Jump to content
LeBon

Ott vs. Kirsipuu

Recommended Posts

http://www.delfi.ee/news/sport/muud_uudise...php?id=15081908

DELFI artiklis, mis rääkis Murumetsast ja Arnoldi võistlusest, tekkis kommenteerijate vahel pikk vaidlus, miks ikkagi Kiivikas kaks korda väiksemale Jaan Kirsipuule õllekasti hoidmises alla jäi. Keegi Bickus Dickus "tõestas" selle põhjal, et kulturistidel ongi ainult õhku täis lihased ja jõudu pole ollagi. Päris lõbus diskussioon.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tegemist on esiteks faktiveaga kuna ma võitsin Kirsipuud, kuigi ajad olid lähestiku. Samas võitsin paljusid joonejooksus (kaasaarvatud sprinterid rattas ja jalgpalurit), kas jooks on kulturismi ala? Ma ei arva, et nad peaksid piinlikust sellepärast tundma. Küsimus on staatilises asendis asja hoidmisega, mida ka kulturistid ei treeni, nii et ei saa päris üks -ühele asju võrrelda, kuid inimestel ju huvitav, on ju millest rääkida.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tegemist on esiteks faktiveaga kuna ma võitsin Kirsipuud, kuigi ajad olid lähestiku. Samas võitsin paljusid joonejooksus (kaasaarvatud sprinterid rattas ja jalgpalurit), kas jooks on kulturismi ala? Ma ei arva, et nad peaksid piinlikust sellepärast tundma. Küsimus on staatilises asendis asja hoidmisega, mida ka kulturistid ei treeni, nii et ei saa päris üks -ühele asju võrrelda, kuid inimestel ju huvitav, on ju millest rääkida.

Nüüd sa pead oma treeningplaani ümber tegema ja kavva võtma uue harjutuse - õllekasti hoidmine. :(:lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Nüüd sa pead oma treeningplaani ümber tegema ja kavva võtma uue harjutuse - õllekasti hoidmine. :(:lol:

Sellele tuleks kohe terve päev pühendada:

kõigepealt õllekast tühjaks juua,siis üleval hoida.

Õllepäev siis kohe.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Sellele tuleks kohe terve päev pühendada:

kõigepealt õllekast tühjaks juua,siis üleval hoida.

Õllepäev siis kohe.

Kui kasti tühjaks jood siis ma arvan,et sust ple enam hoidjat :(

Aga,kes teab siis kast kergem ka ju.

Muudetud kasutaja -aron- poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Arvan, et mõnikord tekib kulturisti muskulatuurist ka illusioon, et ongi hirmus kõva mees. Nimelt ta paistab suurem, kui on. Kui kaalu peale panna, siis kulturist ju väga raske polegi, lihtsalt võistluste ajal on vee ja rasva % miinimumini viidud, ning seetõttu joonistuvad lihased välja. Kui mõni ujuja (või Baruto) kõrvale panna, siis mõtled, et no mida see rasvarull siin teeb, aga selle rasva all on peidus lihased, mis võibolla on suuremad kui kulturistil. Ja nagu öeldud, spordialad on erinevad. See, et kulturist mingi (jõu)võistluse kaotab või võidab, ei ole tegelikult eriline näitaja.

Ma ise küll algaja, aga juba nüüd näen, kuidas organism kohandub ümber. Jõusaalis jõuan rohkem, aga metsajooksuga läheb raskemaks. Aga noh, meil vist juba kombeks hinnata kõrgemalt pikamaa mehi, kui sprintereid. Kuigi vaeva peavad mõlemad nägema suht ühepalju.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
http://www.delfi.ee/news/sport/muud_uudise...php?id=15081908

Keegi Bickus Dickus "tõestas" selle põhjal, et kulturistidel ongi ainult õhku täis lihased ja jõudu pole ollagi. Päris lõbus diskussioon.

Huvitav väide iseenesest. Aga nuh seda nagu "spetsialist" ei pannud tähelegi, et õhku täis lihastega Ott oli kokkuvõttes teine ja kaotas esikoha poole punktiga.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

samas, kui mõelda milliste raskustega kulturist trenni teeb, peaks ju piitspeenikeste kätega ratturile loogiliselt võttes pika puuga ära panema. samamoodi peaks rattur ja jalgpallur kulturistile joonejooksus ära panema.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
samas, kui mõelda milliste raskustega kulturist trenni teeb, peaks ju piitspeenikeste kätega ratturile loogiliselt võttes pika puuga ära panema. samamoodi peaks rattur ja jalgpallur kulturistile joonejooksus ära panema.

