Jump to content
Daniel

Treenerid

Recommended Posts

Tere,

nägin saalis treenerit, kes uitas ringi ning eeldatavasti on temast vähe kasu, kuid võin eksida. Siit ka küsimused, et mis on treenerite põhilisteks ülesanneteks? Kas nad peavad/võiksid ise abistama tulla kui näevad, et treenija on hädas (sooritab ülesandeid tehniliselt valesti)? Kas treenija peaks ise pöörduma instruktori juurde abipalvega? Kas treeneriga on mõtekas enne aeg kokkuleppida, et temaga koos trenni teha ning kas see treenija jaoks ka maksab midagi? Või midagi veel muud?

EDU!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Seal saalis, kus ma käin, pole kohapeal ühtegi treenerit. 300 kr eest saab treeningkava tellida ja siis ta näitab milliseid harjutusi ja kuidas teha, kava aga pole vaja. Seega peabki ise hakkama saama. :(

Aga uuri järgi, küsi, kas ta saaks sulle mingit harjutust ette näidata või vaatakas kas teed õigesti. Kui ta appi tuleb, vaevalt ta siis hiljem sult rahapakki sisse kasseerima hakkab. :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Küsija suu peale ei lüüa!

Kui näed, et treener on saalis, siis mine julgelt tema juurde ja küsi nõu, kuidas ühte või teist harjutust sooritada. Iga endast lugupidav treener näitab harjutuste õiget tehnilist sooritamist ka ilma selle eest raha küsimata.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma arvan, et oleks v2ga kena t2psustada:

1. Millised on j6usaalitreeneri kohustused.

2. Millisest momendist v6ib treeningut nimetada personaaltreeninguks?

3. Kui palju maksab personaaltreening n2iteks Reval spordis v6i m6nes muus klubis?

4. Kes treeneritest osutavad personaaltreeneri teenust... ja j2lle hind ka juurde.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Küsija suu peale ei lüüa!

Kui näed, et treener on saalis, siis mine julgelt tema juurde ja küsi nõu, kuidas ühte või teist harjutust sooritada. Iga endast lugupidav treener näitab harjutuste õiget tehnilist sooritamist ka ilma selle eest raha küsimata.

Iga endast lugupidav treener t88tab tasuta?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Iga endast lugupidav treener t88tab tasuta?

Kui keegi pöördub saalis Sinu poole ja palub abi mingi harjutuse ettenäitamisel või muud nipet-näpet, siis ma eeldan küll, et Sa ei hakka talle pikalt seletama, kuidas ikka Sinu töölepingus on ette nähtud võtta niipalju kroone sellise asja ees ja naapalju teise asja eest.

Spetsiaalse treeningkava koostamine ja personaalne nõustamine on muidugi iseasi ja nõuab kindlasti pühendumist ja sellele vastavat tasu.

Aga see on vaid minu nägemus treeneri kutseeetikast.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kommenteerimiseks logi sisse või loo konto

You need to be a member in order to leave a comment

Loo konto

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Logi sisse

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×