Jump to content
mechanic

Toidulisandite tarbimine

Recommended Posts

Soovitage, kuidas, mis kogustes ja mis ajal on kõige mõttekam toidulisandeid tarbida. Siiani olen võtnud enne ja peale trenni proteiini, maltoosi ja dekstroosi segu. Tulevikus ostan ka kreatiini.

Kui teil on oma kindel valik, siis oskate ehk soovitada mõnda hea toimega kreatiini. Samas tahaks ka rohkem infot kreatiini õige kasutamise kohta, ise olen lugenud küll, aga arvamused on millegi pärast väga erinevad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kaua sa trennis üldse käinud oled? Selle postituse järgi eeldan, et vähe. Söö seda kraami vähem, või ära üldse söö ja tee rohkem trenni! Tulemus on parem, usu mind :lol:

Jah toitumine peab kõigepealt korras olema ja alguse ple vaja toidulisandeid,aga miks sa arvad,et tulemus parem on? :(

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Jah toitumine peab kõigepealt korras olema ja alguse ple vaja toidulisandeid,aga miks sa arvad,et tulemus parem on? :(

Kui ta kasutaks seda energiat treenimisele, mis tal praegu mõtlemisele läheb et mida kõikke kokku kraapida ja sisse ajada, siis on kindlasti tulemus parem :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ega asi nüüd nii hull ka vist ei ole :(

Proteiin, süsivesikud ja kreatiin on kõik tervisele ohutud ained ja hullemaks nad vaevalt midagi teevad. See, kas keegi mingeid aineid tarbib, on vast ikka ta individuaalne probleem. Praegu ma tundsin huvi ikka selle vastu kuidas oleks kõige õigem neid lisandeid tarbida, mitte kas ma peaksin neid kasutama või mitte.

Ootan kogemustega inimeste arvamusi, kes on juba ise asja katsetanud või teavad sellest.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Siis kui kretiini saad kätte siis võta algul 4x5g nädala aega,ise jaota päevade peale ära kuidas sul mugav oleks :(

Monohydrate creatine 100% on hea,sooviatan :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Siis kui kretiini saad kätte siis võta algul 4x5g nädala aega,ise jaota päevade peale ära kuidas sul mugav oleks :(

Monohydrate creatine 100% on hea,sooviatan :lol:

Kas mõtlesid seda Kreatiini. Kui ei, siis annad ehk selle lingi, mida sa mõtlesid.

Kas kreatiini hind ja toime on omavahel ka mingis seoses või oleneb lihtsalt tootjast?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Monohydrate on Monohydrate vahet pole mis firma!Vahest lihtsalt muud vigurit ka juurde pandud aga kui puhas Monohydrate siis pole sel vahet mis firma!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Lõpetaks siis selle teema konkreetse küsimusega, et millist kreatiini siis osta soovitate, millist keegi ise kasutab?

Lase puhtalt,seda parem sulle!:)Usu mind.AGA...kas oled ennem kreatiini tarvitanud?Kui ei ole siis ma soovitaks sulle alguses seda FASTI toodet: http://shop.fitness.ee/product_info.php?cP...products_id=306 MIKS?Sest hind on tal hea ja pärast,kui tekib juhus,et kreatiin ei anna tulemusi(nagu seda minulgi juhtus) siis pole sa temasse matnud mingit eluhinda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Lase puhtalt,seda parem sulle!:)Usu mind.AGA...kas oled ennem kreatiini tarvitanud?Kui ei ole siis ma soovitaks sulle alguses seda FASTI toodet: http://shop.fitness.ee/product_info.php?cP...products_id=306 MIKS?Sest hind on tal hea ja pärast,kui tekib juhus,et kreatiin ei anna tulemusi(nagu seda minulgi juhtus) siis pole sa temasse matnud mingit eluhinda.

