerakond pole selgitanud miks kinkis Kruuda Savisaarele suvila ja miks selle järel Kruuda suhkrutrahv tühistati ning Kalevi kommivabriku hoone hirmkallilt politseimajaks renditi.

Keskerakond pole selgitanud miks kingitakse kortereid “sundüürnikele”, kes korteri kohe sada korda kallimalt maha müüvad.

Rahvaliit pole siiani selgitanud oma maadevahetuse tehingute tegelikke tagamaid. Samuti on suuri küsitavusi PRIA toetuste jagamisega “omadele jopedele” põllumajandusministeeriumis.

Ja see on ainult väike osa probleemidest, mis esimese hetkega meelde tuleb.

Kuidas?

Kõik valima!!!! SINA! Sinu sõbrad, Sinu tuttavad...

Ühe inimese hääl võib vähe lugeda. Aga kui meid on palju, siis see juba mõjub! Savisaar mängib osavalt sellele, et “mõtlev” osa eestlastest lööb lihtsalt käega ning avaldab oma protesti laisalt ja mugavalt: EI VALI! Seega kui SINA ei lähe valima, siis SINU hääle saab Savisaar!

Seekord teeme nii, et läheme kõik valima. Ja valime ükskõik keda. Pole oluline kui palju “patte” iga poliitik oma tegevuse jooksul on suutnud korda saata, siis ükskõik kes on riigikogus parem valik kui Savisaar!!!

Valimine on tehtud praegu piisavalt lihtsaks. Kui ei saa pühapäeval valima minna, siis on terve nädal eelhääletus. Ja seekord saab valida ka oma ID kaardiga! Otse internetist!!

Allpool on mõned soovitused nendele, kes ei oska oma valikut teha:

Rohelised on uus ja värske seltskond. Natuke keskkonnateadlikku mõtlemist kulub meie valitsejate sekka alati ära.

Rääkigu praegused poliitikud mida tahavad, meie tänane majandusedu baseerub kunagise kolmikliidu ja selle peaministri Mart Laari tehtud julgetel otsustel.

Kes soovib vasakpoolsemat maailmavaadet, siis sotsiaaldemokraatidel on oluliselt paremini läbi mõeldud tervishoiu ja sotsiaaltoetuste (sh. pensionid) ideed. Mitte nii, et kõigepealt ajab Keskerakonna minister arstid streikima, seejärel toetab Keskerakonna majandusminister streiki ning lõpuks hõikab keskerakondlik tohter telereklaamist, et MEIE andsime arstidele lisaraha!!!!

Vaevalt, et Kristlikud Demokraadid valimiskünnise ületavad. Aga iga hääl, mis on antud ükskõik kellele, võtab vähemaks hääli, mida saab KeRa!

Ja sama kehtib ka praeguse Savisaare puudli – Reformikate kohta. Parem juba olgu Reformil rohkem hääli, kui Keskerakond selle võrra vähem saab!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Einoh, mis mehehakatis ikka, habe on väääga minimaalne mul, eriti lihases ka pole <_<

Aga ma olen suht palju lugenud oma põhihariduse kõrvalt :rolleyes:

Aga Tartu Ülikool on väga respekt, mu ema on professor seal (ego).

Muudetud kasutaja antonhansen poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Irwe, Edgariks pole mind veel oma üürikese elu jooksul sõimatud - i give u that <_<;)

huvitav frukt oled ma vaatan ;) naljakas "mehehakatis" vähemalt ..... 15 ja nii südikas.. kus selliseid küll toodetakse? :P

Ma huumorimeelega inimene, ei pole tahtnud kellegi varvaste peal hüpata, kui tögamist ei kannata ära loe või tahad mulle veel midagi ilusat oma põhihariduse tasemega öelda? :(:rolleyes:

Tartu Ülikoolis käin, mis siis?!

Vot see suhtumine ärritabki noori(k.a. mind) kõige rohkem, et kui oled 15 vms ja ei oma midagi üle põhihariduse, siis ole vait ja ära jumala eest oma arvamust avalda, sest sa oled ju loll. Sellist suhtumist leiab igalt poolt. See pole meie süü, et sina noorena selline ei olnud või vähemalt arvad, et ei ole olnud. On 15 aastaseid, kes on 30 aastastest targemad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Vot see suhtumine ärritabki noori(k.a. mind) kõige rohkem, et kui oled 15 vms ja ei oma midagi üle põhihariduse, siis ole vait ja ära jumala eest oma arvamust avalda, sest sa oled ju loll. Sellist suhtumist leiab igalt poolt. See pole meie süü, et sina noorena selline ei olnud või vähemalt arvad, et ei ole olnud. On 15 aastaseid, kes on 30 aastastest targemad.

Igalt inimeselt... (ka lastelt) on midagi 6ppida. Ei ole olemas inimest, kes teaks k6igest k6ike ja kellel oleksid k6ik v6imalikud anded.

See ei t2henda, et midagi teades me v6iksime v2ita, et me oleme targemad kui... Me teame lihtsalt mingit fakti... teine ei tea... teine teab midagi muud.

Mina v6ibolla n2en midagi, mida teie ei pruugi n2ha... see on minu eelis, kuid ma j2tan kindla peale t2helepanuta palju asju...

