Jump to content
Erx911

Aminohape

Recommended Posts

Tegelen treeningutega 3 korda nädalas ja olen kava jaganud võrdselt

kas aminohapped on soovitatavad üldiselt sellise koormusega trenni jaoks?

Teisi toidu lisandeid tarbimatta.

Ja ka selline küsimus, et kas aminohapetel on ka miinuseid või on ta ka mõnel puhul vastunäidlustatav toidulisand,kuna mina neid seni pole nagu avastanud.

:rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tegelen treeningutega 3 korda nädalas ja olen kava jaganud võrdselt

kas aminohapped on soovitatavad üldiselt sellise koormusega trenni jaoks?

Teisi toidu lisandeid tarbimatta.

Ja ka selline küsimus, et kas aminohapetel on ka miinuseid või on ta ka mõnel puhul vastunäidlustatav toidulisand,kuna mina neid seni pole nagu avastanud.

:o

Ah, et polegi nigu aminohappeid kunagi saanud? :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

toidulisandina kui sellisena pole tarbinud jah, kuigi olen tegelenud jõusaaliga juba 3 aastat pole ühtegi kuuri midagi söönud, kui siis maitsend :rolleyes: nüüd otsustasin midagi lisada, kuid mitte ekstreemselt greatiini ja valku sööma hakata.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
toidulisandina kui sellisena pole tarbinud jah, kuigi olen tegelenud jõusaaliga juba 3 aastat pole ühtegi kuuri midagi söönud, kui siis maitsend :rolleyes: nüüd otsustasin midagi lisada, kuid mitte ekstreemselt greatiini ja valku sööma hakata.

Kreatiin...

Kas areng on seiskunud? Kui jah, siis enne "ekstreemsuste" proovimist muuda kava, t6sta intensiivsust ja paranda oma toitumist (eelk6ige).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

toitumist hoian paigas ja kava muudan pidevalt et lihas harjutustega liiga ära ei harjuks.

Põhiliselt tahaksgi teada kas on soovitatav aminohappeid süüa või teevad need siis paha ?:rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas sa tead, mida kujutab endast aminohape?

Võid veel lisaks kirjutada, mida tähendab toidu paigas hoidmine.

Igatahes sellise koormusega ei ole vaja aminohappeid eraldi võtma hakata (mis iganes aminohappeid sa ka ei mõtle). Iseenesest halba ei teeks. Ennem võtaks valgupulbri glükoosiga. Ei ole see midagi nii ekstreemne aminohapete kõrval.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hetkel on silmapiiril biotech-i Liquid aminos.

Olen lugenud mida aminohapoped endast kujutavad ja eeliseks valgu pulbri ees pean näiteks seda, et aminohapped aitavad kiiremini taastuda tehtud koormusest ja seega on rohkem energiat.

Korras toitumise all pean silmas et söön 4-5 korda päevas ja üritan süüa kõike piisavalt. näiteks vähemalt 1-2 korda päevas ikka liha ja alati ka puu ja juurvilju.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

pigem normaalne valk kui aminohapped

parim on loomulikult toitumiskava.

endal mul liitrine aminopudel sahtlis ja ei saa öelda küll et midagi tunda oleks

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

hmm njaa tänud

aga põhimõtteliselt on ju aminohapped valmis sünteesitud valgud midag keha omandab kiiremini ja kergemini

eriti, kui need vedelal kujul on. Seega peaks nad pulbrist ju ikkagi etemad olema ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
hmm njaa tänud

aga põhimõtteliselt on ju aminohapped valmis sünteesitud valgud midag keha omandab kiiremini ja kergemini

eriti, kui need vedelal kujul on. Seega peaks nad pulbrist ju ikkagi etemad olema ;)

Valmis synteesitud valgud?? Te l2hete ulmemaailma, mu kallis s6ber...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
toidulisandina kui sellisena pole tarbinud jah, kuigi olen tegelenud jõusaaliga juba 3 aastat pole ühtegi kuuri midagi söönud, kui siis maitsend ;) nüüd otsustasin midagi lisada, kuid mitte ekstreemselt greatiini ja valku sööma hakata.

