Jump to content
Tulevane

Küsimus spetsidele!

Recommended Posts

küsimus selline ,et kas liigne valgu sisse ajamine võib tekitada mingisuguseid tervise häireid.? :(:lol:

selles suhtes et kui piima ja muu säärase joomine umbes 2-3 liitrit päevas et siis 3 korda 29g valku sisse ajada päeva jooksul.

selline tegevus selleks et kilosid juurde saada jne.

Ja kas valkude sisse ajamine samal ajal kui tarvitada kreatiine nimelt(kasutades American Discount Combo) on mõtekas?

kas keegi oskaks soovitada et milline peaks olema toitumiskava või soovitatav kasutades American Discount Combo ja kuidas sellest rohkem kasu oleks.

kas keegi teab rohkem sellisest tootest rääkida pikemalt ja kasutanud American Discount Combo.?? :lol:

ja milline peaks olema treening kava selle juures või soovitatav? ;)

Küsimusi veel, kuid need tekivad hiljem käigupealt. :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kõik mis on selgelt liigne ei saa olla kasulik / tervislik !

no vastust ikka ei saa et kas siis nii palju valku sisse ajades piima näol näiteks on mitte tervislik.?

no suur piima armastaja olen küll et no kui niimoodi edasi valku sisse ajada ja regulaarselt ikka trenni ka teha et kas ikka on hull asi?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Liigsöömine on loomulikult kahjulik, mille üks tulemus on rasvumine ning sellest tingutud tervisehädad (mida ei pruugi just vähe olla)

Muudesse kuulujuttudesse ei maksa väga süveneda. Võiks oma saunajutud tegelikult endale hoida kui kindlalt ei tea... :(

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

3 korda 29g valku päevas kui eesmärgiks on lihasmassi kasvatamine, on naeruväärselt vähe (kui sa just 40-45 kg ei kaalu). :( Loomulikult arvan, et saad ka muust toidust valke juurde, aga ikkagi arvan, et ei saa seda liiga paljuks või isegi kahjulikuks lugeda. Kui üle 2,5 g valku oma keha kg-de kohta sööd, siis oleks alles palju, mul tuleb ööpäevas lõdvalt üle 200 g valku.

Kahjulikuks võib seda sinu tegevust pidada võibolla ainult seetõttu, et 2-3 liitrit piima päevas ei pruugi hea olla, eriti veel arvestades, et oled väikese massiga (nagu vist oled). Valku pead saama erinevatest ainetest, mitte ainult piimast (ning üldse vedelikest).

Muudetud kasutaja Capricorn poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
3 korda 29g valku päevas kui eesmärgiks on lihasmassi kasvatamine, on naeruväärselt vähe. :( Loomulikult arvan, et saad ka muust toidust valke juurde, aga ikkagi arvan, et ei saa seda liiga paljuks lugeda. Kui üle 2,5 g valku oma keha kg-de kohta sööd, siis oleks alles palju, mul tuleb ööpäevas lõdvalt üle 200 g valku.

Kahjulikuks võib seda sinu tegevust pidada võibolla ainult seetõttu, et 2-3 liitrit piima päevas ei pruugi hea olla, eriti veel arvestades, et oled väikese massiga (nagu vist oled). Valku pead saama erinevatest ainetest, mitte ainult piimast (ning üldse vedelikest).

no selles suhtes et paljalt läheb piima peale umbes poolteist pakki ja teine poolteist läheb toidu peale.

üritan võimalikult palju lisaks valkudele veel sisse ajada rasvu ja muud säärast.

no kehakaal on 65kg ja no valku üritan ikka päevases koguses kokku saada ligi 100g vähemalt ja no minu kehakaalu järgi on normaal kogus päevases siis või peaks olema ligi 160g.no piimaga üle ei taha seda paisutada et noh muudest toitudest tuleb kah juurde.

see piima variant on lihtsalt nagu toidulisa vms sest kui eriti aega ei ole siis läheb ikka piim sisse võikude peale enamjaolt.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Liigsöömine on loomulikult kahjulik, mille üks tulemus on rasvumine ning sellest tingutud tervisehädad (mida ei pruugi just vähe olla)

Muudesse kuulujuttudesse ei maksa väga süveneda. Võiks oma saunajutud tegelikult endale hoida kui kindlalt ei tea... :(

no kas on liigsöömine seda ma tõesti ei tea.

üritan päevases koguses 5-6 söögi korda kätte saada või nii.

isu on ka nagu olemas ja sööki ikka läheb aga no kehakaal on ka väike et ei tea kas on ikka liigsöömine selle juures?

ja no kui see rasvumine oleks siis ma paisuks nagu ja just rasva näol aga nääd ei paisu, kusjuures ei paisugi eriti, või tulemusi pole veel tunda ega näha.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kõige parem muidugi kui tellid siit mõne spetsialisti käest omale toitumiskava, sellise, mis soodustab lihasmassi kasvu ning ei aja sind rasva (rasva arvel massi tõus pole ju hea, eks?). Loomulikult pead siis ka piisavalt palju ja õigesti treenima, et lihased kasvama hakkaksid.

(kui 65 kg kaalud, siis 100 g valku just naeruväärselt vähe ei ole, aga võibolla võiks natuke rohkem olla, kuid mitte nii, et kõik valk piimast, ka liha sisaldab palju valku jne.)

Muudetud kasutaja Capricorn poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kõige parem muidugi kui tellid siit mõne spetsialisti käest omale toitumiskava, sellise, mis soodustab lihasmassi kasvu ning ei aja sind rasva (rasva arvel massi tõus pole ju hea, eks?). Loomulikult pead siis ka piisavalt palju ja õigesti treenima, et lihased kasvama hakkaksid.

(kui 65 kg kaalud, siis 100 g valku just naeruväärselt vähe ei ole, aga võibolla võiks natuke rohkem olla, kuid mitte nii, et kõik valk piimast, ka liha sisaldab palju valku jne.)

no ütleme nii et ma olen selle pea 100g valku sisse ajanud vedelal näol ja selle ülejäänud 60g olen sisse ajanud liha ja muu söögiga.

et see vedel jook nagu piim/keefir ja pett et need on pealjookidena enamjaolt et siis peaks nagu valgu ja muud kogus ju ilusti kätte tulema.

ma räägin et toit on mitmekesine olnud.igast toitaineid sisse ajanud kust vajalikud toitained kätte saab ja no veel püüdnud veel tasakaalukalt neid sisse ajada.(mitte vägisi) :(

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×