2rge palun kakelge... v2hemalt mitte vanuse p2rast.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kahjuks ei käi intelligentsus ja elukogemus käsikäes. Veinikaarija jutul põhineb ka alus, kuna olen ka ise kohanud inimesi, kes hariduses jäävad noortele alla ja nende elukogemus pole midagi muud, kui et ära võta viina, sest see on halb, halb.Seetõttu ei saa vanemate elukogemusele nii palju rõhku panna, kui mõned arvavad. Kuid ma ei ütle, et elukogemus on negatiivne, lihtsalt on inimesi, kes suudavad oma arulageda jutuga selle positiivse omaduse summutada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kahjuks ei käi intelligentsus ja elukogemus käsikäes. Veinikaarija jutul põhineb ka alus, kuna olen ka ise kohanud inimesi, kes hariduses jäävad noortele alla ja nende elukogemus pole midagi muud, kui et ära võta viina, sest see on halb, halb.Seetõttu ei saa vanemate elukogemusele nii palju rõhku panna, kui mõned arvavad. Kuid ma ei ütle, et elukogemus on negatiivne, lihtsalt on inimesi, kes suudavad oma arulageda jutuga selle positiivse omaduse summutada.

Lihtsalt tihti on see elukogemus ajast ja arust,ei sobi enam tänapäeva.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Lihtsalt tihti on see elukogemus ajast ja arust,ei sobi enam tänapäeva.

Elu l2heb edasi t6esti, kuid v22rtused on erinevad, kaduvad ja j22vad.

Mina ei oskaks kyll mingit vanust eriliselt esile t6sta, kui r22kida vaimsetest v6imetest. Inimesed on nii erinevad.

Kunagi oli laul:

Hurraaderii, hurraaderaa

Kyll r6kkaks r66must maakera

Kui k6ik maailma v6im v6iks olla laste k2es <_<

siis k6ikjal linnamurudel

v6iks ringi lasta karusell

ja pargipingi asemel k2iks kiik.

Ei nutmas n2eks siis yhtki last

Austraalias, Ameerikas

Euroopas ega Aasias ei Aafrikas...jne

;) Killuke naivismi selle poliitilise teema sisse :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kuid kui nad laskuvad detailidesse ala üleval pilve peal istub valge habemega mees käed laiali siis on see mega jahu ajamine ja arvan et sellise muinasjutu rääkimine kooli tunnis on lapse aja raiskamine ... selle asemel võiks olle kehaline kasvatus :rolleyes: ... ma loodan et ma ei solvanud kedagi selle eelmise lausega ... nimelt on olemas hulk inimesi kes pimesi usuvad jumalat... ja see hirmutabki mind selle religiooniõppe juures ... ma usun et midagi kusagil on (selline imaginaarne asjandus) ... ala mingi kaalukauss stiilis et teed head saad head ja teed halba saad halba vastu ... aga see selleks ...

Ma ei ole usklik ega solvu, aga religiooniõpetust ei anna mingi habemega seelikus mees kes käsib klassil piiblit pähe õppida. Religiooniõpetus seisned eri maade kultuuride tutvustamises. Seda teeb kas tavaline ajaloo õpetaja või keegi targem inimene kutsutud kooli. Keegi sind usklikuks ei hakka seal tegema, ega jaurama et jumal on olemas. Igatahes mulle see tund meeldiks

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kahjuks ei käi intelligentsus ja elukogemus käsikäes. Veinikaarija jutul põhineb ka alus, kuna olen ka ise kohanud inimesi, kes hariduses jäävad noortele alla ja nende elukogemus pole midagi muud, kui et ära võta viina, sest see on halb, halb.Seetõttu ei saa vanemate elukogemusele nii palju rõhku panna, kui mõned arvavad. Kuid ma ei ütle, et elukogemus on negatiivne, lihtsalt on inimesi, kes suudavad oma arulageda jutuga selle positiivse omaduse summutada.

kogu selle mulli kohta võiks julgelt kokkuvõtlikult öelda, et kui võtta kas siis protsentuaalselt või üleüldise näitajana suurusjärkudes siis inimene kes on 30 ja inimene kes on 15 - neil on suur vahe, alates ELUKOGEMUSEST, rääkimata siis HARIDUSEST.

SAMAS on ka ERANDEID, on olemas SAMAtarku 15a kui 30a ja mis veel haruldasem on olemas 15a kes on oluliliselt targemad kui 30a.

Ma tooks paralleeli hea ja halva filmi vahel, ühte vaatad 2h ja saad sealt ühe pärli v-o ja teist vaadates saad tõelise kunstilise kogemuse ( v-o isegi muudab su elu või ellusuhtumist ) seega siit küsimus, kas ma peaks need 2h kulutama otsided ühte pärlit või võttes mitu mujalt? Edasisi vastuseid andes võiks rääkida ka HARITUSEST ja common sense-ist aga seda juba teieses teemas.

post scriptum! eestis on teatavasti sõnavabadus põhiseadusega tagatud, see aga ei tähenda, et ma iga mölaga nõus olema pean või üldse seda kuulata viitsin :rolleyes: Egas pea pole prügikast, muidu varsti ongi iga 15a minust kogenum ja targem ! <_<

Post Post Scriptum! adun ka seda, et kõik oleneb ennekõike isiksusest, kui sa oled 15 ja laheda suhtumisega siis lähed igalpool peale - on see siis 15 aastaste seltskond või 30 aastaste oma.

Muudetud kasutaja enemy poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×