Jump to content
klubikas

ma ei tunne kedagi kes tunneks kedagi kes valiks keskerakonda!

Recommended Posts

aga iga inimene ongi oma õnne sepp .... sest need kes jäävad elu hammasrataste vahele need jäävad sinna ikka ise .... prügikasti kõrvale istuma läheb inimene oma vabast tahtest ..... enne sinna minekut on tal veel mitu võimalust ..

Kas sa tahad väita, et inimese elujärg ei sõltu millestki muust, kui tema tahtejõust?

See ikka sõltub ka sellest, kus inimene on üles kasvanud. Inimesel, kes sünnib mingis vaeses Aafrika riigis, on palju raskem täisväärtuslikku elu elada, kui inimesel, kes on sündinud mõnes heal järjel olevas Euroopa riigis.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
allpool kirjutatu on minu arvamus ... ja see ei pea kattuma teiste arvamustega ... räägin kuna mu vanemad on olnud ka suht väga raskes seisus ja sellest välja tulnud ... et paluks mitte võtta seda minu hoolimatusena kaaselanike vastu .... ma lihtsalt arvan et osad inimesed on oma olukorras ise süüdi ... seega pole minu asi aidata ...

allpool siis seletus ...

narkariks hakkab inimene ise .... prükkariks ka .... seda ei sunni küll keegi teine peale .... nagu et inimene on selles ikka ise süüdi ... peale selle igaüks saab selle mille ta on välja teeninud ..... tee teistele halba ja saad halba tee teistele head ja saad head .... need pole minu välja mõeldud vaid need on teada tuntud tõed.... ja siis sa tuled ütlema et inimese x prükkarluses on süüdi inimene y ..... sorry selles ei veena sa mind küll mitte kunagi ...

uppuja päästmine on uppuja enda asi .... <---- nähku ise vaeva mitte ärgu lootku riigile... kui ise ei viitsi pingutada siis mix peab riik tema eest pingutama...

ja peale selle puud on kõige lihtsam välja juurida kui ta on juure tasandil ... seega ärgu mingu prükkariks .... mingu falki turvaks .... on küll ainult 19 eeku tund kuid saad 800 eegu eest korteri ja puha ..... töö lihtne ja sellega saavad küll kõik hakkama .... seega kui vähegi ise tahad siis on prükkarlusele alternatiive ...

ja ma ei räägiks nii kui ma poleks kogenud vaesust ja rasket elu ..... lapsepõlves sai perega aastaid käidud kolhoosipõllul tööd tegemas .... tutavate ja võõraste juures samuti ainult selleks et oleks igapäev toit laual <-- illustreerimaks olukorda lause minu isa suust .... "ma olen raha eest nõus sitta ka riita laduma" (olen suht kindel et sa ei tea mis tunne on 10 aastasena vedada telliskive täis käru nii et lükkad 20 metra ja siis puhkad ... lükkad uuesti ja uuesti kuni jõuad punktist a punkti b ..... lõpuks pilt silme ees must .... või siis kaevata kraavi nii et ei näe üle kraavi servagi ... viskad labidatäisi üle pea .... ) ... isa töötu ja ema palgast pole kerge nelja inimeste toita , riietada jne ... olen lapsepõlves piisavalt palju vaeva näinud et arvata nii nagu ma arvan..... seda enam et minu perel oli ka valida ... kas teha toidu/raha eest lisatööd ja tulla toime või siis anda alla ja hakata prükkariks .... tänu oma vanemate otsusele võidelda on tulemus ka vastav ....

seega ma räägin asjast mida olen läbi elanud ... mitte mingit aatelist juttu et toetame kõiki siis on hea .... ei ole .... tuleb toetada neid kelle toetamisest on kasu sest muidu on nagu surnud hobuse maksmine .... kui on need kampaaniad sünnitusmaiia aparatuuri otsimine või kiirabiautode ost jne .... alati toetan ja mitte miinimum summasid .... kuna need päästavad elusid .....

