Jump to content
klubikas

ma ei tunne kedagi kes tunneks kedagi kes valiks keskerakonda!

Recommended Posts

Enemy, sinu poolt võiks tõesti over and out olla, võiks ka olla

1.nokk kinni

2.saba lahti

3.vesi ahjus

4.tuli takus

Kesikute pooldaja mõttetut lahmimist ei soovi näha ega kuulda avalikus foorumis mille eesmärk on edendada sporti.

Palun väga, lahmi midagi selle postituse kohta ka nüüd. Ma olen 15 aastane, see peaks sulle toreda argumendi andma :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Greenu, oleks ses vaid kõik nii lihtne :P Aga pensionäre niimodi küll materdada ei tohi..... vanemaid peab austama.... isegi kui nad pole Sinu vanemad

selline tühine lause tuleb minu 2 päriselust võetud näite kohta või ? .... ma olen küll pettunud....

vanemaid peab austama ..... jahh peab kuid mix peab võõras asutama kui omad ei austa .... hakkame sellest peale et vanamad peavad oma lapsed nii kasvatama et lapsed hoolitsevad vanamate eest kui nad ise enam ei suuda .... see pole riigi kohustus .... veel vähem võõraste kohustus...

allpool siis minu subjektiivsed kogemused keskmise penskariga............. (ütlen ka seda et oma vanemaid ja vanavanemaid asutan ma küll ..... ja ütldiselt suhtun vanematesse inimestesse lugupidamisega ... kuid ...)

ma ei tea palju sa sõidad ühitranspordiga kuid tüüpiline vaade on see ....... peatuses kõik vanad inimesed jube haiged ... eriti ei liigu ja kurdavad et valutab siis ja sealt ja noored on hukas jne ... nohh tüüpiline jutt .... siis tuleb troll ... ja imeväel enamustel läheb selg sirgu ja hakatakse trügima et saada istekohti ... kui uksed avatakse hakkab 3 meetri jooks kus unustatakse liigesed ja valud ... ainult selleks et saada endale istekoht..... kui saavutatakse soovitu siis kurdetakse edasi et noored on hukas ja elu on halb...

teine asi on see et ma ei mäleta millal ma ühistranspordis istusin ... isegi kui on tühi ma ei istu ..... olen korduvalt näinud et tuleb penskar peale ja hakkab manguma mõnelt nooremalt oma istekohta .... algul kommenteerib vaikselt ... siis kõvemini jne ... 1 korral juhtus nii et ümber olevad penskarid ühinesid ja hakkasid sõimama seda vaest noort poissi hiiglasliku spordikotiga ......

ise ma seisan nagu aru võib saada ..... tavaliselt kõigile istekohti ei leidu ja nohh mõned jäävad püsti .... püstijääjad ei ole võimelised ennast kinni hoidma ja kõõluvad ja toetavad pidevalt minu vastu see on rõve kui mingi kortsus vanainimese lõhnaga paks mutt ennast sinu vastu hõõrub ... kordan see on vastik .... ok jään viisakaks üritan eemale astuda ..... kuid kuna tal on nii mugav minu peale toetuda siis ta tuleb järgi ... olen lugematu arv kordi pidanud trollis ringi liikuma mingi haige hõõruja pärast .......

sa tuled mulle rääkima selliste austamisest .... sorry .... mu taluvuse piir on väga kõrge ja ma ei ütle ega tee midagi .... kannatan ja astun eemale ... kuid see on rõve .... seda enam et vinguvad et raha pole ja elu on kehv .... jube paksuks on ennast küll söönud .... söögu vähem seisavad trollis püsti ja jääb raha üle .....

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

V. hästi öeldud, penskarid on sellepärast paksud, haiged ja viletsad et nad söövad rasvast toitu ja ei liiguta, ja seda sellepärast et on levinud tore arusaam et vanainimene PEABKI haige olema, et riigi kohus on seda väetit rasvapalli ravida.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Enemy, sinu poolt võiks tõesti over and out olla, võiks ka olla

1.nokk kinni

2.saba lahti

3.vesi ahjus

4.tuli takus

Kesikute pooldaja mõttetut lahmimist ei soovi näha ega kuulda avalikus foorumis mille eesmärk on edendada sporti.

