Jump to content
klubikas

ma ei tunne kedagi kes tunneks kedagi kes valiks keskerakonda!

Recommended Posts

Hirmsad poliitikud ikka siin koos! Kahjuks tundub, et ENAMUS jookseb lihtsalt jutuga kaasa, teadmata ja omamata ENDA arvamust.Kas keegi on ka peale lahmimise tutvunud mõne erakonna valimisplatvormiga lähemalt??? Vastus on arvatavasti ei.

Enne kui kedagi halvustada või kiita, tuleb endale selgeks teha millest jutt. Ja ma arvan, et see foorum pole küll koht, kus selliseid teemasid arutada. Punkt.

NB! Allan aka klubikas-kui vana Sa oled? Pakun 13?

Mis see valimisplatvorm siia puutub? LUBADUSED!

Tegelik eesmärk on lihtsalt võimule saada.

Sealt edasi on juba erakondade enda sihid ja ideoloogia.

Ja ülejäänud polegi oluline.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Venelaste vastu pole mul midagi. Tiblad on hullud.

Mul on ka endal paar venelasest sõpra. Aga näiteks nemad ei lähegi valima. Nad ütlevad et neile pohhui.

Ja minu austus. Vähemalt ei lähe Keskerakonda valima.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Venelaste vastu pole mul midagi. Tiblad on hullud.

Mul on ka endal paar venelasest sõpra. Aga näiteks nemad ei lähegi valima. Nad ütlevad et neile pohhui.

Ja minu austus. Vähemalt ei lähe Keskerakonda valima.

Siis ärgu oiaku ka hiljem, kui niigi palju ei viitsi, et valimissedel täita.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ühe korraliku vanalinna korteri vastu vahetaks ka oma hääle, kuid kes see lihtinimesele ikka korterit pakub:(

Aga kui nüüd naljata rääkida, siis kas oskab mõne KE pooldaja tuua välja mõne teise erakonna kus lokkaks selline tohutu korruptsioon??

KE oma palgareformiga tahab teha täpselt sellist asja nagu tehti kunagi portugalis, aga mis on saanud portugali majandusest nüüdseks??

Kes viitsib uurib selle välja ja taipab, mis meid eess ootaks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
aga mina hääletan IRL-i ja Mardi poolt. ainult tema on tõiselt Eesti edu eest väljas, teised lihtsalt tahavad võimu või ma ei tea mida.. :P

Endalegi üllatuseks hakkan järjest rohkem sinuga nõustuma....

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Arvan, et iga normaalne inimene peab oma moraalseks kohustuseks valida.

Seda keda ta valib ei ole minu otsustada, mina saan vaid loota, et see pole Keskerakond.

Ka mulle hakkab Mart järjest rohkem meeldima, tõsine tüüp, teab mida teeb.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

all aside... aga valitsuse valib ikkagi rahvas. Kui KE-l on selline fanclub siis peab midagi ikka õieti olema( no igale häälele, ei saa ju asju jagada )

Mis puutub valmiste vajadusse siis see on minu arust kahe otsaga asi.... valimine on puhtalt demokraatlik aspekt, mis peaks näitama inimese valikut. See on põhimõtteliselt volitus, millega Sa volitad oma valitut tegema enda eest otsuseid ( põhiliselt siis mida teha maksudega ja mis peaks olema siseriiklik signaal ja välisriiklik signaal ) Ok, peab tõdema, et prageu Eesti riik ei saaks kurta, majandus on hea ja eelarve ainult kasvab. Idee poolest "i would give more credit" Savisaarele, mees pole lollide killast ja asju ajada oskab. Ja mis põhiline, selle ta täidab mis ta erakonna siseselt lubab ( eriti tugev argument minu jaoks on see, et ta hoolitseb vanurite ning ka invaliidide eest, kus teised ei teinud midagi peale rääkimise ) Ma ei laida ega kiida heaks KE-d vaid püüan vaadata asja objektiivselt ( no kohe mitte ei viitsi siin 60% lambaga kaasa minna kes pläkutab puhtalt sellepärast, et meedia arvab nii - get an opinion ok?!? )