Aga näed ei pane :(

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Nüüd sa pead oma treeningplaani ümber tegema ja kavva võtma uue harjutuse - õllekasti hoidmine. :(:lol:

Absoluutselt, varakult tuleb juba rahvale meelejärgi olla, nendega koos õlut juua ja laulu joriseda. Sporditegemise aeg läbi saab siis ilma delfi jobude poolehoiuta poliitikasse asja ei ole. :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kasti hoidmine on ikka vastupidavus ala, jalgratta sõidus ongi see peamine. Arvan ma...

Väga valesti arvad, mis on rattasõidul ühist staatilise pingutusega??? Miks keegi õllekasti kauem hoiab kui teine sõltub väga paljudest asjades. Vähemtähtis pole taluvusvõime, võime kannatada. Mille nimel kannatada? Kas minna lõpuni või ei? jne. jne. 1000 asja. Lihaste ehitus, kinnitus luudele. Loetelu ei lõpeks niipea. Parim võidab see on selge.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Isiklikust kogemusest võin väita ,et rattasõit võtab sprindikiirust jooksus meeletult maha, jalad oleksid nagu rasked ja tuimad. Aga hea, et Kirsipuul niigi läks, väidetavalt ta ei pidavat eriti jõusaalis käima.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kasti hoidmine on ikka vastupidavus ala, jalgratta sõidus ongi see peamine. Arvan ma...

Kasti hoidmisel loeb õige tehnika väga palju ja seda tõsiselt.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kasti hoidmisel loeb õige tehnika väga palju ja seda tõsiselt.

Nii see on jah.

Üks asi näiteks on see kuidas kastisti kinni hoida. 1. paned sõrmed ümber sangade nagu kangile/hantlile 2. paned pöidlad sangadest läbi. viimane variant on minu meelest kõvasi kergem-ei vääna randmeid.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

se joonejooksu värk sis on kulturistil ikkagi eelis sest seal on vaja ju kiireid ja tugevaid plahvatuslike liigutusi ning seda kulturistil on.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
se joonejooksu värk sis on kulturistil ikkagi eelis sest seal on vaja ju kiireid ja tugevaid plahvatuslike liigutusi ning seda kulturistil on.

lubagem kahelda.... no ei suuda kuidagi uskuda seda et 110kg vend end kiiremini liigutab kui 80 ( ma mõtlen kulturist vs sprinter ) seda massi annab ikka vedada ju :(

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
lubagem kahelda.... no ei suuda kuidagi uskuda seda et 110kg vend end kiiremini liigutab kui 80 ( ma mõtlen kulturist vs sprinter ) seda massi annab ikka vedada ju :(

just tõestati vastupidist, kui palju tõendeid sulle vaja on?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Õllekasti hoidmisel loeb ka see, kas ja kuidas toetad käsivarsi külgede pealt kasti vastu ning üldse kust kohast täpselt kinni hoiad. :lol: Mida kaugemalt hoiad (kast "tuleb" kehale lähemale)seda parem ning siis lisaks veel käsivarte hoidmine külgedelt kasti vastas toovad hoitava massi raskuskeskme kehale ligemale. Mõnikord selle peale ei mõelda ja hoitakse kasti kusagilt keskelt ning ainult randmed on kastiga kokkupuutes. See on tõesti rohkem selline trikiga asi kui lihtsalt jõu või vastupidavuse näitamine. Loomulikult on ka lühemate kätega inimesel kergem kasti hoida, mõnel mehel toetuvad kasti servad biitsepsitele. :(

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Õllekasti hoidmisel loeb ka see, kas ja kuidas toetad käsivarsi külgede pealt kasti vastu ning üldse kust kohast täpselt kinni hoiad. :lol: Mida kaugemalt hoiad (kast "tuleb" kehale lähemale)seda parem ning siis lisaks veel käsivarte hoidmine külgedelt kasti vastas toovad hoitava massi raskuskeskme kehale ligemale. Mõnikord selle peale ei mõelda ja hoitakse kasti kusagilt keskelt ning ainult randmed on kastiga kokkupuutes. See on tõesti rohkem selline trikiga asi kui lihtsalt jõu või vastupidavuse näitamine. Loomulikult on ka lühemate kätega inimesel kergem kasti hoida, mõnel mehel toetuvad kasti servad biitsepsitele. :(

... siis väike "sild" nii, et käed on 45* maapinna suhtes ja tiitel on võidetud.

:lol: Nüüd kõik ruttu-ruttu harjutama ja õhtul paneme ajad kirja, kes kui kaua hoidis.

Muudetud kasutaja OldMan poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×