Palun väga, lahmi midagi selle postituse kohta ka nüüd. Ma olen 15 aastane, see peaks sulle toreda argumendi andma :D

paistab, et ei saa rahu ikka :P no mida ma ei jõua enam toonitada mu kallid treenijatest kolleegid - ma olen APOLIITILINE INIMENE ei liiguta mind ükski krt erakond.... ma olen harjunud oma elu ise juhtima :D Ole või 60, peasi et sodi suust välja ei aja

Muudetud kasutaja enemy poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
selline tühine lause tuleb minu 2 päriselust võetud näite kohta või ? .... ma olen küll pettunud....

vanemaid peab austama ..... jahh peab kuid mix peab võõras asutama kui omad ei austa .... hakkame sellest peale et vanamad peavad oma lapsed nii kasvatama et lapsed hoolitsevad vanamate eest kui nad ise enam ei suuda .... see pole riigi kohustus .... veel vähem võõraste kohustus...

allpool siis minu subjektiivsed kogemused keskmise penskariga............. (ütlen ka seda et oma vanemaid ja vanavanemaid asutan ma küll ..... ja ütldiselt suhtun vanematesse inimestesse lugupidamisega ... kuid ...)

ma ei tea palju sa sõidad ühitranspordiga kuid tüüpiline vaade on see ....... peatuses kõik vanad inimesed jube haiged ... eriti ei liigu ja kurdavad et valutab siis ja sealt ja noored on hukas jne ... nohh tüüpiline jutt .... siis tuleb troll ... ja imeväel enamustel läheb selg sirgu ja hakatakse trügima et saada istekohti ... kui uksed avatakse hakkab 3 meetri jooks kus unustatakse liigesed ja valud ... ainult selleks et saada endale istekoht..... kui saavutatakse soovitu siis kurdetakse edasi et noored on hukas ja elu on halb...

teine asi on see et ma ei mäleta millal ma ühistranspordis istusin ... isegi kui on tühi ma ei istu ..... olen korduvalt näinud et tuleb penskar peale ja hakkab manguma mõnelt nooremalt oma istekohta .... algul kommenteerib vaikselt ... siis kõvemini jne ... 1 korral juhtus nii et ümber olevad penskarid ühinesid ja hakkasid sõimama seda vaest noort poissi hiiglasliku spordikotiga ......

ise ma seisan nagu aru võib saada ..... tavaliselt kõigile istekohti ei leidu ja nohh mõned jäävad püsti .... püstijääjad ei ole võimelised ennast kinni hoidma ja kõõluvad ja toetavad pidevalt minu vastu see on rõve kui mingi kortsus vanainimese lõhnaga paks mutt ennast sinu vastu hõõrub ... kordan see on vastik .... ok jään viisakaks üritan eemale astuda ..... kuid kuna tal on nii mugav minu peale toetuda siis ta tuleb järgi ... olen lugematu arv kordi pidanud trollis ringi liikuma mingi haige hõõruja pärast .......

sa tuled mulle rääkima selliste austamisest .... sorry .... mu taluvuse piir on väga kõrge ja ma ei ütle ega tee midagi .... kannatan ja astun eemale ... kuid see on rõve .... seda enam et vinguvad et raha pole ja elu on kehv .... jube paksuks on ennast küll söönud .... söögu vähem seisavad trollis püsti ja jääb raha üle .....

Sa oled tõstetanud huvitava sotsioloogilise probleemi -i give u that.

Seda ei saa kahjuks nii küüniliselt või isegi sarkastiliselt võtta. Ise sõidan ka suhteliselt tihti ühsitranspordiga ja olen täitsa tuttav ülalnimetatud käitumisega - ei lase end segada :D No las ta olla silmakirjalik ja las ta olla paks ( kusjuures, tead iks nad paksud on - mitte et söövad palju vaid, et söövad just odavaid asju mis on paraku rasvased ja mitte just kõige pikema süsika ahelaga - really, mine vaata ntx mis Baltijaama turul toimub ) ma imestan, et nad üldse liiguvad endale seda saasta näost sisse ajades. Tallinnas on asi keerulisem, üürid, kom. kulud ja veel toit otsa ... üksikul pensionäril ei mängi alati välja et süüa nagu näiteks maal süüakse, juurviljad ja puuviljad - ja rohkem füüsilist tööd.