Mis puuutb Aljošasse siis üldselt ma ütleks "fuck him" aga vot see krt "hauarahu" aspekt ei anna mulle asu.... kuna see sümbol seal on siis las ta olla... mis tast ikka torkida ( bad blood ) ja pealegi sümbolid kujunevad meie endi jaoks meie endi seest. Ärge olge silmakirjalikud ja demagoogid - üks ütles MÄÄ ees ja teised MÄÄ järgi... paljudel teist ikka on otsene seos "Aljošaga" Jätke see sümbol kus see ja teine, selle juures käivad ju vaid need kelle on otsene seos või mälestus.

Ja üldsegi... annate liialt võimu erakondadele oma elus, tehke ise otsuseid ning muutke oma elu ise. ( erakonnad saavad seada ainult raame, mida hulluks ei saa ajada kuna ühiskond tõstab kohe kisa ) seega pole ju millegi üle väga muretseda :P poliitika on poliitika... see vajab rohkem oskusi kui Te arvate. Andke rohkem respecti... nende "musta pesu" pestakse avalikult, a kui Te enda musta pesu üle vaataks - palju meist siis oleks "puhtad poisid" - VÄHEM SILMAKIRJALIKKUST !

Muudetud kasutaja enemy poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Idee poolest "i would give more credit" Savisaarele, mees pole lollide killast ja asju ajada oskab.

Polnud ka Päts loll mees, aga vabadus läks mühinal.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Polnud ka Päts loll mees, aga vabadus läks mühinal.

see võrdlus oli küll väljaspool konteksti :P a) meeste positsioon b ) aeg

lammas ja zebra kõrvuti ei käi :D

Muudetud kasutaja enemy poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
see võrdlus oli küll väljaspool konteksti :P a) meeste positsioon b ) aeg

lammas ja zebra kõrvuti ei käi :D

Minu arust täiesti kontekstisisene, eriti vaadeldes positsioone ja aegu

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Minu arust täiesti kontekstisisene, eriti vaadeldes positsioone ja aegu

no siis Sa ei tea ajaloost suurt midagi :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma ei laida ega kiida heaks KE-d vaid püüan vaadata asja objektiivselt ( no kohe mitte ei viitsi siin 60% lambaga kaasa minna kes pläkutab puhtalt sellepärast, et meedia arvab nii - get an opinion ok?!? )

Ärge olge silmakirjalikud ja demagoogid - üks ütles MÄÄ ees ja teised MÄÄ järgi... paljudel teist ikka on otsene seos "Aljošaga" Jätke see sümbol kus see ja teine, selle juures käivad ju vaid need kelle on otsene seos või mälestus.

Pime mees koperdab mööda kaubanduskeskust ja põrkub pea iga inimese vastu, kes läheduses seisab. Ise aga pomiseb, et mida te pimeloomad passite siin valedes kohtades.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Pime mees koperdab mööda kaubanduskeskust ja põrkub pea iga inimese vastu, kes läheduses seisab. Ise aga pomiseb, et mida te pimeloomad passite siin valedes kohtades.

nice try :D:P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
all aside... aga valitsuse valib ikkagi rahvas. Kui KE-l on selline fanclub siis peab midagi ikka õieti olema( no igale häälele, ei saa ju asju jagada )

