Jump to content
klubikas

ma ei tunne kedagi kes tunneks kedagi kes valiks keskerakonda!

Recommended Posts

Arvan, et iga normaalne inimene peab oma moraalseks kohustuseks valida.

Ka mulle hakkab Mart järjest rohkem meeldima, tõsine tüüp, teab mida teeb.

Kas saan õigesti aru, et kes valima ei lähe on ebanormaalne :P ? Ütle mulle mida kuradit peab minema inimene valima, kes pole teemaga kursis? Nagu juba varemgi mainisin, et neid on väga palju, kes ei tea kõiki erakondasidki nimetada. Veel vähem nende eesmärkidest, saavutustest ja tõekspidamistest. MILLEKS PEAB MINEMA SELLINE KODANIK VALIMA? KEDA JA MILLE JÄRGI TA VALIB? Ajuvaba jutt, et kõik peaksid valima jne.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kas saan õigesti aru, et kes valima ei lähe on ebanormaalne :P ? Ütle mulle mida kuradit peab minema inimene valima, kes pole teemaga kursis? Nagu juba varemgi mainisin, et neid on väga palju, kes ei tea kõiki erakondasidki nimetada. Veel vähem nende eesmärkidest, saavutustest ja tõekspidamistest. MILLEKS PEAB MINEMA SELLINE KODANIK VALIMA? KEDA JA MILLE JÄRGI TA VALIB? Ajuvaba jutt, et kõik peaksid valima jne.

Ega kõik ei peagi valima minema, aga need, kes ei lähe ei tohiks ka hiljem kurta valimistulemuste üle. Nagu president oma kõnes eile ütles:

"Need, kes ei hääleta jäävad neljaks aastaks hääletuks."

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Yleeile jagasid v2ikesed keskerakonna tydrukud Olde Hansa ees pakikesi Edgari pildiga... Ytlesid, et kingitus keskerakonnalt :P

Minge kindlasti valima! Rohelised annaks vist mingi tasakaalu v6imum2ngudesse??

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kas saan õigesti aru, et kes valima ei lähe on ebanormaalne :P ? Ütle mulle mida kuradit peab minema inimene valima, kes pole teemaga kursis? Nagu juba varemgi mainisin, et neid on väga palju, kes ei tea kõiki erakondasidki nimetada. Veel vähem nende eesmärkidest, saavutustest ja tõekspidamistest. MILLEKS PEAB MINEMA SELLINE KODANIK VALIMA? KEDA JA MILLE JÄRGI TA VALIB? Ajuvaba jutt, et kõik peaksid valima jne.

Noh, see on vaid minu arvamus, kuid leian, et normaalne inimene peaks ka teadma keda ta oma riigikokku tahab.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Yleeile jagasid v2ikesed keskerakonna tydrukud Olde Hansa ees pakikesi Edgari pildiga... Ytlesid, et kingitus keskerakonnalt :P

Minge kindlasti valima! Rohelised annaks vist mingi tasakaalu v6imum2ngudesse??

Rohelised keskenduvad väga palju just energeetikale, nende sotsiaal-poliitiline külg ei ole eriti tugev.

Loomulikult on energeetika väga tähtis teema, aga jääb võib olla tavainimesele pisut kaugeks, lihtsad inimesed tahavad teada, mida erakonnad suudavad just nende heaolu parandamiseks ette võtta.

Ja valima peab kindlasti minema või tõesti järgmised 4 aastat valitsuse tegusi mitte kommenteerima.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ega kõik ei peagi valima minema, aga need, kes ei lähe ei tohiks ka hiljem kurta valimistulemuste üle. Nagu president oma kõnes eile ütles:

"Need, kes ei hääleta jäävad neljaks aastaks hääletuks."

Tänapäeval on ikka iga mees ise oma õnne sepp olenemata, kes on võimul, on see keskerakond või keegi teine. Tõsistele patriootidele ma küll jah selle väitega vastu ei saa, küll aga nendele noortele (pean silmas mitte pensionäre), kes oma elu nigeluses (sh. vaesuses) süüdistavad valitsust.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tänapäeval on ikka iga mees ise oma õnne sepp olenemata, kes on võimul, on see keskerakond või keegi teine. Tõsistele patriootidele ma küll jah selle väitega vastu ei saa, küll aga nendele noortele (pean silmas mitte pensionäre), kes oma elu nigeluses (sh. vaesuses) süüdistavad valitsust.