Mitte ükski asi siin ilmas ei ole tekkinud ühe teguri koosmõjul, nii on ka prükkaritega. Ning, et uppuja päästmine on ainult tema enda asi on sama hea, et miks laeval on päästevestid, kui ei oska ujuda, siis ei oska ning upud. Kuid need siiski on seal ja on mõeldud uppuja abistamiseks ja ujuja toetamiseks, sest äkki läheb tal jalg krampi ega saa enam ujuda. Riik ongi selleks, et inimesi hädas aidata, selge on see, et kui sa ise ei püüa, siis ei saa ka riik sind aidata, aga riigi toetus on vajalik.

Muudetud kasutaja veinikaarija poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mitte ükski asi siin ilmas ei ole tekkinud ühe teguri koosmõjul, nii on ka prükkaritega. Ning, et uppuja päästmine on ainult tema enda asi on sama hea, et miks laeval on päästevestid, kui ei oska ujuda, siis ei oska ning upud. Kuid need siiski on seal ja on mõeldud uppuja abistamiseks ja ujuja toetamiseks, sest äkki läheb tal jalg krampi ega saa enam ujuda. Riik ongi selleks, et inimesi hädas aidata, selge on see, et kui sa ise ei püüa, siis ei saa ka riik sind aidata, aga riigi toetus on vajalik.

Siit moraal - kui ujuda ei oska, ära laevaga sõitma mine. Aga lennukiga lendame ikka.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mitte ükski asi siin ilmas ei ole tekkinud ühe teguri koosmõjul, nii on ka prükkaritega. Ning, et uppuja päästmine on ainult tema enda asi on sama hea, et miks laeval on päästevestid, kui ei oska ujuda, siis ei oska ning upud. Kuid need siiski on seal ja on mõeldud uppuja abistamiseks ja ujuja toetamiseks, sest äkki läheb tal jalg krampi ega saa enam ujuda. Riik ongi selleks, et inimesi hädas aidata, selge on see, et kui sa ise ei püüa, siis ei saa ka riik sind aidata, aga riigi toetus on vajalik.

Greenu tahtis ilmselt siiski öelda, et miks raisata ressursse aitamaks inimest, kes ennast ise aidata ei taha ehk kes saab santi sundida, kui sant ei taha kõndida. Küsimus ei ole mitte võimetes, vaid tahtmises. Seega, kui too uppuja kasutab päästevesti, et ellu jääda, siis on abivajaja aitamine iseenesestmõistetav. Kui aga uppuja päästevesti puruks rebib ja uut küsib ja siis selle uue jälle puruks rebib ja taas uut küsib (kuigi laeval on vestidest puudus), siis ratsionaalust järgides ei tohiks talle uut vesti anda, sest sellega raiskad sa kellegi teise laeval viibiva tõelise abiVAJAJA elu. See 9000 krooni narkari elustamissüsti tarvis võiks minna ju hoopis noore luuvähki põdeva tüdrukutirtsu elu päästmiseks. Oleks siis, et narkar teeb järeldused ja parandab ennast, aga paraku läheb homme tema peale taas 9000 krooni kellegi tõelise abivajaja hingekontolt. Konkreetne valik. Loomulikult aitaks iga hea südamega inimene võimalusel ka seda narkarit, aga kui selle eest tuleb maksta vaese haige tüdruku eluga, siis see ongi see konkreetne valik, sest sarnaselt päästevestide arvule on ka sotsiaalministeeriumi rahakoti paksus piiratud. Kuidas narkarist üldse narkar sai, see on juba hoopis teine jutt.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
...

peale selle majanduse seisukoha pealt on penskar mõttetu .... kasulik osa ühiskonnast on töötav inimene mitte see keda tuleb üleval hoida .... ja penskarite eest peavad hoolitsema tema lapsed mitte riik .... need kes vinguvad et ei tule pensioniga välja need pole lihtsalt omi lapsi kasvatanud nii et need vanemaid aitaksid ...

Näed Greenu, see on Sinu väide, mille peale ma kysisin, et miks peavad lapsed oma vanemaid yleval pidama. Jah, siis kui inimene on vanaks saanud ja töövöimetuks on ta töesti majanduse seisukohalt möttetu, kuid oma pika tööstaazi jookusl 30, 50 a on ta andnud oma tubli panuse riigi arengusse, maksnud makse jne. Miks siis ikka pole tal öigust saada hyvitist selle eest ja miks peavad lapsed oma vanemaid yleval pidama? Lastel tuleb topelt koormus..maksavad omakorda riigile makse ja peavad ka vanemaid yleval.