Kaldusin ise sama toote kasuks otsustama. Selles suhtes on sul õigus, et kreatiin ei anna igale inimesele ühtemoodi head tulemust ja kui ei toimi, siis pole vähemalt suurt raha maha visatud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kui trenn ja toitumine paigast ära siis pole mõtet asja kreatiini süüks ajada

Seda loomulikult,aga see ei pane sul kreatiini paremini mõjuma!Kui ei mõju,siis ei mõju!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui eesmärgiks rasva põletus ja lihase reljeefi väljatoomine, siis pole mõtet ju lisandeid kasutada?

Neid pole mõttet muidu ka tarbida.Kui ei saa ikka kuidagi vajalikku valgu kogust kätte,siis lihtsalt võtad proteiini toidulisandina juurde.Teiste toidulisandite tarbimist ma küll vajalikuks ei pea(v.a. VITAMIINID,kalamaksaõli).

Edu,

Siim

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Neid pole mõttet muidu ka tarbida.Kui ei saa ikka kuidagi vajalikku valgu kogust kätte,siis lihtsalt võtad proteiini toidulisandina juurde.

Proteiin toidulisana on vajalik vahetult peale trenni, kus organism (lihased) vajab kiiresti proteiini. Proteiin + nö. lühikese ahelaga süsivesikud (näit. dekstroos) imenduvad kiiremini kui toiduga söödav proteiin. Muul ajal pole vaja proteiini toidulisana võtta. Nii olen ma asjast aru saanud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Proteiin toidulisana on vajalik vahetult peale trenni, kus organism (lihased) vajab kiiresti proteiini. Proteiin + nö. lühikese ahelaga süsivesikud (näit. dekstroos) imenduvad kiiremini kui toiduga söödav proteiin. Muul ajal pole vaja proteiini toidulisana võtta. Nii olen ma asjast aru saanud.

Seda mainisin ka eespool,et kui ei saa oma valgukogust kokku,võta valgu toidulisand appi!Väga hästi saab ka ilma proteiinita trennijärgse toidukorra ära sisustatud.Toidulisandit ei saa nimetada hädavajalikuks!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas just hädavajalik, aga selles mõttes vajalik, et toidust saadav valk ei imendu nii kiiresti. Pealegi sa ju ei võta jõusaali sööki kaasa, et kohe peale trenni seda süüa?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kui toitumineon muidu nõrgemapoolne, kas siis ka ikkagi tasuks valku süüa, st neid valgusheike, pulbrit osta ja enne ning pärast treeningut manustada?(treenind kuu) St valk on ju lihaste jaoks oluline ehitusmaterjal...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kas just hädavajalik, aga selles mõttes vajalik, et toidust saadav valk ei imendu nii kiiresti. Pealegi sa ju ei võta jõusaali sööki kaasa, et kohe peale trenni seda süüa?

Kui sa sööd ca 30 minutit peale trenni,siis pole see ju mingi katastroof!Saad ju samamoodi toidust ka häid valke ja süsiveiskuid ja rasvu.Toitu omastab organism isegi veel paremini!;)Ma ei populeeri siin midagi.Iga inimese oma keha ja vaim.Kui ta leiab,et tal on VAJA toidulisandeid,lasku käia:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas kreatiini 5-päevase laadimiskuuri jooksul tuleb kõik päevad trenni teha või ei juhtu ka siis midagi kui viiest päevast mõne vahele jätad? Kui nii, siis kas trennivabal päeval tuleb ka 20g ehk siis 4x5g kreatiini võtta?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui sa sööd ca 30 minutit peale trenni,siis pole see ju mingi katastroof!

Vot ei tea, räägitakse, et just 30 minuti jooksul peale trenni on kehal neid aineid vaja, kui aga alles 30 min pärast peale trenni alustad söömisega, siis oled lootusetult hiljaks jäänud ja lihas ei kasva. :):) Kui peale trenni pesema ja riideid vahetama lähed ning siis koju jõuad, on harilikult juba tunduvalt rohkem kui 30 min möödunud kui just jõusaal kõrvalmajas pole. :lol:

Muudetud kasutaja Capricorn poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×