Issanda loomaaed on kirju. On inimesi, kes süüdistavad teisi oma vigades. On inimesi, kes löövad alati igal pool läbi, kus nad osa võtavad. On inimesi, kes lihtsalt jäävad elu hammasrataste vahele.

Ma nõustun, et igaüks peaks olema oma õnne sepp, aga vahest tuleb ka endale kahjutoovaid otsuseid langetada. Kui igaüks hoiaks ainult oma nahka, siis me ei jõua ju kuhugi. See, et olla võimul, olenemata valitsejast, on ju ehtne "semupoliitika" ja minu meelest näitab see nende inimeste usaldamatust ning maailmavaate puudumist.

Ning kui keegi kedagi enam ei usaldaks, siis inimesed hävitavad ise üksteist ära.(Polegi vaja mingit katastroofi nagu uus jääaeg)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Paistab,et enemy on siin ainus kes asjast midagi jagab.Teistele röökuritele teadmiseks,et erinevalt Savika tegemistest võtaks M.Laari sigaduste üleslugemine küll terve igaviku aega.Head inimesed,võtke aega ja tehke endale teema ikka selgeks enne kui lahmima hakkate!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tänapäeval on ikka iga mees ise oma õnne sepp olenemata, kes on võimul, on see keskerakond või keegi teine. Tõsistele patriootidele ma küll jah selle väitega vastu ei saa, küll aga nendele noortele (pean silmas mitte pensionäre), kes oma elu nigeluses (sh. vaesuses) süüdistavad valitsust.

Initsiatiiv ja järjekindlus peaks üldjuhul sihini viima.

Äsja lõppenud ETV saates Aeg luubis oli juttu riigikogu loiust seadusloomest, sundparteistamisest... kas on normaalne, eetiline, õigemini seaduslik, et kui erakonda vahetad, saad endale soodsalt korteri kesklinnas? Meenutagem näiteks selle nädala Pealtnägija avalugu Lasnamäel keldrikorrusel tegutsevast hambaraviteenuse osutajast, kel puudub litsents, kuid tema tegevust ei saa kinni panna, sest seadus ei lase seda teha: litsentsi ei saa ära võtta kuna litsentsi lihtsalt ei ole ning seadus ei luba seda omaalgatuslikku äri kinni panna, kuigi sanitaartingimusi eiratakse + lisaks oli veel midagi... see, kes selle loo üles võttis, on ise juuratudeng, seega igati sobiv praktika, ainult, et selle eest tuleb endal kinni maksta (enda kulunud aeg ja vastavad telefonikõned, mis selleks oli vaja teha nt).

Milleks valida riigikokku inimesi, kes ei suvatse midagi ära teha või tegelevad vähemoluliste pidepunktidega antud sfääris (näit. haridusminister, sotsiaalminister), vaid lähevad liugu laskma sinna... kuna isiklikult ei tunne kedagi kandideerivatest piisavalt ja ei usalda kedagi, siis huupi mina ei vali. Kui aga näiteks valida mingi jalg- või korvpallur, kelle puhul kahtlen, et ta üldse on teadlik poliitika alustõdedest, siis... andkem andeks.... inimene peab olema selleks välja koolitatud, kasvõi mingi eelkursus selles osas, et mõista süsteemi (kuigi see võib olla minu enda stereotüüpne, eelarvamuslik suhtumine, ent andkem andeks, kuid paraku on nii, et inimene peab olema ennast varasemalt tõestanud selles valdkonnas, kuhu ta pürgib - näiteks mõelgem, et personaaltreeneriks oleks keegi, kes ei ole ise isiklikult kokku puutunud jõusaalitreeninguga, vaid on selle kohta lugenud ja seda näiteks ainult kõrvalt jälginud - kas see inimene teab, õigemini on tal aimu, kuidas kehalised harjutused mõjutavad organismi, peale selle, mida ta on lugenud ja näinud? Isiklik kogemus on üldjuhul oluline, samas võiks tuua näite võõrutusravi arstist - kas ta peab ikka tingimata olema ise eelnevalt näiteks morfiinisõltlane olnud ja läbinud võõrutusravi, selleks, et osata ravida patsiente? (Kahvli saatest on meelde jäänud see lõik) Kas mitte ei saa sõltuvuse puhul tõmmata paralleeli muude sõltuvustega? Rääkides sõltuvusest... igaüks meist on sõltlane, igaüks meist teab, et vastupandamatule järgi anda on ääretult ahvatlev...).

