Jump to content
Xero

Tähtis päev!

Recommended Posts

Jackie'ga nõus. Häid sõpru peetakse igapäevaselt meeles. Hea sõna, abivalmidusega, jne -- see ongi kingituseks.

Kurb, kui sõbrale peab kingituse poest ostma.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tähtis päev? Pigem ikka järjekordne kommertspüha :lol: Sõpru tuleks ju iga päev meeles pidada, mitte ainult kord aastas :(

Jackiega 100% nõus. Terve aasta jooksul mitte keegi pole öelnud, et ta minust hoolib või et ma tema sõber olen, aga ühel päeval aastas äkki ütleb. Silmakirjalikkus, mis muud. Pole mul selliseid sõpru vaja, kes on ainult 1 päev aastas sõbrad ja muul ajal ei tee must väljagi (kui neil just minust midagi vaja ei ole muidugi).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Jackiega 100% nõus. Terve aasta jooksul mitte keegi pole öelnud, et ta minust hoolib või et ma tema sõber olen, aga ühel päeval aastas äkki ütleb. Silmakirjalikkus, mis muud. Pole mul selliseid sõpru vaja, kes on ainult 1 päev aastas sõbrad ja muul ajal ei tee must väljagi (kui neil just minust midagi vaja ei ole muidugi).

Ei ole t6si! Siin on ka sulle v6hiv66rad inimesed (nagu n2iteks mina) kaasa elanud nii sinu autos6itudele kaaluprobleemidele, hyppeliigese mysteeriumile ja paljudele muudele seiklustele.

Head s6brap2eva! H2id soove ei ole kunagi liiast...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

:(:lol::lol: Istun siin, loen eelnevaid kommentaare ja mõtlen:"On ikka rahvas siin: üks soovib heast südamest õnne ja seepeale laskutakse mingisse vaidlusse".

Head sõbrapäeva kõigile ja see õnnitlus tuli kohe sügavalt südamest! :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna on tähtis päev, saab internetis tuludeklaratsioone täita (minu arust oli kirjas nagu, et alates homsest saab, aga täna õhtul sai juba), omal juba täidetud. :lol:

Head sõbrapäeva siis ka samas. :(

Muudetud kasutaja Capricorn poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×