Jump to content
EvaPisike

Blondiinid jõusaalis :(

Recommended Posts

Lugu selline siis et täna käisin sõbrannaga jõusaalis.. mõlemad oleme täielikud blondiinid ninhg eelkõige võhikud jõusaali alal, esimene kord. Kõik kena-tore kuni silmasime pinke.. esimese pingiga aimasime kõhu - ja seljalihaseid aga ülejäänud kolme pingiga no absoluutselt ei koitnud milleks need üldse oleks olla võinud ;);) äkki keegi oskab anda nõu (kasutasin otsingut!) anda, mis pingid üldse jõusaalides on ja mida need treenivad? Ma luban teil naerda ja mõnitada, sest olen täielik võhik.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Seal treenerit või juhendajat pole?

sel hetkel ei olnud, aga vist ei oleks julgenud küsima ka minna, kes teab mis ta mõelnud oleks! Et no kui ei oska siis ei käi umbes, aga suveks tahaks kõhust lahti saada ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Lugu selline siis et täna käisin sõbrannaga jõusaalis.. mõlemad oleme täielikud blondiinid ninhg eelkõige võhikud jõusaali alal, esimene kord. Kõik kena-tore kuni silmasime pinke.. esimese pingiga aimasime kõhu - ja seljalihaseid aga ülejäänud kolme pingiga no absoluutselt ei koitnud milleks need üldse oleks olla võinud ;);) äkki keegi oskab anda nõu (kasutasin otsingut!) anda, mis pingid üldse jõusaalides on ja mida need treenivad? Ma luban teil naerda ja mõnitada, sest olen täielik võhik.

kui teatud pingil harjutust teed siis tunned milline lihas ära väsib ju. ja kulturismi raamatuid peaxid raamatukogust või poest saama kus ka harjutused sees...

ja treener ei naera-teiesuguseid on seal palju kes selliseid kysimusi kysivad...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
sel hetkel ei olnud, aga vist ei oleks julgenud küsima ka minna, kes teab mis ta mõelnud oleks! Et no kui ei oska siis ei käi umbes, aga suveks tahaks kõhust lahti saada ;)

Selleks need treenerid või juhendajad jõusaalis ongi, et nende käest küsida, mis ja kuidas.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ega vist kõike pinke pole vaja kasutada, sõltub sellest , mis eesmärgid on. Väga lihtne 'blondi' raamat on Lars Thool'i treening tervele kehale. Ise just eile ostsin (olen ka blond:)), väga mõnus ja lihtsalt kirjutatud, tuletab kooliajast meelde põhiteadmisi anatoomiast ja füsioloogiast , et saaksid aru mis sinu kehas treeningu ajal toimub!

Treeningkavad, toitumissoovitused... Mina leidsin inspiratsiooni ja motivatsiooni, hind oli miskit 149 krooni . Jõudu oma võimete piiride katsetamisel!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

OldMan'i lingist sain palju abi, kuid siiski ei oska veel neid pinke kasutada?;) tahaks et keegi lihtsalt ja maakeeli asja ära seletaks, treener hakkab arvatavasti kasutama termineid millest me mõlemad midagi aru ei saa.. ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
sel hetkel ei olnud, aga vist ei oleks julgenud küsima ka minna, kes teab mis ta mõelnud oleks! Et no kui ei oska siis ei käi umbes, aga suveks tahaks kõhust lahti saada ;)

Treener ongi selline inimene kes peab aitama igaühte ja igasuguste probleemidega, kuidas, miks, kui palju, milleks jne jne. Mine julgelt treeneri juurde ja küsi! Paras aeg ongi ennast suveks hakata vormi viima!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
OldMan'i lingist sain palju abi, kuid siiski ei oska veel neid pinke kasutada?;) tahaks et keegi lihtsalt ja maakeeli asja ära seletaks, treener hakkab arvatavasti kasutama termineid millest me mõlemad midagi aru ei saa.. ?