Tulles tagasi poliitika teemale, fitness.ee foorumis :D Üldse, miks minnakse poliitikasse? Kui palju on neid, kes lähevad sinna tõelise aukartlikkusega rahva ja riigi ees? Neid on vähe, kes lähevad sinna mitte selleks, et ainult endale head äraolemist tagada....

Mina võrdleksin seesugust valimiseelset promo nende inimestega, kes tahavad suveks vormi ennast ajada, et siis rannas vastassugupoolele muljet avaldada. Neid on ju küllaga inimkonnast, kes elavad sellises rütmis, et jõulude ajal leiab aset jõhker süsivesikute ületarbimine ja vähene kehaline aktiivsus ning kevadel hakatakse tekkinud liigseid kilosid ära kulutama, ja seda just eeskätt hästi kiiresti :D - seesugune mõtte- ja teguviis on iseenesest juba täielik lollus, silmakirjalikkus. Einoh, tore kui inimene enne suve tahab vormi ajada (olgu selleks kasvõi väline motiveeritus - meeldida vastassugupoolele), parem ikka kui ta seda üldse ei tee (kasvõi Savipäts :D kui poliitikutest tuua näiteid, meenub üks varasem artikkel ühe päevalehe lisast, kus oli ära toodud mitmete poliitikute pikkus, kehakaal ning erinevad hobid.... poliitikute seas on üsna harilik nähe, et 1,70 m pikkune kaalub 100+ kg, ja seda mitte lihasmassi arvelt :P) Spordist on hea paralleeli tuua seesuguse kiire vormi tagaajamise osas: näiteid tegelikkusest on küllaga, kus noorsportlasest pigistatakse noorte klassis kõik välja ning täiskasvanute seas jäävad suuremad saavutused tegemata... ühesõnaga võetakse kiiresti dividendid välja, ilma, et investeeritaks pikemas perspektiivis :D. Kiiresti ja odavalt :D Üldiselt on kõik kiire jura (fast food, fast sex :P), kuid samas jällegi... vastuväiteid on kohe varnast võtta (fast car, fast thinking ;))... seda loetelu võiks jätkata pikalt, ei kahtlegi, et selle kommentaari lugejal ei hakkaks mõte jooksma....

Vaat siis seesuguseid mõtteid, arvamusavaldusi ühe noore inimese poolt. Keskendugem neile mõtetele, mitte ärge mõelge sellele, milline antud ütleja ise on või siis teisalt, mõelge, milline võib olla antud kirjatüki autor ise oma olemuselt ja tegumoelt :P. Mina igatahes olen oma arvamuse avaldanud, ei hakka enam isiklikule tasandile laskuma. Asjalikku kriitikat on aga alati meeldiv kuulda, lugeda, sest siis tead, mida edaspidi parandada! Elu on protsess. Protsess kulgeb regressi-progressi teljel. Igaüks meist teeb omad valikud, mis suunas ta kulgeb, kas seest-välja või väljast-sisse, ollakse proaktiivne või reaktiivne inimene. ;) Selle kohta on aga kirjandust küllaga.... kasvõi too sama Covey raamat "Väga efektiivse inimese 7 harjumust" näiteks.