Ja palun ära hakka jälle rääkima narkomaanidest ja "prykkaritest". See on hoopis teine teema.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kõik on jube suured teoreetikud ma vaatan a paljudel teist sotsioloogias haridus üldse on :P ma õpin seda juba 3a a vot nii julgeid seisukohti ma küll ei julgeks kujundada, sest mida enam ma sellest loen seda enam ma näen, et see kuubik on küll mitmetahulisem kui alguses paistab.. aga müts maha - nii noored ja juba nii elukogenud. amazoni foorumis on kogunenud geeniused :D

Muudetud kasutaja enemy poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma isikiklikult ei tea, mis erakonda valida, kuid Savipätsi ei vali.

Hiljuti saadeti mulle EKD (endine Põllumeeste Ühing) kiri, kus räägiti korrputsioonist ja valimistest. Isegi nemad väitsid et tuleb valima minna:

Eesti Kristlikud Demokraadid on Eesti rahva parema tuleviku nimel valmis töötama. Selleks on ka vaja Teie abi. Iga demokraatliku riigi kodaniku kõige põhilisem kohustus on osa võtta valimistest. Kui Te arvate, et ükski kandidaat ei sobi Teile, siis minge siiski valima ja väljendage oma rahulolematust rikutud valimissedeliga.

Ega neil usuvelledel pole kunagi katus korras olnud :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Me ei ela Rootsis v6i...kus mujal iganes, et me peaks arutama t88tu abiraha saava kontingendi v22rtuse v6i v22rtusetuse yle.

Summa on naeruv22rne ja saadakse seda loetud arv kuid.

On olemas toimetuleku toetus, mille saamine on sama komplitseeritud ja summa on v2ga v2ike ja mida on vaja iga kuu eraldi taotlemas k2ia.

Yks kontingent, kellel on v6imalik saada toimetuleku toetust, on oma vanematest eraldi elavad tudengid. Kas ma olen selle poolt, et neid toetada?

Kindlasti! Tulevikus on siis oodata ka arukamaid kommentaare foorumisse :P.

Muudetud kasutaja AileKuuda poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Greenu tahtis ilmselt siiski öelda, et miks raisata ressursse aitamaks inimest, kes ennast ise aidata ei taha ehk kes saab santi sundida, kui sant ei taha kõndida. Küsimus ei ole mitte võimetes, vaid tahtmises. Seega, kui too uppuja kasutab päästevesti, et ellu jääda, siis on abivajaja aitamine iseenesestmõistetav. Kui aga uppuja päästevesti puruks rebib ja uut küsib ja siis selle uue jälle puruks rebib ja taas uut küsib (kuigi laeval on vestidest puudus), siis ratsionaalust järgides ei tohiks talle uut vesti anda, sest sellega raiskad sa kellegi teise laeval viibiva tõelise abiVAJAJA elu. See 9000 krooni narkari elustamissüsti tarvis võiks minna ju hoopis noore luuvähki põdeva tüdrukutirtsu elu päästmiseks. Oleks siis, et narkar teeb järeldused ja parandab ennast, aga paraku läheb homme tema peale taas 9000 krooni kellegi tõelise abivajaja hingekontolt. Konkreetne valik. Loomulikult aitaks iga hea südamega inimene võimalusel ka seda narkarit, aga kui selle eest tuleb maksta vaese haige tüdruku eluga, siis see ongi see konkreetne valik, sest sarnaselt päästevestide arvule on ka sotsiaalministeeriumi rahakoti paksus piiratud. Kuidas narkarist üldse narkar sai, see on juba hoopis teine jutt.

heh .... tänud ... said täpselt aru mida ma mõtlesin ... ja seletasid selle veel paremini üle ...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Näed Greenu, see on Sinu väide, mille peale ma kysisin, et miks peavad lapsed oma vanemaid yleval pidama. Jah, siis kui inimene on vanaks saanud ja töövöimetuks on ta töesti majanduse seisukohalt möttetu, kuid oma pika tööstaazi jookusl 30, 50 a on ta andnud oma tubli panuse riigi arengusse, maksnud makse jne. Miks siis ikka pole tal öigust saada hyvitist selle eest ja miks peavad lapsed oma vanemaid yleval pidama? Lastel tuleb topelt koormus..maksavad omakorda riigile makse ja peavad ka vanemaid yleval.

