Jump to content
pumper

bp61 varsti

Recommended Posts

Peagi saabub uus kava. Otsisin eile veidi muusika kohta ja oi, see tuleb kõva. Minu arust vähemalt. Treenerid, keerake ikka volüüm korralikult põhja. :rolleyes:

01. Love Changes - Musikk

02. Walk On Water - Milk Inc

03. I'm Not Dead - Pink

04. Miracle - Cascada

05. Sexyback - Justin Timberlake

06. Audioslave - Original Fire

07. Somebody's Watching Me - BeatFreakz

08. Uprocking Beats - Bomfunk MCs

09. Deja vu - Beyonce

10. Chasing Cars - Snow Patrol

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Omast kogemusest võin öelda, et raskuseid tuleb kohe julgelt lisada !

Kükis, surumises, ja seljas - kohe +5 kg vähemalt.

Muusika on nagu on , eriti sõnad, neid ei tasu väga tõsiselt võtta :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Muusika on nagu on , eriti sõnad, neid ei tasu väga tõsiselt võtta :rolleyes:

Tohoh, tohoh. :lol: ... love changes everything ... on ju puhas kuld.

Aga jah, kui sõnad väga head ei tundu, siis mütakas nii kõvaks, et ei kuulegi sõnu :o

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

njaa, kuulasin kõik lood Youtubeist läbi, ikkagi pole midagi head! Sellist madalat bassi ja huvitavaid musikaalseid võtmeid on vähe! Parimad mu arust on 08. Uprocking Beats - Bomfunk MCs ja 07. Somebody's Watching Me - BeatFreakz! Krt kuidas ma seda Sexybäkki vihkan, aga peab 3 kuud ära kannatama :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minu meelest on seekord küll suhteliselt igav muusika... Kava ise on ka kuidagi tunduvalt lihtsam. Aga vb see arvamus muutub veel. See on lihtsalt esimese korra järel tekkinud mulje.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Minu meelest on seekord küll suhteliselt igav muusika... Kava ise on ka kuidagi tunduvalt lihtsam. Aga vb see arvamus muutub veel. See on lihtsalt esimese korra järel tekkinud mulje.

Üldiselt olen suga nõus, kuid triitsepsi tõmbas küll mõnusalt läbi see uus harjutus. Kükid olid ka huvitavad ja selg intensiivne.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Olen 61 muusikas küll pettunud. Kes selle muusika valis või kus seda valitakse? :rolleyes: Minu arust on kava uimasemaks tänu muusikale muutunud.

Bodypumpi netilehel saab ise muusikat soovitada, nii et kui ei meeldi, soovita ise, võib-olla juba järgmisesse kavva pannakse sisse ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Bodypumpi netilehel saab ise muusikat soovitada, nii et kui ei meeldi, soovita ise, võib-olla juba järgmisesse kavva pannakse sisse :rolleyes:

See on tõesti huvitav võimalus. Praegu ei tea, aga millalgi varem oli seal näha ka, mida teised soovitanud on. Igasugu p... soovitati üldiselt. AGa eks seal sees oli kindlasti häid asju ka.

Kas kellelgi on kogemusi selle soovitamisega, et kas keegi on soovitanud ja mingit tagasisidet saanud või soovitusi kuulda võetud?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×