---

Endapoolne retsensioon selle (oma) postituse osas:

"Oi kui ilus imal populistlik mula, stiil annab soovida, ent mõtted (enda arusaamad) on head, isegi konkreetsust leiab sellest kohati hüplikust tekstist. Lugejale võib see peale minna küll, kuid alati on vastu olijaid, isegi siis kui ei olegi milleski vastu olla, siis kasvõi põhimõtteliselt selle pärast, et keegi vastu ei ole, ollakse vastu :P (nagu näiteks meeleavaldajad, kes ei oska isegi öelda, miks nad meelt avaldavad kui reporter nende käest mikri nina alla toppides küsib; vastuseks tuleb midagi sellist, et "sõbrad tulid, et mõtlesin tulen ka..." :D)"

---

Endapoolse retsensiooni retsensioon :P (oh kui hea restsensioon tuli , ainult, et võiks pikem ja põhjalikum olla, teisalt aga... milleks oma uneaeg kulutada... üleüldse, milleks näha vaeva ja kirjutada... milleks üldse mõelda, milleks avaldada oma arvamust, milleks seda (arvamust avaldada) teha (siin) foorumis :P) jne jne................ Protsess (elu) jätkub Maal, veel..... (hoolimata sellest, sellest jpm), pole ju tarvidust mõelda järgnevatele põlvedele, "naudime" elu ehk siis selle all mõeldakse ikka kiiresti kõikide ressursside ärakasutamist nagu näiteks pidutsemine seostub alkoholiga... suveks vormi, suveks vormi :D:( Inimkonna rumalus.... (ning mina tegelen rumalusega, õigemini olen reaktiivne inimene, kes teeb kõigest sellest, mis ümberringi toimub, tunde, probleemi enda jaoks.... näen vaeva edastamaks sõnumit, mis on iseenesest siiras ja puhas soov... ent see ei ole minu mõjuulatusring. Seega, head aega ;) ...kuni järgmise korrani :P. Seni kuni inimene ei tekita sellest endale probleemi, siis probleemi ei ole, kuid aeg, mis on selleks kulunud... selle postituse vorpimiseks... seda ei saa iialgi tagasi... see on minevik, tehtud :P (nagu kõlab üks "hea" valimisloosung - tehtud said odavad maatehingud, raudtee tagasiost...... jpm), homme uue hooga edasi, nagu Laisalaul kõlas.... :P)

Kõike paremat, ärapanijad ja muidu "panijad"....

HEAD ÖÖD, spordilembesed, keha ja vaimu väärtustavad foorumlased!

"röökur" Argo

Muudetud kasutaja argonaut poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Muidu jah, aga riiklik automaks poleks just asi, mida tahaks. :P

Tunnen kaasa!

Kas neil veel eksisteerivatest maksudest kyllalt ei ole? Tehku valitsusaparaat 8konoomsemaks.

Samas...oleks vist t6esti vaja rohkem motiveerida inimesi kasutama yhistransporti, s6itma rattaga, k2ima jala jne.

Muudetud kasutaja AileKuuda poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Oleks küsimus "keskerakonna" toetajaile:

mis päevaks teil on kästud korraldada miiting,kus põletatakse President Ilvese kuju ja selle peal tallatakse?

Teie Moskva seltsimehed tegid juba asja ära 24.02.,mis kuupäevaks on teile käsk antud?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
issanda vägi sellele, kes ütles, et majanduse koha pealt on penskarid mõtetud. Need on meie esivanemad, ilma kelleta meid polekski ja mis majandusest me siis räägiksime? Nende eest peaksid hoolitsema nende lapsed? Aga kui pole lapsi? Kui me ei austa ja ei tunne rõõmu sellest, et meie pensionärid oleksid õnnelikud ja elurõõm saabub õuele siis, kui saame uue auto, siis me ei austa iseennastki. Aga noh, lääne ülistamine on oma töö teind, kuigi seda nagu ei teata, et enamik lääne riiki on vasakpoolsed(euroopas) ja vanemate austamine on väga hinnas... aga kuna eestlane on 50 aastat elanud ilma imeliste väljamaa produktideta, siis, elagu coca-cola ja MTV!!!

