Jump to content
ristokru

Küsimus!

Recommended Posts

Tere,

tahaks siis teada targematelt seda et tegin nüüd 2 kuud ühe kavaga ja käe ümbermõõt kasvas 2 kuuga 6mm! Kas see on hea,halb või normaalne juurde kasv? Ennem olen trenni teinud 10 kuud.

Tänan vastuste eest!!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kustkohast sa ümbermõõtu võtsid?

kas küünarnukist altpoolt või ülalt?

ja kas ümbermõõtu oled võtnud peale trenni, kui lihas on verd täis või nö. normaalses olekus?

täpsusta

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kustkohast sa ümbermõõtu võtsid?

kas küünarnukist altpoolt või ülalt?

ja kas ümbermõõtu oled võtnud peale trenni, kui lihas on verd täis või nö. normaalses olekus?

täpsusta

Ümbermõõdu võtsin ülevalt ehk siis nö.biitseps,triitseps.

Trennist möödas 3 päeva.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere,

tahaks siis teada targematelt seda et tegin nüüd 2 kuud ühe kavaga ja käe ümbermõõt kasvas 2 kuuga 6mm! Kas see on hea,halb või normaalne juurde kasv? Ennem olen trenni teinud 10 kuud.

Tänan vastuste eest!!

Minu meelest täiesti ok tulemus.

Pool cm kahe kuuga. Arvestades, et oled juba 10 kuud enne seda trenni teinud, siis täiesti normaalne. Iseasi on muidugi see, palju sellest nüüd puhas lihas on ja palju on suurus tingitud kaalu kasvust. Ehk kui oled 2 kuuga 5kg juurde võtnud millest enamus on rasv siis karta on, et enamus sellest poolest cm-st on ka rasv.

Igal juhul jätka samas vaimus ja loodan, et kõik sujub korralikult.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Minu meelest täiesti ok tulemus.

Pool cm kahe kuuga. Arvestades, et oled juba 10 kuud enne seda trenni teinud, siis täiesti normaalne. Iseasi on muidugi see, palju sellest nüüd puhas lihas on ja palju on suurus tingitud kaalu kasvust. Ehk kui oled 2 kuuga 5kg juurde võtnud millest enamus on rasv siis karta on, et enamus sellest poolest cm-st on ka rasv.

Igal juhul jätka samas vaimus ja loodan, et kõik sujub korralikult.

Kas see midagi muudab et ma pole võtnud selle 2 kuuga midagi juurde, isegi natuke alla??? Seda miks alla olen võtnud aru ei saa :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kas see midagi muudab et ma pole võtnud selle 2 kuuga midagi juurde, isegi natuke alla??? Seda miks alla olen võtnud aru ei saa :rolleyes:

Järelikult kulutad rohkem energiat kui söögiga saad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Aga ümbermõõt kui kaal pole tõusnud ?ja minumeelest on rasva jäänud vähemaks :rolleyes:

Noh selle aja sees lihas kasvas ja rasva kadus. Rasva kadu (kilogrammides) ületas lihase juurde kasvu (kilogrammides) nii, et siis kaal langes. NB! Kuna on teada, et lihast kasvatada ja rasva põletada ei ole ühel ajal võimalik (üldjuhul), ju siis kasvas algul veidi lihast siis tekkil kehal energia defitsiit (mitte lihase kavamise vaid toitumise muutumise tõttu) ja kadus ka rasva, või vastu pidi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Noh selle aja sees lihas kasvas ja rasva kadus. Rasva kadu (kilogrammides) ületas lihase juurde kasvu (kilogrammides) nii, et siis kaal langes. NB! Kuna on teada, et lihast kasvatada ja rasva põletada ei ole ühel ajal võimalik (üldjuhul), ju siis kasvas algul veidi lihast siis tekkil kehal energia defitsiit (mitte lihase kavamise vaid toitumise muutumise tõttu) ja kadus ka rasva, või vastu pidi.

Aga see 6 mm? :rolleyes: Hea,halb,norm juurde kasv?

Tahaks just sellele vastust saada!!

Kilod hakkavad ka tasapidi tagasi tulema :o Äkki oli see tingitud kuna olin vähe tõbine aga mitte päris haige.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
minu arvamus on küll, et seda on ikka väga vähe. ise olen trenni teinud 6 kuud vahelduva eduga :lol: aga kasv on ikka silmaga nähtavalt tunduvalt suurenenud ;)

Kaua sa oled trenni teinud ja mitu korda nädalas sa biitsepsit teed?

Ei saa enam aru miks käsi ei kasva ja miks ka alla võtsin??? Sõin isegi rohkem kui ennem!!

Aga mul ka hästi vastik keha , söö mida tahes midagi juurde ei tule. Näiteks kui pole olnud aega nädalavahetusel süüa ,siis võtan alla u.2 kilo .

alla võtta pole mul mingi probleem, ideaalne naise keha ;) aga juurde võtt+lihase kasvatus on prbleem!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kaua sa oled trenni teinud ja mitu korda nädalas sa biitsepsit teed?

Ei saa enam aru miks käsi ei kasva ja miks ka alla võtsin??? Sõin isegi rohkem kui ennem!!

Aga mul ka hästi vastik keha , söö mida tahes midagi juurde ei tule. Näiteks kui pole olnud aega nädalavahetusel süüa ,siis võtan alla u.2 kilo .

alla võtta pole mul mingi probleem, ideaalne naise keha ;) aga juurde võtt+lihase kasvatus on prbleem!

väga tuttav jutt mida räägid...mul ka sama asi, et juurde ei taha väga kuidagi tulla ja kui nädalavahetuse olen korralikult pidutsenud siis kaal all umbes 4 kilo :lol: aga see tuleb kiiresti tagasi ;) Ise olen trenni teinud umbes 5 kuud ja kui teeksin korralikult oma kava järgi ilma pidutsemistega siis tuleks kaal/lihas meeletult aga jah....Trenni teen kava järgi 4x nädalas kaheks jaotatud kava järgi mis mulle koostati...ühesõnaga siis kõik lihasgrupid 2 korda nädalas läbi ja rõhk on pandud eelkõiga ülakeha kiirele arengule.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×