Jump to content
anja

ületõmme

Recommended Posts

küsimus siis ületõmbe kohta

harjutuste pangas on ta toodud nii selja kui ka rinna treeninguks

kas ületõmme töötab siis mõlemat selga kui ka rinda?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Võid teha, see oleneb ka sinu treeningkava ülesehitusest. Ületõmbe raskustaset saab ka muuta erinevalt, erinevad sooritamised, kettaga, kangiga, hantliga nt.!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kui teha hantliga siis kaugele tuua hantel ette?

olen näinud kuidas jõusaalis suured mehed ;) toovad hantli kõhupeale,käed kõverdatult soorituse lõpus ning ka selliselt et maaga risti rinna kohale ja käed on sirgelt

hmm... ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kui teha hantliga siis kaugele tuua hantel ette?

olen näinud kuidas jõusaalis suured mehed ;) toovad hantli kõhupeale,käed kõverdatult soorituse lõpus ning ka selliselt et maaga risti rinna kohale ja käed on sirgelt

hmm... ;)

Rinna- ja seljalihastele piisab, kui käed on sirgelt, st. risti maaga, edasisel käte langetamisel kõhu peale saavad mingi koormuse ka deltalihased.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mulle tundub et pullover paneb suurema rõhu selja lailihasele. Vähemalt mul, sest rinnale ta mul absoluutselt mõju ei avalda. V-olla rinnale on ta hea venitamiseks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mulle tundub et pullover paneb suurema rõhu selja lailihasele. Vähemalt mul, sest rinnale ta mul absoluutselt mõju ei avalda. V-olla rinnale on ta hea venitamiseks.

Ehk raskus liiga väike olnud? Alguses mul kah nagu ei mõikand, aga siis sain paraja raskuse ja õige võtte vist kätte. Nüüd on ikka tunda kuidas eriti rinna keskelt lihased nagu kitarrikeeled pingule lähevad ja kõhulihased saavad kah oma koormuse kätte. Või mõtled, et massi ei lisa?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ma teen ise ületõmmet mingi 60 kg hantliga. ja alati selja lailihasepäeval. pole aru saand et rind töötaks eriti. aga lailihas töötab nii.

rind ju töötab käsi surudes ette-kehast eemale (raskusega) ja kõrvalt-kyljelt ette keskele kokku viies...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ma teen ise ületõmmet mingi 60 kg hantliga. ja alati selja lailihasepäeval. pole aru saand et rind töötaks eriti. aga lailihas töötab nii.

rind ju töötab käsi surudes ette-kehast eemale (raskusega) ja kõrvalt-kyljelt ette keskele kokku viies...

ee.. hmm.. põhimõtteliselt idee on sama, kui sa teeksid lamades kõhulihastele jalatõsteid. sellisel juhul rakenduvad kõhulihased. aga nüüd teed nagu keha teisele otsale. ehk aitab, kui ette kujutada skeletti ja siis sinna panna üksik lihas, et skelett teeks mis soovitud. mina ei oskaks küll lihast mujale panna kui rinnale, ületõmbe jaoks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ehk raskus liiga väike olnud? Alguses mul kah nagu ei mõikand, aga siis sain paraja raskuse ja õige võtte vist kätte. Nüüd on ikka tunda kuidas eriti rinna keskelt lihased nagu kitarrikeeled pingule lähevad ja kõhulihased saavad kah oma koormuse kätte. Või mõtled, et massi ei lisa?

Just, et massi ei tule ja üleüldse rinnale selle harjutusega, ei tunne et rind töötaks, ei oskaksi tunnetada kuna kui tõmban, tunne et selg tõmbab. Raskus on minu jaoks piisav. Ei tea millest see võib oleneda, kui ühele mõjub seljale, teisele rinnale.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Rinna- ja seljalihastele piisab, kui käed on sirgelt, st. risti maaga, edasisel käte langetamisel kõhu peale saavad mingi koormuse ka deltalihased.

Eelkõige millised deltalihased...?

eesmised?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Eelkõige millised deltalihased...?

eesmised?

Peamiselt deltalihase eesosa, vähemal määral deltalihase keskosa ja ka rinnalihase ülaosa.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×