Ehk paarikümne aasta pärast saame sellest üle ja paneme ka teisi asju tähele, mis Euroopas hinnas.

mitte paha pärast aga kui inimene järglasi ilmale ei too siis mix ta üldse elas ? ... kas selleks et makse maksta või ? .... et nagu tegu küll minu arvamusega kuid vähemalt 2 last võiks igal perel olla .. see tähendaks ka seda et iive oleks neutraalne 2 vanemat surevad kuid jätavad maailma 2 last ... need 2 last peaksid olema enam kui küll et hoolitseda enda ja vanemate eest .... tähendab eeldusel et need lapsed on kasvatatud nii et ei hakka ühiskonna heidikuks ja riigi raha eest elajateks .... eeldusel et vähemalt 1 on meessoost jääb ka perekonna nimi edasi mitte ei hääbu ... ja kui juhtub nii et oled üksikema kolme lapsega siis... ma ei tea küll tagamaid kuidas see juhtus seega raske on midagi spekuleerida kuid seda võin ma küll kindlalt öelda et kogemata see ei juhtunud ja kunagi pole süüdi ainult 1 osapool .... <--- saan aru et nii elada on väga raske kuid kas sa saad tagasi vaadata ja öelda et see kõik on kellegi teise süüa ...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Siinkohal mainiksin veel, et väga paljud kooliõpetajad, kes on mitukümmend aastat tublisid eesti majandusmehi kasvatanud, on pühendunud oma tööle ja tänu sellele neil ei ole lapsi. see eest on neil mitusada kasvandikku. Kas need jätame viru tänavale kerjama ja majandustõusu ootama?

majandustõus on juba ammu kohal ja veel võga korge :P

ise pole kooliõpetaja perest kuid sõber mul on ... st nende peres ema on õpetaja koolis ja veel poole kohaga mingi kriminaalnõustaja .... neil peres 3 last ... ei näe küll probleemi ..... nagu et õpetajal on ainult pool päeva kooli + suvel pikk puhkus ja talvel 3 korda puhus (mainin ka seda et tean et õpetaja peab mingi aeg kontrolltöid parandama ja kirjandeid lugema jne .... kuid see ei võta ka niipalju aega et lapsi ei peaks saama ... ).... seevastu oma firmat omav noor inimene kes on firmaga seotud 12-18 h päevad ilma puhkusteta viimased 5-10 aastat ja ikka saab lapsi .... et see õpetaja näide oli väga halb näide ....

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kas saan õigesti aru, et kes valima ei lähe on ebanormaalne :P ? Ütle mulle mida kuradit peab minema inimene valima, kes pole teemaga kursis? Nagu juba varemgi mainisin, et neid on väga palju, kes ei tea kõiki erakondasidki nimetada. Veel vähem nende eesmärkidest, saavutustest ja tõekspidamistest. MILLEKS PEAB MINEMA SELLINE KODANIK VALIMA? KEDA JA MILLE JÄRGI TA VALIB? Ajuvaba jutt, et kõik peaksid valima jne.

see on juba inimese enda mure et ta enda ümber toimuvast mitte midagi ei tea :D:) ... kui natukenegi täiskasvanum oled siis oleks hea ajalehti lugeda ja aegajalt ka telekast uudiseid vaadata .... tekib selline arusaam maailmast ... ja siis ongi võimalik hääletama minna .... ja ikka suht kasulik oleks hääletada siis täidad oma kodaniku kohustust ...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Issanda loomaaed on kirju. On inimesi, kes süüdistavad teisi oma vigades. On inimesi, kes löövad alati igal pool läbi, kus nad osa võtavad. On inimesi, kes lihtsalt jäävad elu hammasrataste vahele.

Ma nõustun, et igaüks peaks olema oma õnne sepp, aga vahest tuleb ka endale kahjutoovaid otsuseid langetada. Kui igaüks hoiaks ainult oma nahka, siis me ei jõua ju kuhugi. See, et olla võimul, olenemata valitsejast, on ju ehtne "semupoliitika" ja minu meelest näitab see nende inimeste usaldamatust ning maailmavaate puudumist.

Ning kui keegi kedagi enam ei usaldaks, siis inimesed hävitavad ise üksteist ära.(Polegi vaja mingit katastroofi nagu uus jääaeg)

aga iga inimene ongi oma õnne sepp .... sest need kes jäävad elu hammasrataste vahele need jäävad sinna ikka ise .... prügikasti kõrvale istuma läheb inimene oma vabast tahtest ..... enne sinna minekut on tal veel mitu võimalust ..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma isikiklikult ei tea, mis erakonda valida, kuid Savipätsi ei vali.