Ja palun ära hakka jälle rääkima narkomaanidest ja "prykkaritest". See on hoopis teine teema.

mina olen esimene aastakäik kes pidi liituma teise pensioni sambaga .... st ma pean põhimõtteliselt endale ise pensioni koguma .... st riigi peale enam lootma jääda ei saa .... pean lootma enda ja laste peale .... ja see väljahüütud lause oligi ju minu seisukohast ..... ja see väljahüütud lause saab reaalsuseks lihtsalt umbes 40 aasta pärast (eestis)... et ära palun pahanda minu peale ... arenenud maades on selline eluviis juba mõnda aega ... mina ei mõelnud seda välja ..... jahh see on väga tore kui neid toetatakse ... ja nad on selle ka oma tööaastatega välja teeninud .... kuid tulevikus see nii enam ei ole ... tuleviku peale aga tuleb mõelda juba praegu sellepärast ma sellise arvamisega olengi ... ja ma ei arva et 100% kõik penskarid tuleks jätta ilma pensionist .... me jõuame jälle selleni et see kes on elanud oma elu "õigesti" sellel pole raha probleeme .. on endal kõrvale pandud või on investeeritud(kunnisvara) või siis on kasvatanud lapsed nii üles et need austavad oma vanemaid ja vajadusel toetavad neid .... kui oma pere ei toeta/austa oma vanemaid siis mix peab riik seda tegema .... et loodan et said aru mida ma mõtlesin .... põhimõte on see et riigi peale ei saa loota peab ise ka vaeva nägema ...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Selles suhtes, et mina olen juba valimas käinud ja loodetavasti siinsed arutlejad lähevad samuti valima ning kõigil on hea olla!

Edu kõigile õigete otsuste tegemisel! :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kõik on jube suured teoreetikud ma vaatan a paljudel teist sotsioloogias haridus üldse on :P ma õpin seda juba 3a a vot nii julgeid seisukohti ma küll ei julgeks kujundada, sest mida enam ma sellest loen seda enam ma näen, et see kuubik on küll mitmetahulisem kui alguses paistab.. aga müts maha - nii noored ja juba nii elukogenud. amazoni foorumis on kogunenud geeniused :D

mis sa siin oma haridust nii väga rõhutad, oma arvamus võib olla igal ühel, et kui autol on midagi katki siis ära sina ka sõna võta sest pole mehhaanikat õppinud, nii kaua oled seal püksiperset kulutanud siis peaks küll juba arukamat juttu ajama

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ega neil usuvelledel pole kunagi katus korras olnud :P

Sõna Kristlik lööb kohe pähe mõtte usklikud jne? Miks nii, kristlik tegutsemine ei ole mitte alati usulistel eesmärkidel, vaid just puhtal ja ausal tegutsemisel. Millal inimesed sellest ükskord aru saavad. Me oleme üldiselt ju kristlik rahvas ja see ei tähenda kohe uskliku ja Jumalasse uskumisse.

Ok, praegu tuli küll OT, kuid ärgem lasku selles nii sügavasse, mu sõna mõte peaks nüüd kõigile selge olema ja ka nende sõna mõte mis eelmises postis kirjutasin.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Sõna Kristlik lööb kohe pähe mõtte usklikud jne? Miks nii, kristlik tegutsemine ei ole mitte alati usulistel eesmärkidel, vaid just puhtal ja ausal tegutsemisel. Millal inimesed sellest ükskord aru saavad. Me oleme üldiselt ju kristlik rahvas ja see ei tähenda kohe uskliku ja Jumalasse uskumisse.

Ok, praegu tuli küll OT, kuid ärgem lasku selles nii sügavasse, mu sõna mõte peaks nüüd kõigile selge olema ja ka nende sõna mõte mis eelmises postis kirjutasin.

Sa küsid miks nii?

