Jump to content
intsu007

Sangpomm

Recommended Posts

Mul on maal ülikõva asi: reguleeritava raskusega sangpomm. :lol: Raskused reguleeritavad 8 kg. kaupa: 8, 16, 24, 32.

8 kg. on põhimõtteliselt sang ja natuke seal all küljes ka. Kettad käivad poltidega, iga raskuse jaoks eraldi pikkusega polt. Alumine ketas on ikka kumer, nii nagu põhi olema peab, keskmised on ühesugused. Viimati kui nägin seda, oli vist 16 kg küljes ainult ja pole kindel kas ülejäänud 2 ketast alles on. Mõtlesin, et seda vist ise enam ei kasuta, võibolla müüks (kõva raha eest :() maha. Eks uurin, kui jupid üles leian ja müügisoov alles on, siis annan teada, keegi on ikka huvitatud.

Muudetud kasutaja Capricorn poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sportservice nimeline kauplus ei asu Tähetorni 21, Tallinn. Sellelt aadressilt võib leida Fine nimelise kinnisvarafirma ja kaks rohelist prügikasti.

Endiselt jääb õhku rippuma esitatud küsimus :" Kust saab osta sangpommi?" Mina isiklikult oleksin huvitatud 24 kilosest pommist.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kas keegi teab, kust saab osta sangpommi?

Eelmine nädal ostsin komplekti sangpomme Tartust firmast Nordic Sport and Leisure Warehouse oü. Klassikalise sangaga Hiina omad, täitsa korralikud, hinnad: 16kg- 499.00eek 24kg-570.00eek 32kg-642.00eek

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Eelmine nädal ostsin komplekti sangpomme Tartust firmast Nordic Sport and Leisure Warehouse oü. Klassikalise sangaga Hiina omad, täitsa korralikud, hinnad: 16kg- 499.00eek 24kg-570.00eek 32kg-642.00eek

Hantliga saab ka tegelt rebimist harjutada B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Saab, aga see pole ikka see. Pommiga on nii, et sangast hoiad kinni ja ülejäänud raskus on kõik ühel pool kätt, mis ka natuke painutab kätt sinnapoole, hantliga on raskus keskel.

Muuseas, sellest reguleeritavast pommist, millest kunagi rääkisin: kõik raskused leidsin üles ja ostsin ka uued poldid (mõned olid kadunud). Kuigi eriti ise ei kasuta, siiski praegu otsest müügiplaani ei ole, kuid ega pole välistatud, et tekib. Kui pommi kasutan, siis kasutan ainult ühte raskust tavaliselt, seega nagu eriti poleks mõtet sellel reguleeritaval raskusel, kasulikum oleks ta sellele, kes näiteks praegu kasutab väikest raskust (16 kg või 24 kg) ja tahab, et oleks võimalik kunagi ka 32-ga teha, ilma et peaks selle pärast uue pommi ostma.

Muudetud kasutaja Capricorn poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tartus on sangpomme müüa Riiamäel asuvas spordipoes, ma ei tea, mis selle nimi on ;) vist "Noorus" ja kuskil oli kindlasti veel B) vist pop spordis Zeppelinis, hinnad oli alates 500 kroonist.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kust saab osta sangpomm, mis ei ole käepidemel süvistatud muster? Ma oleksin huvitatud 16 kilosest pommist. Ja kus asub Nordic Sport and Leisure Warehouse oü? Riiamäe spordipoes ei olnud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul kodus veel huvitavam sangpomm. Käib keskel pooleks ja sisse käivad 2kg kettad.Raskus siis 24kg kuni pane tähele 40 kg.Vot see on tõeliste meeste sangpomm.Sai kunagi vene ajal ostetud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tallinnas olen näinud Ülemiste keskuse teisel korrusel asuvas poes 100% Sport, seal oli paar eri raskusega sangpommi küll olemas, lisaks päris suur valik hantleid, kange, kettaid jne

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tallinnas, endises Dünamo kaupluses müügil sangpommid. 24 kilone maksis midagi ~1400 krooni. Mul läks silme eest kirjuks, täpset hinda ei suutnud meelde jätta, kuigi vaatasin kolm korda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×