Hiljuti saadeti mulle EKD (endine Põllumeeste Ühing) kiri, kus räägiti korrputsioonist ja valimistest. Isegi nemad väitsid et tuleb valima minna:

Eesti Kristlikud Demokraadid on Eesti rahva parema tuleviku nimel valmis töötama. Selleks on ka vaja Teie abi. Iga demokraatliku riigi kodaniku kõige põhilisem kohustus on osa võtta valimistest. Kui Te arvate, et ükski kandidaat ei sobi Teile, siis minge siiski valima ja väljendage oma rahulolematust rikutud valimissedeliga.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

to greenu

Mis juttu sa räägid riigi raha eest elamisest?? Huvitav, kust riik selle raha yldse saab?

Sina siis ei leia, et inimene, kes teeb tööd terve elu, maksab makse, oleks ära teeninud mingigi pensioni??

Köik ei saa olla firmaomanikud, kahjuks vöi önneks. Sa ei saa nimetada luuseriteks-eluheidikuteks köiki neid,kes teevad riigitööd, maksavad makse jne?

Ausalt, ma ei saa sinu möttest aru :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

riigitöötaja on ju norm .... teeb tööd ja puha .... ühiskonnale kasulik .... said minust natuke valesti aru ... allpool on seletus...

riigi raha eest elamise jutt oli mõedud sinna kapsaaeda et vanem(ad) kasvatavad oma lapse(d) üles kuid (selliste vanemate toetamine on ka mõttetu minu arvates ...)

laps hakkab elama töötu abirahast (siia ei lähe need inimesed kes on ajutiselt töötud ja otsivad tööd .... )(riik raiskab raha kuigi sellest inimesest ei saa asja ... ) ühiskonnale kasutu tükike liha... <--- sorry metafooriline väljend ... natuke üle pakutud:)

läheb prügikasti kõrvale elama (riigi poolt pakutava arstiabi raiskamine jne) panevad maju põlema jne .... palju paha.... prükkareid elustatakse kiirabi poolt alatasa .... kui pole süüdi külm siis on odekolonn jne .... <--- jällegi asjatu tegevus ....

mul töökaaslane on endine kiirabi juht .... ta ikka on rääkinud kuidas käis narkarit üledoosist päästmas .... (süst pidavat maksma 3000 eeku) värk siis selles et kui narkarile süst ära tehti ja ta teadvusele tuli siis esimene lause mis ta ütles oli see et ma löön teid maha see oli mul juba kolmas doos mis raisku läks tänasel päeval

seega riik kulutas ilma asjata 9000 eeku ühel päeval ühe narkari peale ... ja see on vaid 1 juhus .... jne ....

sorry kui minu arvates on narkari elustamine mõttetu samuti on minu arvates mõttetu ka prükkarite elus hoidmine .... haigekassa võiks ka olla individuaalne .... ma palju ei mõtle selle peale kuid ptüi ptüi ptüi ma olen suht terve inimene ja mind väga häirib see et minu poolt makstava haigekassa raha eest makstakse kinni ülalpool mainitud kamba tervis ... samuti kasutatakse minu poolt makstud raha inimeste elus hoidmiseks kelle puhul on teada et see on ainult agoonia pikendamine (koomas , vegetatiivses seisundis inimesed).... jne .... sorry see lihtsalt häirib mind ..... väga tore oleks kui mina maksan oma haigekassasse ja kasutan seda ka ise või minu loaga pere peale .... täiesti õiglane ...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
riigitöötaja on ju norm .... teeb tööd ja puha .... ühiskonnale kasulik .... said minust natuke valesti aru ... allpool on seletus...

riigi raha eest elamise jutt oli mõedud sinna kapsaaeda et vanem(ad) kasvatavad oma lapse(d) üles kuid (selliste vanemate toetamine on ka mõttetu minu arvates ...)

laps hakkab elama töötu abirahast (siia ei lähe need inimesed kes on ajutiselt töötud ja otsivad tööd .... )(riik raiskab raha kuigi sellest inimesest ei saa asja ... ) ühiskonnale kasutu tükike liha... <--- sorry metafooriline väljend ... natuke üle pakutud:)

läheb prügikasti kõrvale elama (riigi poolt pakutava arstiabi raiskamine jne) panevad maju põlema jne .... palju paha.... prükkareid elustatakse kiirabi poolt alatasa .... kui pole süüdi külm siis on odekolonn jne .... <--- jällegi asjatu tegevus ....