Mis valgus ja kreatiinis ekstreemset on? ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Valmis synteesitud valgud?? Te l2hete ulmemaailma, mu kallis s6ber...

Aminohapped on ehituslikud valguelemendid, millest koosnevad näiteks lihaskiud. Aminohapped on vajalikud organismi kasvuks, taastumiseks, tugevnemiseks ning mitmesuguste hormoonide, antikehade ja ensüümide tootmiseks. Kokku on 21 aminohapet, nendest 9 on nn. asendamatud (inimorganism ei suuda neid piisaval hulgal sünteesida), ülejäänud on nn. asendatavad aminohapped.

Seega on nad peale trenni tegemisest ju parim ja kiireim taastumisvahend. Või siis lähen ma millegagi väga rappa ? Kui nii siis millest ma valesti aru saanud olen? ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mis valgus ja kreatiinis ekstreemset on? ;)

Minu jaoks väljendub see ekstreemsus sellega, et lõppkokkuvõttes tegelen rohkem siis pulbri söömisel, kui naturaalsel toitumisel ja minu eesmärk pole tõesti kulturismis tippu jõuda vaid lihtsalt endale hea enesetunde tekitamine. Ekstreemne oli ehk vale sõna , kuid esimene , mis pähe torkas ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Minu jaoks väljendub see ekstreemsus sellega, et lõppkokkuvõttes tegelen rohkem siis pulbri söömisel, kui naturaalsel toitumisel ja minu eesmärk pole tõesti kulturismis tippu jõuda vaid lihtsalt endale hea enesetunde tekitamine. Ekstreemne oli ehk vale sõna , kuid esimene , mis pähe torkas ;)

Ei ole mõtet neid pulbreid nii väga karta! Igasugused "saunajutud" on mõned inimesed ära hirmutanud ja tänu sellele paljud kardavad pulbreid. Valgu pulber on minu arust nüüd küll suht elementaarne asi kui tegeleda jõusaali ja just lihase kasvatamisega. PS.Whey´s on nt. juba aminohapped olemas! ;)

Muudetud kasutaja tonn999 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
hmm aga siiski pole saanud ühtegi vastust sellele, kas aminohapetel on ka miinuseid?

Kui tarbid liialt valke ja aminohappeid, millest need koosnevad ,siis võib see mõjuda pikas perpektiivis ruineerivalt sinu neerudele ja maksale, mis peavad valkude töötlemisproduktide jääke neutraliseerima ja see on neile suurem koormus. Kergemal juhul võivad tekkida mõned vinnid, punnid

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

igasuguse pulbri söömise puhul on negatiivne pool see et kui pulbrit valmistatakse siis valmistamise protsessist jäävad igasugu jääkained pulbrisse ... jahh seda puhastatakse jne kuid ikkagi ...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
igasuguse pulbri söömise puhul on negatiivne pool see et kui pulbrit valmistatakse siis valmistamise protsessist jäävad igasugu jääkained pulbrisse ... jahh seda puhastatakse jne kuid ikkagi ...

njaa nii ta on nagu ka narva kuulus " vägilane" ja müüdid kuidas sealses laos lausa hiired vägilase pulbris möllasid ;)

nii et valima peab kindlasti tunnustatud kaubamärgi , et see jääkainete hulk oleks võimalikult väike. ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
njaa nii ta on nagu ka narva kuulus " vägilane" ja müüdid kuidas sealses laos lausa hiired vägilase pulbris möllasid ;)

nii et valima peab kindlasti tunnustatud kaubamärgi , et see jääkainete hulk oleks võimalikult väike. ;)

Kaevuri 12 Tallinn 11712 tel 6626198

See on V2gilase asukoht ja kontaktnumber. Narvaga ei ole siin kohe yldse pistmist... Mine ja vaata, oma silm on kuningas.

Kannatab seda syya kyll (olen kasutanud aastat neli...). Siiani elus! :lol:

Mina sinu asemel eelistaksin esiteks tavatoitu, kui aega on v2he siis valgupulbrit.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×