Mis puutub sellesse, et kasvatus PEAKS olema teine, siis mul on väga hea meel, et Su vanemad Sind kasvatasid nii, et Sa pead hoolima ja nende eest hoolitsema ja kindlasti õpetad oma lastele ka sama. AGA siin on reaalsuse konflikt, nimelt Eesti ühiskonnas on vene kultuur juba nagu subkultuur USA-s ( valged vs mustad ) meil siin on aga eestlane vs venelane ( ja põhjendatult if i may add ) aga kahjuks vaesus sünnitab vaeust ja ei unistada on ilus, et kõik PEAKS olema nii, et noorem hoolitseb oma vanema pärast - see on fiktsioon ja seda ei juhtu senikaua kuni on multikultuuriline ühiksond nagu Eesti.

Greenu kui aega saad loe F.Fukuyama raamatut " Suur vapustus" see peaks Sulle huvitav olema ja nii mõneski asjas silmaringi laiendama :P

Muudetud kasutaja enemy poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Vaevalt et ma kunagi KE enam valiks.

Teadlikult vast mitte sinu sõnutsi, kuid ei maksa unustada, et nimevahetus pole kuigi raske, nagu on üsna tüüpiliselt kombeks teha juhul kui renomee kolinal langeb. Selle nimevahetuse puhul saab järeldada, et oluline on sisu, mitte vorm ehk siis konkreetsed teod, mida korda saadetakse, mitte väline hiilgus ja ilukõned, millel puudub vähimgi tõepõhi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tegelikult oli minu yllatus suur, kui Eestis käies sain tagasisidet 3 inimeselt, kes ytlesid, et lähevad KE poolt valima :P 1 ytles heaks pöhjuseks, et Savisaar on tugev poliitik. Ise ma valiks kyll oopis midagi muud, sest KE tundub liiga tsentraliseeriutd ja Savisaar kaldub YheIsikuPoliitkat harrastama.

Mis aga nyyd puutub ideesse, et lapsed peavad oma vanemaid yleval pidama hakkama,siis....Minu vanemad on mölemad pensionärid, ema muidugi käib veel tööl ja saab pensionit ka, tundub, et neil ei ole materiaalseid muresid. Aga kasvatades yksi oma 3 last, ei kujuta mina kyll ette, kuidas saaksin veel ka oma vanemaid yleval pidada, kui vaja oleks....Olen ma Egoist? Mina kyll omi lapsi selle möttega ei kasvata, et nad peaksid mind kunagi hakkama yleval pidama...

Kui ikkagi inimene on teinud tööd ja maksnud riigile makse, siis oleks ju täitsa elementaarne, et vanaduses ta saab mingigi kompensatsiooni selle eest?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tegelikult oli minu yllatus suur, kui Eestis käies sain tagasisidet 3 inimeselt, kes ytlesid, et lähevad KE poolt valima :P 1 ytles heaks pöhjuseks, et Savisaar on tugev poliitik. Ise ma valiks kyll oopis midagi muud, sest KE tundub liiga tsentraliseeriutd ja Savisaar kaldub YheIsikuPoliitkat harrastama.

Mis aga nyyd puutub ideesse, et lapsed peavad oma vanemaid yleval pidama hakkama,siis....Minu vanemad on mölemad pensionärid, ema muidugi käib veel tööl ja saab pensionit ka, tundub, et neil ei ole materiaalseid muresid. Aga kasvatades yksi oma 3 last, ei kujuta mina kyll ette, kuidas saaksin veel ka oma vanemaid yleval pidada, kui vaja oleks....Olen ma Egoist? Mina kyll omi lapsi selle möttega ei kasvata, et nad peaksid mind kunagi hakkama yleval pidama...

Kui ikkagi inimene on teinud tööd ja maksnud riigile makse, siis oleks ju täitsa elementaarne, et vanaduses ta saab mingigi kompensatsiooni selle eest?

Olen sinuga täiesti nõus.Milleks kurat neid makse üldse siis maksta,kui ei saa isegi hiljem pensionit.Kui pole enam riikliku pensionit,siis tuleb ka makse tublisti vähendada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
to enemy:

Tore et sind erakonnad ei liiguta. Erakonnad sind liigutavad küll ja kuidas veel.

