Jump to content
madis220

Pronkskuju

Recommended Posts

vabandust ,kui valesti aru said.seles suhtes ,et need venelased kes räägivad eesti keelt on täiesti ok.aga neid vihkan kes ei räägi ja nõuavad endale veel siin mingisuguseid õigusi.

[/quote

Kõik venelased,kellega mina läbi käin,oskavad küll eesti keelt.Eesti keeles ma nendega siiski ei räägi,ikka vene keeles.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Millegi pärast paljud need "venkud" oskavad eesti keelt sinust palju paremini. Kuidas sa julged kritiseerida venelaste võõrkeeleoskust, kui sa ise ei oska oma emakeelt?

Lugege üle, kui palju see poiss praegu vigu tegi. Ta teeb tervele eesti rahvale häbi.

Sa vihkad neid inimesi, kes elavad Eestis, kuid ei oska eesti keelt? Sa peaksid siis iseennast vihkama. Austust oma kodumaa vastu ning haritust peaks olema piisavalt vähemalt selleks, et "Eesti" suure tähega kirjutada. Teistest vigadest ei hakka parem rääkimagi.

Sa viitad siin otseselt grammatilistele vigadele. Paljud vene-rahvusest inimesed ei suuda korralikult meie riigikeeles rääkidagi, see on põhiline, mis tekitab probleeme.

See nn häbi mida antud kasutaja eestlastele teeb on väga tühine, ma mõistan kui selliseid vigu tehtaks riigieksamil või ametlikes tekstides. Foorum on tahes-tahtmata vabama keelekasutusega.

Ma tean ühte vanurit, 75 aastast naist, kes on venelane. Ta on olnud 40 aastat eestlasega abielus ning ta ei räägi sõnagi eesti keelt. Loomulikult olid ajad teised, aga oma perekonnast võiks ju midagi õppida. Veelgi hullem on see, et ta ei saa aru eesti keelest, kui midagi küsida, siis kuuleb vene keelseid küsimusi.

Ise ma elan Vene Gümnaasiumi kõrval ja mul on ka sõpru seal õppivate poiste seas, kuid kahjuks, vaid väike osa neist oskab eesti keeles normaalse lause kokku panna. Ometi õpivad nad 9.-10. klassis.

Kõige eelmainitu kohta on ka erandeid, kuid see pilt on kurb.

Kui tekst sisaldab kirjavigu vabandan ette.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Asi pole enam ammu selles pronksist puuslikus, asi on põhimõttes. Kas me võime oma riigis puuslikke ümber tõsta ilma Venemaa loata või ei? Kas me julgeme või ei? Kõiki pooli rahuldavat otsust siin olla ei saa , valik tuleb teha. Kui nüüd hirm Venemaa ja venelaste ees võidab , siis pannakse Eesti jälle Venemaa sokke pesema , siis selgub , et iseseisvus oli kõigest illusioon. Järgmine kord sunnitakse midagi hullemat tegema.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Vene rahvuslased ründamas vähemusi

Peale selle video vaatamist tuleb tõdeda, et venelased elavad Eestis nagu paradiisis võrreldes Venemaal elavate vähemustega.

Päris tõsine värk ikka :)

Igaljuhul arvan ma, et siin need just "õnnestunud pärlid" kokku pandud, kus inimesed vastu ei hakka. Okei nendest saan aru, kus ikkagi minnakse 4-5 kesi kallale inimesele, kuid nt seal rongis..

Kaks kolm inimest tulevad ja peksavad, vennad istuvad maas pingil lootes et peksjad lahkuvad.

Ise sellist olukorda nähes liituks kindlasti kannatajaga ja jagast selllistele tõbrastele parajad tohud. Ükskõik millega!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Pronkssõdur koos teiste siia jäänud kommunistidega siberisse! RAAAAAISK!

:) või AHJU....