mul töökaaslane on endine kiirabi juht .... ta ikka on rääkinud kuidas käis narkarit üledoosist päästmas .... (süst pidavat maksma 3000 eeku) värk siis selles et kui narkarile süst ära tehti ja ta teadvusele tuli siis esimene lause mis ta ütles oli see et ma löön teid maha see oli mul juba kolmas doos mis raisku läks tänasel päeval

seega riik kulutas ilma asjata 9000 eeku ühel päeval ühe narkari peale ... ja see on vaid 1 juhus .... jne ....

sorry kui minu arvates on narkari elustamine mõttetu samuti on minu arvates mõttetu ka prükkarite elus hoidmine .... haigekassa võiks ka olla individuaalne .... ma palju ei mõtle selle peale kuid ptüi ptüi ptüi ma olen suht terve inimene ja mind väga häirib see et minu poolt makstava haigekassa raha eest makstakse kinni ülalpool mainitud kamba tervis ... samuti kasutatakse minu poolt makstud raha inimeste elus hoidmiseks kelle puhul on teada et see on ainult agoonia pikendamine (koomas , vegetatiivses seisundis inimesed).... jne .... sorry see lihtsalt häirib mind ..... väga tore oleks kui mina maksan oma haigekassasse ja kasutan seda ka ise või minu loaga pere peale .... täiesti õiglane ...

See on kõige jubedam jutt, mida ma olen siin viimasel ajal lugenud. Sa püüa ennast panna teiste inimeste olukorda, kui sina oleksid prükkar, kas sa ei taha, et sind elus hoitaks. Kas sa arvad et nad on vabatahtlikult sinna prügihunnikute vahele tuhnima läinud? Selle põhjus on hoopis ühiskonna sallimatuses, sest ega paljud ei taha hädas vaevlevat inimest aidata. Ja kui need heidikud on tänavatel kaua hulpinud, siis nad hakkavadki arvama, et see ongi kõik milleks nad võimelised on ja ei soovigi ühiskonda tagasi pöörduda. Tuleb lihtsalt näidata üles inimlikku suhtumist, sooritagu talle vastavat ravi ja see probleem on suures osas lahendatav.

Narkomaanidega saab toimida umbes samamoodi. Kuid nende probleemid on raskemad, sest neil on lisaks väga tugevale sõltuvusele, sotsiaalsetele probleemidele veel surmaga lõppev haigus(greenu rõõmuks nad surevad varsti ära ja siis ta ei pea oma raha nende peale raiskama).

Ja kooma ei ole agoonia - paljud on sellest seisundist eluga välja tulnud. Vegetatiivses seisundis inimestega on halb lugu see, et nende soove me tõesti arvestada ei saa, sest nad pole suutelised suhtlema ja sellepärast hoitaksegi neid elus, lähtudest õigusest elule(selle teema üle on arstlikes ja inimõiguslikes ringkondades palju vajeldud).

Sinu maailmavaade on suunatud ainult tometulevale inimesele. Sa ei ela siin maailmas üksi, õpi arvestama teiste inimeste vajadustega. Kui sina satud kunagi kehva seisu ja ei saa endale näiteks ravi võimaldada,kuid sa siiski sooviksid ühiskonda teenida ja anda sinna oma panuse, mis siis saab?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
See on kõige jubedam jutt, mida ma olen siin viimasel ajal lugenud. Sa püüa ennast panna teiste inimeste olukorda, kui sina oleksid prükkar, kas sa ei taha, et sind elus hoitaks. Kas sa arvad et nad on vabatahtlikult sinna prügihunnikute vahele tuhnima läinud? Selle põhjus on hoopis ühiskonna sallimatuses, sest ega paljud ei taha hädas vaevlevat inimest aidata. Ja kui need heidikud on tänavatel kaua hulpinud, siis nad hakkavadki arvama, et see ongi kõik milleks nad võimelised on ja ei soovigi ühiskonda tagasi pöörduda. Tuleb lihtsalt näidata üles inimlikku suhtumist, sooritagu talle vastavat ravi ja see probleem on suures osas lahendatav.