Ütle siis otse välja, et otsid meest, kes käest kinni võtaks ja läbi jõusaali talutaks. Kindlast küsi enne fotot ka ;)

Mulle tundub , et siin natuke tõsisemad tegijad koos aga RATE.EE oleks tutvuste sobitamiseks kindlasti parem koht!

Jõudu ja pealehakkamist...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Iga masina peal ju vastavad kleepsud juhendiga olemas. Täpselt ka näidatud, millise lihase treenimiseks mõeldud. Kui päris ise ei julge kohe proovima-küsima minna, hoia silmad lahti ja vaata, kuidas teised seda kasutavad.

Ja seda nüüd küll ei tasu arvata, et keegi pahaks paneb, kui abi lähed küsima.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ka mulle tehti selgeks, et kysija suu pihta ei lööda ;) ja treenerid on köigi jaoks, kes tahavd teada vöi vajavad abi. Käin ise sellisel kella-ajal, kus treenereid enam pole saalis, kuid kuna masinatel on pildid töesti peal ja väike juhend, siis saab hakkama. Ainuke pisike mure, et kas ikka 100% öigesti harjutust teen.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina kah blondiin või nii enamvähem.

Ja läksin jõusaali naiivses lootuses, et masinatel on pildid peal. Ei olnud ühti, mõnel üksikul ainult. Treenerit ka ei olnud.

Sõitsin siis hoopis rattaga ja järgmine kord teen vastava eeltöö ära, ehk otsin netist sobivad harjutused välja.

Aga postituse mõte oli mul praegu see, et ei saa alati loota sellele, et on pildid ja et on treener.

Suuremates-paremates saalides ehk on kah.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mina kah blondiin või nii enamvähem.

Ja läksin jõusaali naiivses lootuses, et masinatel on pildid peal. Ei olnud ühti, mõnel üksikul ainult. Treenerit ka ei olnud.

Sõitsin siis hoopis rattaga ja järgmine kord teen vastava eeltöö ära, ehk otsin netist sobivad harjutused välja.

Aga postituse mõte oli mul praegu see, et ei saa alati loota sellele, et on pildid ja et on treener.

Suuremates-paremates saalides ehk on kah.

paljudes saalides on ka masinatel pildid peal aga enamasti on seinal pildid harjutustega

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
mõne blondiini olen nõus ka ise järje peale aitama.. juhul kui Revalis käib

aga kahjuks me ei käi Revalis vaid Jüris ;) eet nendel masinatel kus raskused peal, nendel on loomulikult juhised peal ja täiesti arusaadav eks aga need n.ö. kuivpingid kus lähed kuidagi peale ja pead ise ennast tõstma vms tegema ;S no tõesti me ei tea ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
nendel masinatel kus raskused peal, nendel on loomulikult juhised peal ja täiesti arusaadav eks aga need n.ö. kuivpingid kus lähed kuidagi peale ja pead ise ennast tõstma vms tegema ;S no tõesti me ei tea ;)

Kuivpingid, see on hästi öeldud. Vääriks Johannes Aaviku nimelist ordenit(kui säärane orden muidugi üldse olemas on). ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
aga kahjuks me ei käi Revalis vaid Jüris :( eet nendel masinatel kus raskused peal, nendel on loomulikult juhised peal ja täiesti arusaadav eks aga need n.ö. kuivpingid kus lähed kuidagi peale ja pead ise ennast tõstma vms tegema ;S no tõesti me ei tea :lol:

Tartumaale sattudes võite lisaks sõnalisele selgitusele arvestada ka harjutust suunava mehekäega enda piha ümber.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tartumaale sattudes võite lisaks sõnalisele selgitusele arvestada ka harjutust suunava mehekäega enda piha ümber.

Aga õnneks ei ela Tartumaal :( aga ka selle vastu poleks midagi juhul kui targemaks selleks saaks :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×