Mis puutub valmiste vajadusse siis see on minu arust kahe otsaga asi.... valimine on puhtalt demokraatlik aspekt, mis peaks näitama inimese valikut. See on põhimõtteliselt volitus, millega Sa volitad oma valitut tegema enda eest otsuseid ( põhiliselt siis mida teha maksudega ja mis peaks olema siseriiklik signaal ja välisriiklik signaal ) Ok, peab tõdema, et prageu Eesti riik ei saaks kurta, majandus on hea ja eelarve ainult kasvab. Idee poolest "i would give more credit" Savisaarele, mees pole lollide killast ja asju ajada oskab. Ja mis põhiline, selle ta täidab mis ta erakonna siseselt lubab ( eriti tugev argument minu jaoks on see, et ta hoolitseb vanurite ning ka invaliidide eest, kus teised ei teinud midagi peale rääkimise ) Ma ei laida ega kiida heaks KE-d vaid püüan vaadata asja objektiivselt ( no kohe mitte ei viitsi siin 60% lambaga kaasa minna kes pläkutab puhtalt sellepärast, et meedia arvab nii - get an opinion ok?!? )

Mis puuutb Aljošasse siis üldselt ma ütleks "fuck him" aga vot see krt "hauarahu" aspekt ei anna mulle asu.... kuna see sümbol seal on siis las ta olla... mis tast ikka torkida ( bad blood ) ja pealegi sümbolid kujunevad meie endi jaoks meie endi seest. Ärge olge silmakirjalikud ja demagoogid - üks ütles MÄÄ ees ja teised MÄÄ järgi... paljudel teist ikka on otsene seos "Aljošaga" Jätke see sümbol kus see ja teine, selle juures käivad ju vaid need kelle on otsene seos või mälestus.

Ja üldsegi... annate liialt võimu erakondadele oma elus, tehke ise otsuseid ning muutke oma elu ise. ( erakonnad saavad seada ainult raame, mida hulluks ei saa ajada kuna ühiskond tõstab kohe kisa ) seega pole ju millegi üle väga muretseda :P poliitika on poliitika... see vajab rohkem oskusi kui Te arvate. Andke rohkem respecti... nende "musta pesu" pestakse avalikult, a kui Te enda musta pesu üle vaataks - palju meist siis oleks "puhtad poisid" - VÄHEM SILMAKIRJALIKKUST !

saviets "hoolitseb" vanurite eest ainult sellepärat et tegu on "lollikarjaga" <--- paluks mitte võtta seda solvanguna nagu et haritud inimene oskab lugeda ridade vahelt ja teha omi järeldusi ... keskmine vana inimene on nagu öeldud vana .... loogika puudulik jne ... kerge nende hääli püüda ..... näiteks see kuulus kampaania et igale penskarile 500 eeku .... jube lahe .... penskar kohe õnnelik et näe mida meie rahvaisa teeb annab meile 500 eeku ... kohe hääletame tema poolt ... lõpptulemus oli see et 500 eeku anti aastas ... mitte kuus .... ja selle saamiseks pidid minema eraldi valla või linnavalitsusse ja tegema eraldi avalduse .... esimesel aastal pärast selle väljakuulutamist võttis oma 500 eeku välja ainult pisike protsent penskaritest .... väga odav viis hääli meelitada .... kogu seda jama ei öeldud kusagil .... ja keskmine penskar ei olnud võimeline aru sama et tegu oli jamaga .... kui savikas tõesti hooliks penskaritest siis oleks ta teinud selle kõigile penskaritele aastase väljamaksena pensionile lisaks või midagi taolist .... ta teadis et saab sellise kuulutamisega hääli kuid samas ta teadis ka seda et paljud ei viici sellele rahale järele minna ... ta teadis et tegu on lollikarjaga kellega saab manipuleerida ... <--- näed sa penskarite eest hoolitsemist siin .... tegu on mõnitamisega ....