Vastus on imelihtne: ateistlike inimeste ignorantsus ning sellest tingitud eelarvamuslikkus, vastuolulisus, halvimal juhul vihkamine.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Sõna Kristlik lööb kohe pähe mõtte usklikud jne? Miks nii, kristlik tegutsemine ei ole mitte alati usulistel eesmärkidel, vaid just puhtal ja ausal tegutsemisel. Millal inimesed sellest ükskord aru saavad. Me oleme üldiselt ju kristlik rahvas ja see ei tähenda kohe uskliku ja Jumalasse uskumisse.

Ok, praegu tuli küll OT, kuid ärgem lasku selles nii sügavasse, mu sõna mõte peaks nüüd kõigile selge olema ja ka nende sõna mõte mis eelmises postis kirjutasin.

kui oled sügavalt usklik siis võid solvuda allpool kirjutatu tõttu ... vabandan....

kuid alustame hea tooniga:)

Kristlik partei keelaks homoparaadi <--- see on nende poolt täista mõistlik idee :P ....

keskmine toon...

samas nad sunnivad peale koolis religiooniõpet..... see aga on minu arvates küsitav ..... nagu et kui seal räägitakse religioonist üleüldse ... erinevate maade erinevatest religioonidest ja moraali koodeksist jne ... siis on lahe ... sellest on maailmapildi laiendamise mõttes palju kasu ....

negatiinne toon ...

kuid kui nad laskuvad detailidesse ala üleval pilve peal istub valge habemega mees käed laiali siis on see mega jahu ajamine ja arvan et sellise muinasjutu rääkimine kooli tunnis on lapse aja raiskamine ... selle asemel võiks olle kehaline kasvatus :D ... ma loodan et ma ei solvanud kedagi selle eelmise lausega ... nimelt on olemas hulk inimesi kes pimesi usuvad jumalat... ja see hirmutabki mind selle religiooniõppe juures ... ma usun et midagi kusagil on (selline imaginaarne asjandus) ... ala mingi kaalukauss stiilis et teed head saad head ja teed halba saad halba vastu ... aga see selleks ...

Muudetud kasutaja greenu poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina hääletan erakonna Eesti Ärapanija poolt, aga on ka teisi valikuid:

Eesti Kristlikud Demokraadid

Väga väärtustekeskne partei, mis on loodud õpetamaks inimest õigesti elama. See ei ole muidugi vähetähtis, sest enne kui jõuame suurte ühiskondlike struktuuride juhtimiseni, saab ühikonna esmase jätkusuutlikuse aluseks ikkagi perekondlik üksus. Tehnilis-strateegiliselt võib nende poliitika olla aga mõneti ebaratsionaalne, kuna suure osa erakonnast moodusavad vähekogenud poliitikakauged inimesed. Nad sobiksid hästi Riigikokku seaduseelnõudele eetilist vetoõigust rakendama :rolleyes: .

Eestimaa Rohelised

Teatud sarnasus Kristlikele Demokraatidele. Liiga vähe pädevaid spetsialiste erinevate poliitsfääride tarvis. Kui rohelised saavad jala ukse vahele ja nende read hakkavad tugevnema ja mitmekesistuma, tuleb sellest erakonnast tulevikus veel tegija (nagu Saksamaa näide on tõestanud). Osade arvates on roheliste näol tegu pelgalt Marek Strandbergi eneseteostusprojektiga, aga peagi ei oma see enam mingit tähtsust. Ajastul, mil keskkonnaprobleemid saavad kogu maailmas üha enam tähelepanu, võib roheliste tulek ühel päeval üsna muljetavaldav olla. Tuleb lihtsalt ära oodata, millal loodus kõvema häälega appi hakkab karjuma <_< .

