Jump to content
zerocool

Trennipäevade vahetus

Recommended Posts

Tere!

Praegused trennipäevad on mul E, K ja R. Tahaksin aga lisada ühe trennipäeva.. Kuidas oleks kõige parem päevad ümber korraldada? Arenguga probleeme pole, veidi aega tagasi oli küll kerge väsimus aga nüüdseks on see möödas. Mitme kuu möödudes intensiivse trenni algusest ise treeningu neljale päevale viisite?

Kas niimoodi kõlbaks, et E, K, R ja laupäeval teha natuke kergem treening? Nädalavahetusel teen küll ka kodus füüsilist tööd aga kui trenni pole saanud teha terve nädalavahetuse, on selline tunne, et miski väga oluline on vahelt ära jäänud.. Selline lugu siis ;)

Avaldage arvamust, kõik vaatenurgad on oodatud!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Selline lugu, et varem tegin treeneri koostatud kava järgi ja tulemuseks olid vaid valusad lihased. Nüüd mängin ise treenerit ja teen tunde järgi - seega ei oskagi täpselt öelda mis lihast mis päeval teen. Tundub kindlasti väga rumal idee aga siiamaani on end õigustanud minu arvates. Siiski nädala-paari jooksul kavatsen trennikava tellida siit.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei hakanud uut teemat püstitama. Küsimus selline, et kas 1 kord nädalas tugevasti 4 päevale jaotatuna lihasgupid läbi treenida jaotatuna nii on ok:

E rind kõht

T jalad

K vaba

N triiz õlg

R biiz selg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

P.S. Olen suht algaja- trenni teinud umbes 6 kuud. Või algajal ikka parem 2 korda nädalas üks lihasgrupp läbi treenida? Eesmärk lihas ja mass.

Muudetud kasutaja lutsukomm poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ei hakanud uut teemat püstitama. Küsimus selline, et kas 1 kord nädalas tugevasti 4 päevale jaotatuna lihasgupid läbi treenida jaotatuna nii on ok:

E rind kõht

T jalad

K vaba

N triiz õlg

R biiz selg

Soovitaks biiza ja õla ära vahetda muidu tundub OK.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Miks just nii. Väga hästi sobid biitseps selja päevale ja triitseps õlapäevale!

Ega midagi tegelt valesti polegi jah, veidike valesti väljendasin ennsast, vabandan.

Lihtsalt ise eelistaks nii teha, muidugi siis peaks N ja R ära vahetama.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ei hakanud uut teemat püstitama. Küsimus selline, et kas 1 kord nädalas tugevasti 4 päevale jaotatuna lihasgupid läbi treenida jaotatuna nii on ok:

E rind kõht

T jalad

K vaba

N triiz õlg

R biiz selg

mina arvan et on väga ok ... ise olen ka juba mõnda aega sellist kava teinud ..... aga sellise vahega et N R vahetan mõni nädal ära olenevalt sellest et kuidas on õlg triiz taastunud rinna päevast ...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere!

Praegused trennipäevad on mul E, K ja R. Tahaksin aga lisada ühe trennipäeva.. Kuidas oleks kõige parem päevad ümber korraldada? Arenguga probleeme pole, veidi aega tagasi oli küll kerge väsimus aga nüüdseks on see möödas. Mitme kuu möödudes intensiivse trenni algusest ise treeningu neljale päevale viisite?

Kas niimoodi kõlbaks, et E, K, R ja laupäeval teha natuke kergem treening? Nädalavahetusel teen küll ka kodus füüsilist tööd aga kui trenni pole saanud teha terve nädalavahetuse, on selline tunne, et miski väga oluline on vahelt ära jäänud.. Selline lugu siis ;)

Avaldage arvamust, kõik vaatenurgad on oodatud!

Tee E, K, R, P ja järgmisel nädalal siis T, N, L ning siis jälle E, K, R, P - trenn seega üle päeva, ühel nädalal 4x ja teisel 3x. Jõuad nii trenni teha kui ka puhata. Räägin omadest kogemustest ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tee E, K, R, P ja järgmisel nädalal siis T, N, L ning siis jälle E, K, R, P - trenn seega üle päeva, ühel nädalal 4x ja teisel 3x. Jõuad nii trenni teha kui ka puhata. Räägin omadest kogemustest ;)

hea idee ;)

tänud! :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
mina arvan et on väga ok ... ise olen ka juba mõnda aega sellist kava teinud ..... aga sellise vahega et N R vahetan mõni nädal ära olenevalt sellest et kuidas on õlg triiz taastunud rinna päevast ...

selge see, et sina arvad et väga ok, kuna see oligi võetud kuskilt sinu postituseset ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×