praegune kampaania et politsei ja arst ei tööta pärast seda kui reede maksuvabaks tehakse .... tegu on siis laimava kampaaniaga konkurendi vastu kus idee on tulumaksu vähendada 22% ---> 18% peale ..... sisu on selles kui see alandatakse siis jääb eestis politsei ja perearst rahast ilma ja enam ei tööta .... jälle on tegu lollide püüdmisega ..... eesti eelarve on ~76 miljardit ... sellest tulumaksust tuleb ainult ~6 miljardit ... kui sellest ~6 miljardist võetakse ära 4% siis on ~240 000 000 .... ~76 miljardist on see ~240 miljonit kõigest ~0,3 % ....... sellega et inimestele jääb kuus 4 % rohkem raha kätte kaotab eesti riigieelarve ainult ~0,3 % .... see on nii tühine võrreldes kogu eelarvega et ei mõjuta seda peaaegu üldse ... 4% palka rohkem kuus mõjutab leibkonda aga päris palju .... keskmine idu ei tea seda ja ei uuri seda vaid mõtleb et oiii perearsti juures tahaks ikka käiia... eino hääletame siis keski poolt.... siin tulebki see et vähese haridusega ja seetottu vaesemad valivad keski .... kõrgema haridusega ja tänu sellele tihti ka paremal elujärjel olevad inimesed näevad keski läbi ja ei vali seda

peale selle majanduse seisukoha pealt on penskar mõttetu .... kasulik osa ühiskonnast on töötav inimene mitte see keda tuleb üleval hoida .... ja penskarite eest peavad hoolitsema tema lapsed mitte riik .... need kes vinguvad et ei tule pensioniga välja need pole lihtsalt omi lapsi kasvatanud nii et need vanemaid aitaksid ...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ja penskarite eest peavad hoolitsema tema lapsed mitte riik .... need kes vinguvad et ei tule pensioniga välja need pole lihtsalt omi lapsi kasvatanud nii et need vanemaid aitaksid ...

Muide, esimesel iseseisvusajal oligi nii, et pensionit said ainult riigitöötajad. Ülejäänud, olgu siis ärimehed või talupidajad, pidid kindlustama endale järelkasvu, kes äri või talu üle võtaks ja sellega ühtlasi vanemate eest hoolitseks. Selline hoiak peaks mõjuma hästi ka iibele.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Muide, esimesel iseseisvusajal oligi nii, et pensionit said ainult riigitöötajad. Ülejäänud, olgu siis ärimehed või talupidajad, pidid kindlustama endale järelkasvu, kes äri või talu üle võtaks ja sellega ühtlasi vanemate eest hoolitseks. Selline hoiak peaks mõjuma hästi ka iibele.

Geniaalne idee iibe tõstmiseks :D . Muidugi tänapäevasesse ühiskonda seda skeemi ei ole võimalik kahjuks asetada :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mis puuutb Aljošasse siis üldselt ma ütleks "fuck him" aga vot see krt "hauarahu" aspekt ei anna mulle asu.... kuna see sümbol seal on siis las ta olla... mis tast ikka torkida ( bad blood ) ja pealegi sümbolid kujunevad meie endi jaoks meie endi seest. Ärge olge silmakirjalikud ja demagoogid - üks ütles MÄÄ ees ja teised MÄÄ järgi... paljudel teist ikka on otsene seos "Aljošaga" Jätke see sümbol kus see ja teine, selle juures käivad ju vaid need kelle on otsene seos või mälestus

Aljoosha on juba kultus. Ja seal ei käi enam ammu anult need kellel on sellega seoses mingi mälestus.

Isiklikult mind solvab ja häirib see kuju nagu valu per$es.

Ja vaadates su keskerakonna lembust, hakkab mulle tunduma, et su enda puhul tegemist tiblaga.

Äkki panend oma hoovi isakesed Lenini ja Stalini kujud koos punalipuga kah püsti.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kui aus olla siis on ets väga tark mees ..... selles mõttes müts maha ... kuid ta ajab valet poliitikat ja selle eest müts ahju .....

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

OH õudu!!! Kas kellelgi trenni tegemiseks ka veel aega jääb suure poliitilise diskussiooni kõrvalt? Mul suht savi , kes pukis on, igal pool on mõningaid normaalseid ja puhta debiile. Kallid inimesed, ärge rikkuge oma närvirakukesi nii ilusal talvepäeval!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Aljoosha on juba kultus. Ja seal ei käi enam ammu anult need kellel on sellega seoses mingi mälestus.

