Jump to content
kouts

Kuidas kaalu tõsta?

Recommended Posts

Kindlasti õige toitumiskava!

soovitan siit samast fitness.ee -st tellida ja sa ei kahetse

toitumiskava, trenn, puhkus ja küll need kilod tulevad

endal oli sama jama ja seda on isegi peale 4-ja päeva näha et kaal on tõusnud ;)

Pst..niipalju kui mina aru sain, siis palju oleneb hommikusöögist! Hakkasin hommikul 2x rohkem sööma ja päeval suudan ka rohkem süüa kuna kõht läheb tühjaks ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Alguses ei olegi toitumiskava niivõrd oluline, oluline on see et sa sööksid ja päevas oleks 4-6 söögikorda ja et need kõik söögikorrad sisaldaksid kindlasti piisavas koguses toiaineid, mida su keha vajab arenemiseks ja kasvamiseks. Ja midugi oleneb mille juurde võtta, kas lihastes või rasvkude? Arvan siiski et lihastes, siis kindlasti hädavajalik ka trenn.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Süüa, süüa ja veelkord süüa. Söömisest vabal ajal valmistada toitu.

Tegelikult peaks kuhugi trenni ka vahele pistma...ja magamise. Aga selleks, et kaalu tõsta, on kõige tähtsam just toitumine.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Süüa, süüa ja veelkord süüa. Söömisest vabal ajal valmistada toitu.

Tegelikult peaks kuhugi trenni ka vahele pistma...ja magamise. Aga selleks, et kaalu tõsta, on kõige tähtsam just toitumine.

...ja trenn on vajalik ainult söögiisu tõstmiseks ja mitte rohkem. ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Süüa, süüa ja veelkord süüa. Söömisest vabal ajal valmistada toitu.

Tegelikult peaks kuhugi trenni ka vahele pistma...ja magamise. Aga selleks, et kaalu tõsta, on kõige tähtsam just toitumine.

no, mina olen söönud 2-3 korda päevas korralikku toitu.....seda 5 kuud järjest......käinud korralikult jõusaalis plus weel teinud tugevat vastupidamis trenni kickboksi näol...........tulemus: täpselt sama peenike nagu olin alguses(enne sellist trenni) ehk siis lihasmass peaaegult et null...........ja söömisest magu ees! :lol:

mis te selle peale ütlete septsialistid??....mida peaks mina ette võtma?? :(

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

2-3 korda on vähe. Arvatavasti kulutad treenimisega rohkem energiat ära kui sisse sööd. Toit peab ka sisaldama palju valkusid, muidu lihas ei kasva, lihtsalt kalorite rohkus neid kasvama ei pane. :(

Muudetud kasutaja Capricorn poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

oleneb mida sööd ja palju sööd!

hakka piima ja muud säärast sisse ajama.

endal praegu sama jama.

lasen valku ikka parajal kogusel sisse vb isegi rohkem kui peaks aga on tunda et kilod tulevad.

aga ei tohi unustada trenni muidugi.

kui sa sööd 2-3 korda päevas korralikult siis proovi sinna vahele sokutada veel mõned piima-/keefiri-/petipakid.

proovi toitumiskordi tõsta tasapisi aga mitte järsku muidu ka natuke näotu :(

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kuidas kaalu tõsta?....mmm... Võtad aga kaalust kinni ja tõstad...Kui üksi ei jõua, võta sõber appi :-) Nali naljaks aga tegelikult... Kui keegi kaks või kolmn korda päevas sööb, tähendab see, et ta tõenäoliselt sööb korraga liiga palju. Sealt on ka see kõht ette punni läinud. Sportlane peaks ikka vähemalt 4 - 5 korda päevas sööma. Hommikul rohkem ja mida õhtu poole, seda vähem süsivesikuid (kui sul muidugi trenn õhtul pole). Kui kõht kolme-nelja tunni pärast tühjaks ei lähe, oled liiga palju korraga söönud. Palju valku, palju süsivesikuid, palju häid rasvu ja loomulikult palju vett (kasta oma keha ja siis ta ka kasvab). Jõudu!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kirjuta mida sa tavaliselt sööd. Võib-olla sööd sa rohkelt süsivesikuid ja rasvu, aga valgud oled sootuks ära unustanud.

nooo hommikuti ma ei jõua üldiselt süüa....kuna käin koolis ja elan ühikas......aga piima joon kll keskmiselt üks liiter päevas...põhimõtteliselt kõige toidu peale joon piima...(trennis joon vett)....kohupiima söön kohukeste näol......kuna elan ühikas siis ei saa väga valida mida söön :( söön seda mida saab pigem :lol:

Aga öelge mulle veel varjante kuidas ja millest neid valkusid saada?

Ja tahaks ka seda teada kas nt. kreatiini või muu aine tarbimine ei aitaks?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
no, mina olen söönud 2-3 korda päevas korralikku toitu.....seda 5 kuud järjest......käinud korralikult jõusaalis plus weel teinud tugevat vastupidamis trenni kickboksi näol...........tulemus: täpselt sama peenike nagu olin alguses(enne sellist trenni) ehk siis lihasmass peaaegult et null...........ja söömisest magu ees! :lol:

mis te selle peale ütlete septsialistid??....mida peaks mina ette võtma?? :(

mina soovitaks enne trenni süüa 3-4 karumsi kohukest kus on sees 25g valku.Ja üldse kas sa valgurikkaid toite sööd.Kodujuust ;kohupiim; kohukesed; piim; Juust ja muidugi valgupulber.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
mina soovitaks enne trenni süüa 3-4 karumsi kohukest kus on sees 25g valku.Ja üldse kas sa valgurikkaid toite sööd.Kodujuust ;kohupiim; kohukesed; piim; Juust ja muidugi valgupulber.

kus sellised imekohukesed müügil on :(

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kirjuta mida sa tavaliselt sööd. Võib-olla sööd sa rohkelt süsivesikuid ja rasvu, aga valgud oled sootuks ära unustanud.

vastupidi ma söön küllaga valgurikkaid toit.

Kana,kohukesed,piim ,juust jne. Enne trenni söön 3-4 karumsi kohukest. trennis olen 2tundi. Kaal ikka väike. olgugi et lihased koguaeg suurenevad. ja keha läheb sammuti suuremaks?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kui suured need on siis?

tavaliselt on ikka kohuke mingi 43g ja valku selles heal juhul mõned grammid??

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kui suured need on siis?

tavaliselt on ikka kohuke mingi 43g ja valku selles heal juhul mõned grammid??

täpselt 43 või 45g ja nad sisldavad 25g, ise ka sõbraga süües imestesin et nendes nii palju on valku.

Tavaliselt on kohukestes 9-14g valku.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×