Aga apoliitilise inimese kohta on sul kuidagi kahtlaselt suured teadmised päevapoliitika kohta. :P

apoliitilisus - poliitilisest elust kõrvale hoidmine ( "VS" 1999, lk 45 )

see, et ma, tean kuidas maja ehitada, ei tee minust veel ehitajat:) ja pealegi elementaarseid teadmisi ühiskonnast peaks iga endast lugupidav noormees teadma :D See ju kultuursuse küsimus..

ja mis puutub erakondade kõigutavust minu elu suhtes - loe eelnev jutt läbi, mulle ei meeldi enda sõnu korrata :D

Muudetud kasutaja enemy poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

peale selle majanduse seisukoha pealt on penskar mõttetu .... kasulik osa ühiskonnast on töötav inimene mitte see keda tuleb üleval hoida .... ja penskarite eest peavad hoolitsema tema lapsed mitte riik .... need kes vinguvad et ei tule pensioniga välja need pole lihtsalt omi lapsi kasvatanud nii et need vanemaid aitaksid ...

inimene maksab terve elu riigile makse, veerandi oma palgast! midagi krt peab ju tagasi ka saama

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
to enemy, jällegi:

Kui sul midagi öelda ei ole siis ära ütle midagi, seda oskab üks kultuurne noormees sulle öelda.

apoliitiline TÄHENDAB seda et poliitika ei koti, aga sind paistab kottivat.

jube valjult haugud nii noore kutsika kohta

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Idee poolest "i would give more credit" Savisaarele, mees pole lollide killast ja asju ajada oskab.

Al Capoune polnud ka loll mees, asju ajada ta oskas.

Ka Lenin ja Stalin olid targad mehed, võib-olla isegi geeniused. Armastasid ka rahvast, no vähemalt avalikkuse ees.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Al Capoune polnud ka loll mees, asju ajada ta oskas.

Ka Lenin ja Stalin olid targad mehed, võib-olla isegi geeniused. Armastasid ka rahvast, no vähemalt avalikkuse ees.

jällegi on raske neid kõrvutada kuna üks on Gangster ja teised riigipead mida Savisaar ei ole ega saa ka kunagi olema. Peate Savisaart liialt võimukaks, pole ta midagi nii jube kui kõik arvavad, kõigest parteipea ja mitte enam kõige noorem if i may add... seega on lähitulevik juba temata

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
to enemy, re:

Opaa, ei maksa nii kurjalt kohe, ega ma paha pärast :D

no siis vabandused ka minu poolt :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sellepärast ongi demokraatia nii nõme valitsusvorm, et igaüks teeb mis tahab.

Diktaktuur oleks hea: kellegil poleks kobisemist, kõik oleks konkreetne.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Sellepärast ongi demokraatia nii nõme valitsusvorm, et igaüks teeb mis tahab.

Diktaktuur oleks hea: kellegil poleks kobisemist, kõik oleks konkreetne.

Üldse võiks kogu maailma tuumapommidega üle lasta.

"Pole inimest pole probleemi." (Lenin... võis olla ka Stalin aga peaks ikka olema Lenin)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

issanda vägi sellele, kes ütles, et majanduse koha pealt on penskarid mõtetud. Need on meie esivanemad, ilma kelleta meid polekski ja mis majandusest me siis räägiksime? Nende eest peaksid hoolitsema nende lapsed? Aga kui pole lapsi? Kui me ei austa ja ei tunne rõõmu sellest, et meie pensionärid oleksid õnnelikud ja elurõõm saabub õuele siis, kui saame uue auto, siis me ei austa iseennastki. Aga noh, lääne ülistamine on oma töö teind, kuigi seda nagu ei teata, et enamik lääne riiki on vasakpoolsed(euroopas) ja vanemate austamine on väga hinnas... aga kuna eestlane on 50 aastat elanud ilma imeliste väljamaa produktideta, siis, elagu coca-cola ja MTV!!!

Ehk paarikümne aasta pärast saame sellest üle ja paneme ka teisi asju tähele, mis Euroopas hinnas.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Siinkohal mainiksin veel, et väga paljud kooliõpetajad, kes on mitukümmend aastat tublisid eesti majandusmehi kasvatanud, on pühendunud oma tööle ja tänu sellele neil ei ole lapsi. see eest on neil mitusada kasvandikku. Kas need jätame viru tänavale kerjama ja majandustõusu ootama?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ja tegelikult võiks vabadusvõitlejad ka kuhugi onni kokku panna, paremaid päevi ootama. Ja siis võiks surnuaiast need kondid maa alt ära koristada, kõik tallinna surnuaiad on liiga hea maa peal, pirital, tabasalus, rahumäel. Sealt saaks sitaks pappi!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Üldse võiks kogu maailma tuumapommidega üle lasta.

"Pole inimest pole probleemi." (Lenin... võis olla ka Stalin aga peaks ikka olema Lenin)

Loomulikult oli see J.V. Stalin.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×