Reformierakond

Sarnaselt Keskerakonnale on neil väga kindel valijaskond ja põrumist oodata ei ole. Ülekaalukalt kõige liberaalsem ja pragmaatilisem partei meie riigis, palju tugevaid spetsialiste väga kindla visiooniga riigi arengust. Sotsialismist vabanenud väikeriigi jaoks on selline partei esimesel kümnendil hädavajalik, aga küsimus on selles, kas ja millal on konkurentsiühiskond riigi liiga õhukeseks lihvinud ehk millal peaksid esile astuma vasaku tiiva parteid. Reformierakonna sõnul ei peakski, sest suure maksukoormusega riigi tugev sotsiaalpoliitika on kõigest illusioon. Tulevikus peakski saama selle asja rahvale puust ja punasest ettetegemine nende võtmeküsimuseks. Praegu nad ainult väidavad seda, aga tavainimene ei orienteeru nii hästi iseseisvalt majandusstrateegias. Kõige tugevam kandidaat valitsuskoalitsiooni.

IRL

Üllatavalt ümmarguste lubadustega valimiskampaania seekord. Eks konservatiivid ole ju kah väärtuste kuulutajaks, aga isegi väärtustest rääkimine piirdub rea nimisõnadega nimetamisega (a`la pere, lapsed, haridus jne). Inimesed tahavad aga nähe visiooni või siis kuulda ilusaid arvulisi populistlikke lubadusi. Pigem ollakse isikukesksed ja räägitakse, kuidas Taavi hoiab riigi rahaasjad korras või Tarmo kaitseb riiki vaenlase eest. Trumpäss Mart tekitab aga paljudes vastakaid arvamusi, sest omal ajal pidi mees tegema mitmeid ebapopulaarseid otsuseid, mis olid riigile pikas plaanis vajalikud, aga millest penisonäridel on loomulikult raske aru saada.

Eesti Sotsiaaldemokraadid

Selle erakonna eliit on haruldaselt puhta minevikuga. Euroopa suurtes heaoluriikides on sotsiaaldemokraadid olnud aastakümneid tugevaim poliitiline jõud, mis viimasel ajal on siiski kõikuma löönud. Eestis piirab nende võimalusi meie keerulise mineviku tõttu negatiivne ja lääne-eurooplastest hoopis teistsugune arusaam sõnast sotsiaal[demokraatia], mis tähendab tegelikult heaoluriigi loomist. Kui see põhineb kõrgetel maksudel, siis ei pea oravad seda muidugi jätkusuutlikuks. Sotsiaaldemokraatia oleks kindlasti õilis poliitika, aga see oleneb, milliste vahenditega seda teostatakse.

Rahvaliit

Erinevalt IRL-st on nemad jällegi üllatavalt konkreetse valimisplatformiga, aga hiljutised skandaalid on kindlasti tugeva pitseri vajutanud Rahvaliidu mainele. Usun, et vailimiskünnise nad siiski ületavad (kui mõelda milline toetus on neil kohalikel valimistel olnud maapiirkondades), aga koalitsiooni neid küll ei pakuks.

Keskerakond

Politoloogias on parteide klassifitseerimisel kasutusel termin massipartei ja Keskerakond vastab pea kõigile selle kriteeriumitele. Lubatakse kõike ja kõigile. Naljakas on see, et lubaduste realiseerumine on tulevikku silmas pidades isegi ohtlikum kui nende mitteteostumine. Lisaks veel palju mahhinatsioone, autoritaarne juhtimine, ääretu populism jne. Kui keegi endalt küsib, kuidas Keskerakonna fenomen üldse võimalik saab olla, siis vastus on üsna lihtne - inimlik lihtsameelsus. Rohkem ei tahakski neist rääkida, sest seda peaksin tegema sellistele ühiskonnagruppidele, kes Fitness.ee portaalis tõenäoliselt ei käi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Teeme KERAle kambaka!

Mille eest?

Keskerakond ja Rahvaliit on suutnud vähegi mõtleval inimesel ammu sapi keema ajada. Eesti demagoogia emeriitprofessor Savisaar kuulutab valimiste eel isegi kevade tuleku Keskerakonna töövõiduks, et hääli juurde saada. Samas:

Siiamaani ei ole avalikustatud kes ostis erakonna emiteeritud võlakirju, millega rahastati eelmist valimiskampaaniat (“Ärimehed?”, KGB??)

Keskerakond pole suutnud selgitada, mis eesmärgil sõlmiti koostöölepe Putini parteiga. (Pronkssõdur jääb paigale! Muidu algavad rahutused!! - Savisaar)

Keskerakond pole selgitanud miks kinkis Kruuda Savisaarele suvila ja miks selle järel Kruuda suhkrutrahv tühistati ning Kalevi kommivabriku hoone hirmkallilt politseimajaks renditi.