Narkomaanidega saab toimida umbes samamoodi. Kuid nende probleemid on raskemad, sest neil on lisaks väga tugevale sõltuvusele, sotsiaalsetele probleemidele veel surmaga lõppev haigus(greenu rõõmuks nad surevad varsti ära ja siis ta ei pea oma raha nende peale raiskama).

Ja kooma ei ole agoonia - paljud on sellest seisundist eluga välja tulnud. Vegetatiivses seisundis inimestega on halb lugu see, et nende soove me tõesti arvestada ei saa, sest nad pole suutelised suhtlema ja sellepärast hoitaksegi neid elus, lähtudest õigusest elule(selle teema üle on arstlikes ja inimõiguslikes ringkondades palju vajeldud).

Sinu maailmavaade on suunatud ainult tometulevale inimesele. Sa ei ela siin maailmas üksi, õpi arvestama teiste inimeste vajadustega. Kui sina satud kunagi kehva seisu ja ei saa endale näiteks ravi võimaldada,kuid sa siiski sooviksid ühiskonda teenida ja anda sinna oma panuse, mis siis saab?

allpool kirjutatu on minu arvamus ... ja see ei pea kattuma teiste arvamustega ... räägin kuna mu vanemad on olnud ka suht väga raskes seisus ja sellest välja tulnud ... et paluks mitte võtta seda minu hoolimatusena kaaselanike vastu .... ma lihtsalt arvan et osad inimesed on oma olukorras ise süüdi ... seega pole minu asi aidata ...

allpool siis seletus ...

narkariks hakkab inimene ise .... prükkariks ka .... seda ei sunni küll keegi teine peale .... nagu et inimene on selles ikka ise süüdi ... peale selle igaüks saab selle mille ta on välja teeninud ..... tee teistele halba ja saad halba tee teistele head ja saad head .... need pole minu välja mõeldud vaid need on teada tuntud tõed.... ja siis sa tuled ütlema et inimese x prükkarluses on süüdi inimene y ..... sorry selles ei veena sa mind küll mitte kunagi ...

uppuja päästmine on uppuja enda asi .... <---- nähku ise vaeva mitte ärgu lootku riigile... kui ise ei viitsi pingutada siis mix peab riik tema eest pingutama...

ja peale selle puud on kõige lihtsam välja juurida kui ta on juure tasandil ... seega ärgu mingu prükkariks .... mingu falki turvaks .... on küll ainult 19 eeku tund kuid saad 800 eegu eest korteri ja puha ..... töö lihtne ja sellega saavad küll kõik hakkama .... seega kui vähegi ise tahad siis on prükkarlusele alternatiive ...

ja ma ei räägiks nii kui ma poleks kogenud vaesust ja rasket elu ..... lapsepõlves sai perega aastaid käidud kolhoosipõllul tööd tegemas .... tutavate ja võõraste juures samuti ainult selleks et oleks igapäev toit laual <-- illustreerimaks olukorda lause minu isa suust .... "ma olen raha eest nõus sitta ka riita laduma" (olen suht kindel et sa ei tea mis tunne on 10 aastasena vedada telliskive täis käru nii et lükkad 20 metra ja siis puhkad ... lükkad uuesti ja uuesti kuni jõuad punktist a punkti b ..... lõpuks pilt silme ees must .... või siis kaevata kraavi nii et ei näe üle kraavi servagi ... viskad labidatäisi üle pea .... ) ... isa töötu ja ema palgast pole kerge nelja inimeste toita , riietada jne ... olen lapsepõlves piisavalt palju vaeva näinud et arvata nii nagu ma arvan..... seda enam et minu perel oli ka valida ... kas teha toidu/raha eest lisatööd ja tulla toime või siis anda alla ja hakata prükkariks .... tänu oma vanemate otsusele võidelda on tulemus ka vastav ....

seega ma räägin asjast mida olen läbi elanud ... mitte mingit aatelist juttu et toetame kõiki siis on hea .... ei ole .... tuleb toetada neid kelle toetamisest on kasu sest muidu on nagu surnud hobuse maksmine .... kui on need kampaaniad sünnitusmaiia aparatuuri otsimine või kiirabiautode ost jne .... alati toetan ja mitte miinimum summasid .... kuna need päästavad elusid .....

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×