Isiklikult mind solvab ja häirib see kuju nagu valu per$es.

Ja vaadates su keskerakonna lembust, hakkab mulle tunduma, et su enda puhul tegemist tiblaga.

Äkki panend oma hoovi isakesed Lenini ja Stalini kujud koos punalipuga kah püsti.

Sinu ja minu vahe ongi selles, et mul on ka haridus mitte ainult "kaja" pea sees... aga mis puutub tiblasse või venelembuselisusesse siis moi daragoi baran, mõ takih kak võ na zavtrak habali !!

Sinu kohta võiks tõesti öelda, et Sa oled tüüpiline jõusaalis käija stereotüüp, ja lugeda ma vaatan Sa ka ei oska :P

post scriptum! häbi on selliste kõrval seista lihtsalt.. minu poolt selles teemas over & out

Muudetud kasutaja enemy poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
saviets "hoolitseb" vanurite eest ainult sellepärat et tegu on "lollikarjaga" <--- paluks mitte võtta seda solvanguna nagu et haritud inimene oskab lugeda ridade vahelt ja teha omi järeldusi ... keskmine vana inimene on nagu öeldud vana .... loogika puudulik jne ... kerge nende hääli püüda ..... näiteks see kuulus kampaania et igale penskarile 500 eeku .... jube lahe .... penskar kohe õnnelik et näe mida meie rahvaisa teeb annab meile 500 eeku ... kohe hääletame tema poolt ... lõpptulemus oli see et 500 eeku anti aastas ... mitte kuus .... ja selle saamiseks pidid minema eraldi valla või linnavalitsusse ja tegema eraldi avalduse .... esimesel aastal pärast selle väljakuulutamist võttis oma 500 eeku välja ainult pisike protsent penskaritest .... väga odav viis hääli meelitada .... kogu seda jama ei öeldud kusagil .... ja keskmine penskar ei olnud võimeline aru sama et tegu oli jamaga .... kui savikas tõesti hooliks penskaritest siis oleks ta teinud selle kõigile penskaritele aastase väljamaksena pensionile lisaks või midagi taolist .... ta teadis et saab sellise kuulutamisega hääli kuid samas ta teadis ka seda et paljud ei viici sellele rahale järele minna ... ta teadis et tegu on lollikarjaga kellega saab manipuleerida ... <--- näed sa penskarite eest hoolitsemist siin .... tegu on mõnitamisega ....

praegune kampaania et politsei ja arst ei tööta pärast seda kui reede maksuvabaks tehakse .... tegu on siis laimava kampaaniaga konkurendi vastu kus idee on tulumaksu vähendada 22% ---> 18% peale ..... sisu on selles kui see alandatakse siis jääb eestis politsei ja perearst rahast ilma ja enam ei tööta .... jälle on tegu lollide püüdmisega ..... eesti eelarve on ~76 miljardit ... sellest tulumaksust tuleb ainult ~6 miljardit ... kui sellest ~6 miljardist võetakse ära 4% siis on ~240 000 000 .... ~76 miljardist on see ~240 miljonit kõigest ~0,3 % ....... sellega et inimestele jääb kuus 4 % rohkem raha kätte kaotab eesti riigieelarve ainult ~0,3 % .... see on nii tühine võrreldes kogu eelarvega et ei mõjuta seda peaaegu üldse ... 4% palka rohkem kuus mõjutab leibkonda aga päris palju .... keskmine idu ei tea seda ja ei uuri seda vaid mõtleb et oiii perearsti juures tahaks ikka käiia... eino hääletame siis keski poolt.... siin tulebki see et vähese haridusega ja seetottu vaesemad valivad keski .... kõrgema haridusega ja tänu sellele tihti ka paremal elujärjel olevad inimesed näevad keski läbi ja ei vali seda

peale selle majanduse seisukoha pealt on penskar mõttetu .... kasulik osa ühiskonnast on töötav inimene mitte see keda tuleb üleval hoida .... ja penskarite eest peavad hoolitsema tema lapsed mitte riik .... need kes vinguvad et ei tule pensioniga välja need pole lihtsalt omi lapsi kasvatanud nii et need vanemaid aitaksid ...