Keskerakond pole selgitanud miks kingitakse kortereid “sundüürnikele”, kes korteri kohe sada korda kallimalt maha müüvad.

Rahvaliit pole siiani selgitanud oma maadevahetuse tehingute tegelikke tagamaid. Samuti on suuri küsitavusi PRIA toetuste jagamisega “omadele jopedele” põllumajandusministeeriumis.

Ja see on ainult väike osa probleemidest, mis esimese hetkega meelde tuleb.

Kuidas?

Kõik valima!!!! SINA! Sinu sõbrad, Sinu tuttavad...

Ühe inimese hääl võib vähe lugeda. Aga kui meid on palju, siis see juba mõjub! Savisaar mängib osavalt sellele, et “mõtlev” osa eestlastest lööb lihtsalt käega ning avaldab oma protesti laisalt ja mugavalt: EI VALI! Seega kui SINA ei lähe valima, siis SINU hääle saab Savisaar!

Seekord teeme nii, et läheme kõik valima. Ja valime ükskõik keda. Pole oluline kui palju “patte” iga poliitik oma tegevuse jooksul on suutnud korda saata, siis ükskõik kes on riigikogus parem valik kui Savisaar!!!

Valimine on tehtud praegu piisavalt lihtsaks. Kui ei saa pühapäeval valima minna, siis on terve nädal eelhääletus. Ja seekord saab valida ka oma ID kaardiga! Otse internetist!!

Allpool on mõned soovitused nendele, kes ei oska oma valikut teha:

Rohelised on uus ja värske seltskond. Natuke keskkonnateadlikku mõtlemist kulub meie valitsejate sekka alati ära. Eestimaa Rohelised

Rääkigu praegused poliitikud mida tahavad, meie tänane majandusedu baseerub kunagise kolmikliidu ja selle peaministri Mart Laari tehtud julgetel otsustel. Isamaa ja Res Publica Liit

Kes soovib vasakpoolsemat maailmavaadet, siis sotsiaaldemokraatidel on oluliselt paremini läbi mõeldud tervishoiu ja sotsiaaltoetuste (sh. pensionid) ideed. Mitte nii, et kõigepealt ajab Keskerakonna minister arstid streikima, seejärel toetab Keskerakonna majandusminister streiki ning lõpuks hõikab keskerakondlik tohter telereklaamist, et MEIE andsime arstidele lisaraha!!!! Sotsiaaldemokraatlik Erakond

Vaevalt, et Kristlikud Demokraadid valimiskünnise ületavad. Aga iga hääl, mis on antud ükskõik kellele, võtab vähemaks hääli, mida saab KeRa! Kristlikud Demokraadid

Ja sama kehtib ka praeguse Savisaare puudli – Reformikate kohta. Parem juba olgu Reformil rohkem hääli, kui Keskerakond

Eesti Reformierakond

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
mis sa siin oma haridust nii väga rõhutad, oma arvamus võib olla igal ühel, et kui autol on midagi katki siis ära sina ka sõna võta sest pole mehhaanikat õppinud, nii kaua oled seal püksiperset kulutanud siis peaks küll juba arukamat juttu ajama

kibestunud ? :rolleyes:<_<

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kõik on jube suured teoreetikud ma vaatan a paljudel teist sotsioloogias haridus üldse on :rolleyes: ma õpin seda juba 3a a vot nii julgeid seisukohti ma küll ei julgeks kujundada, sest mida enam ma sellest loen seda enam ma näen, et see kuubik on küll mitmetahulisem kui alguses paistab.. aga müts maha - nii noored ja juba nii elukogenud. amazoni foorumis on kogunenud geeniused ;)

Ega oma arvamuse omamiseks ei pea omama erilist haridust, või tohivad nende teemade koha pealt sõna võtta ainult vastava haridusega inimesed <_<;):( .

Ma nüüd ennast geeniuseks küll ei loeks, aga loll ka ei ole( on ikka mõned aineolümpiaadid võidetud ja ülejäänudes esikolmikusse pääsetud).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×