Muudetud kasutaja TANK poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul suva kas mind sõimatakse natsiks, matsiks või li**iks. Aga et mingi venkud tulevad meie maal meie vastu ülbitsema on täiesti lubamatu. Pronkssõdu oleks pidand juba ammu sealt kaduma, juba siis kui Eesti taasiseseivus, siis ei oleks seda jama olnud. Ma ei saa üldse aru eestlastest ja nende mõtteviisist. Taasiseseivusmisel hävitati paljud venelaste objektid ja mälestusmärgid aga seda pronksvollit ei kukutatud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tore,kui palju julgeid ja vapraid patrioote meil arvutite taga istub, :)

Mida sa sellega öelda tahad?

Mina olin ka kaitseliidus tegevliige (peale ajateenistuse ja muu militaarse väljaõppe, mille osaks olen saanud - lühidalt väljakoolitatud tiblatapja), kahjuks on viimasel ajal patriotismiga pühendunumalt tegelemine veidi soiku jäänud, vaja raha teha, kapitalism, mis parata... Igatahes kui peaks tulema aeg, et tibladele kuuli keresse kihutada isamaa eest, siis olen olemas.... Kärvake koerad.

Ma ei tea kuidas teiega lood on. Aga vähim mida saab igaüks ära teha on MITTE VALIDA KESKERAKONDA.

VALIDES KESKERAKONNA VALID PRONKSSÕDURI.

Samas ärge mõistke mind valesti - suhtun venelasse (kes austab Eesti keelt ja vabariiki) positiivselt ja sõbralikult.

Muudetud kasutaja TANK poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma ei tea kuidas teiega lood on. Aga vähim mida saab igaüks ära teha on MITTE VALIDA KESKERAKONDA.

VALIDES KESKERAKONNA VALID PRONKSSÕDURI.

Ja valima tuleb kindlasti minna, sest muidu annavadki oma hääle ainult paadunud keskifännid. Kes veel mõtleb, et tema hääl ei loe midagi, vaadake vene kanalitel jooksvaid Keskerakonna reklaame, süda läheb pahaks. MINGE VALIMA!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma nägin ükspäev , et venemaal sõimati Eestit ja Eestlasi natsiteks ja selle pooltajateks . Mida te arvate sellest , et venelased sõimavad eestlasi natsiteks? :)

Ennast ei huvita ültse kas see pronks kuju on seal või mitte

Meil on demokraatlik riik ja kõik võivad kõigest rääkida, pronksmehel on märgata küll kogugat keha mundri all, siiski arvan ,et seda teeamt antud portaalis nämmutada on mõttetu. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Meil on demokraatlik riik ja kõik võivad kõigest rääkida, pronksmehel on märgata küll kogugat keha mundri all, siiski arvan ,et seda teeamt antud portaalis nämmutada on mõttetu. :)

Antud portaalis on Eesti riik ja selle iseseisvus ning julgus otsustada oma asju ise mõttetu? :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Valima tuleb tõesti minna.Aga kelle poolt annavad hääle siinsed kasutajad?MIna hääletan IRL-i poolt.Aga kelle poolt hääletate teie?

Muudetud kasutaja matti poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Valima tuleb tõesti minna.Aga kelle poolt annavad hääle siinsed kasutajad?MIna hääletan IRL-i poolt.Aga kelle poolt hääletate teie?

mis see irl yldse tähendab pole kuulnudgi. mina tean aind ifbb ja mingi wabba on ka või nabba :)

ei koti üldse siuke teema.

aga savisaare reklaam tehtud ja teeme ära meeldib. siiski ei viizi minna valima. pole tuttavaid keda valida ja keegi ei maxa ju selle liigutuse eest

Muudetud kasutaja Andreaz poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Iga Eestis elava täisealise Eesti kodaniku morralne kohustus on valida.

Muudetud kasutaja matti poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Valima tuleb tõesti minna.Aga kelle poolt annavad hääle siinsed kasutajad?MIna hääletan IRL-i poolt.Aga kelle poolt hääletate teie?

Veel pole päris kindel, valiku teen sotside, IRLi ja roheliste vahel.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×