Greenu, oleks ses vaid kõik nii lihtne :P Aga pensionäre niimodi küll materdada ei tohi..... vanemaid peab austama.... isegi kui nad pole Sinu vanemad

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
saviets "hoolitseb" vanurite eest ainult sellepärat et tegu on "lollikarjaga" <--- paluks mitte võtta seda solvanguna nagu et haritud inimene oskab lugeda ridade vahelt ja teha omi järeldusi ... keskmine vana inimene on nagu öeldud vana .... loogika puudulik jne ... kerge nende hääli püüda ..... näiteks see kuulus kampaania et igale penskarile 500 eeku .... jube lahe .... penskar kohe õnnelik et näe mida meie rahvaisa teeb annab meile 500 eeku ... kohe hääletame tema poolt ... lõpptulemus oli see et 500 eeku anti aastas ... mitte kuus .... ja selle saamiseks pidid minema eraldi valla või linnavalitsusse ja tegema eraldi avalduse .... esimesel aastal pärast selle väljakuulutamist võttis oma 500 eeku välja ainult pisike protsent penskaritest .... väga odav viis hääli meelitada .... kogu seda jama ei öeldud kusagil .... ja keskmine penskar ei olnud võimeline aru sama et tegu oli jamaga .... kui savikas tõesti hooliks penskaritest siis oleks ta teinud selle kõigile penskaritele aastase väljamaksena pensionile lisaks või midagi taolist .... ta teadis et saab sellise kuulutamisega hääli kuid samas ta teadis ka seda et paljud ei viici sellele rahale järele minna ... ta teadis et tegu on lollikarjaga kellega saab manipuleerida ... <--- näed sa penskarite eest hoolitsemist siin .... tegu on mõnitamisega ....

praegune kampaania et politsei ja arst ei tööta pärast seda kui reede maksuvabaks tehakse .... tegu on siis laimava kampaaniaga konkurendi vastu kus idee on tulumaksu vähendada 22% ---> 18% peale ..... sisu on selles kui see alandatakse siis jääb eestis politsei ja perearst rahast ilma ja enam ei tööta .... jälle on tegu lollide püüdmisega ..... eesti eelarve on ~76 miljardit ... sellest tulumaksust tuleb ainult ~6 miljardit ... kui sellest ~6 miljardist võetakse ära 4% siis on ~240 000 000 .... ~76 miljardist on see ~240 miljonit kõigest ~0,3 % ....... sellega et inimestele jääb kuus 4 % rohkem raha kätte kaotab eesti riigieelarve ainult ~0,3 % .... see on nii tühine võrreldes kogu eelarvega et ei mõjuta seda peaaegu üldse ... 4% palka rohkem kuus mõjutab leibkonda aga päris palju .... keskmine idu ei tea seda ja ei uuri seda vaid mõtleb et oiii perearsti juures tahaks ikka käiia... eino hääletame siis keski poolt.... siin tulebki see et vähese haridusega ja seetottu vaesemad valivad keski .... kõrgema haridusega ja tänu sellele tihti ka paremal elujärjel olevad inimesed näevad keski läbi ja ei vali seda

peale selle majanduse seisukoha pealt on penskar mõttetu .... kasulik osa ühiskonnast on töötav inimene mitte see keda tuleb üleval hoida .... ja penskarite eest peavad hoolitsema tema lapsed mitte riik .... need kes vinguvad et ei tule pensioniga välja need pole lihtsalt omi lapsi kasvatanud nii et need vanemaid aitaksid ...

mis viga riigi raha jagada.

Võõra raha najal võib ju anda igasugu lubadusi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×