Jump to content
madis220

Pronkskuju

Recommended Posts

Üks näide palun.

miks sa ei usu sellist asja. Ei tea kas nüüd moonutab, aga venelaste poolset arvamust ja lugu pole ikka räägitud. Ainult meie poolset - ühesõnaga kaldub psühholoogia alla. Muidugi venemaal on ju see tsensuur peal ja asi ei ole üldse nii liberaalne.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui härra Liim seda õhku ei lase siis ma soovitaks tal selle kuninghappega üle valada. Sööbib sita puhtaks nii mis kole, hoolimata sellest et ta on väheaktiivsete metallide sulam. Miskipärast ei saa venelased aru, et ME EI HÄVITA SEDA VAID VIIME TEISE KOHTA. Täielikud tsurkad!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui härra Liim seda õhku ei lase siis ma soovitaks tal selle kuninghappega üle valada. Sööbib sita puhtaks nii mis kole, hoolimata sellest et ta on väheaktiivsete metallide sulam. Miskipärast ei saa venelased aru, et ME EI HÄVITA SEDA VAID VIIME TEISE KOHTA. Täielikud tsurkad!

Kui ka hävitaks, mis siis? Palju nemad omal ajal meie vabadussambaid õhku lasid! Siin vaid üks vähestest näidetest http://www.ekspress.ee/viewdoc/266851090B9...2257273003A71EA

Mu enda kodukohas matsid inimesed osa õhku lastud samba tükke, mis neil salaja kõrvale õnnestus toimetada, kirikaeda ja käisid sinna kuni Vabariigi taastamise ja uue samba püstitamiseni lilli viimas.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Venemaal on noortele sisendatud ajaloo fakte veits teise vaatevinkli alt- ühesõnaga neil pole haridust ollagi.

nõus!!!!!!,paljudel kraaklejatel pole õrna aimugi mis tegelikult 2 ms ajal toimus ja lähevad selle proksjunni ümber kisendama lihtsalt põhimõttest,lisaks ei saa ma üldse aru mis seal üle piiri toimub,jääb mulje nagu meid süüdistatakse selles,et meie oleme põhjustanud nende vanemate või vanavanemate hukkumise 2 ms ajal :rolleyes: ,kuid takkajärgi järele mõelda siis on ka meil virisemiseks põhjust,meid on ju korduvalt okupeeritud, samamoodi tapetud,ning tuhandede viisi siberisse küüditatud.on arusaadav,et inimesed ei taha seda õudust meenutada ja tahavad sellest kommunismi meenutavast äljoosast lahti saada. venelased lihtsalt ei saa aru sellest ,et see viha ja vaen ei ole suunatud nende kui rahvuse vastu,vaid selle idiootse reziimi vastu mis kunagi valitses,ka eestlastest kommusid oli ju olemas,lihtsalt mõnele ei jõua see kohale

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Nagu Päevalehes oli artikkel "Enne kaob Eesti kui pronkssõdur"

Keda kotib see sõdur,lasku õhku see või viigu venemaale vms :rolleyes:

Ise viiks selle heameelega emexisse :o

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui ka hävitaks, mis siis? Palju nemad omal ajal meie vabadussambaid õhku lasid! Siin vaid üks vähestest näidetest http://www.ekspress.ee/viewdoc/266851090B9...2257273003A71EA

Mu enda kodukohas matsid inimesed osa õhku lastud samba tükke, mis neil salaja kõrvale õnnestus toimetada, kirikaeda ja käisid sinna kuni Vabariigi taastamise ja uue samba püstitamiseni lilli viimas.

Eestis ehitati euroopa peale kokku kõige rohkem puidust purjelaevu. Mäletamistmööda viietuhande ringis. Valmistamine muutus isegi nii trastiliseks, et kohalikud mõisnikud panid puude langetamisele keelu. Mets lihtsalt oli otsa saamas. Kõik PÕLETATI ÄRA. Ainult tühine osa sai välismaale põgenema, ja neidgi on järgi alla 20. Praeguses Eesti Veeteede registris on arvel ainult üks puidust purjelaev mis toodi tagasi soomest. www.kippar.ee Ja ärgem unustage meie Peipsi. emajõe lodjasi mida nüüd hakati taastama.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

jah krt pangu sellele monumendile raketmootorid külge ,ehitage kabiin ,kuhu need venkud sisse toppida ja suure pauguga kremlisse lennutada .Viljandis lõhkusid ka ilusa vabadussõja monumendi ära ja ehitasid sinna asemele nõmeda maja.

Mina vihkan neid inimesi ,kes siin eestis elavad ,eesti keelt ei räägi ja nõuavad siin omale eesõigusi ,et venekeeles ma ei tea mida.krt se on eesti riik, eesti keel mitte venemaa.saage aru

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
jah krt pangu sellele monumendile raketmootorid külge ,ehitage kabiin ,kuhu need venkud sisse toppida ja suure pauguga kremlisse lennutada .Viljandis lõhkusid ka ilusa vabadussõja monumendi ära ja ehitasid sinna asemele nõmeda maja.

Mina vihkan neid inimesi ,kes siin eestis elavad ,eesti keelt ei räägi ja nõuavad siin omale eesõigusi ,et venekeeles ma ei tea mida.krt se on eesti riik, eesti keel mitte venemaa.saage aru

Millegi pärast paljud need "venkud" oskavad eesti keelt sinust palju paremini. Kuidas sa julged kritiseerida venelaste võõrkeeleoskust, kui sa ise ei oska oma emakeelt?

Lugege üle, kui palju see poiss praegu vigu tegi. Ta teeb tervele eesti rahvale häbi.

Sa vihkad neid inimesi, kes elavad Eestis, kuid ei oska eesti keelt? Sa peaksid siis iseennast vihkama. Austust oma kodumaa vastu ning haritust peaks olema piisavalt vähemalt selleks, et "Eesti" suure tähega kirjutada. Teistest vigadest ei hakka parem rääkimagi.

Muudetud kasutaja alessandro poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

selge see, et pronksvägistaja tuleks kiiremas korras minema viia ja loodan väga, et eesti riigil selleks mune jätkub. ja kui just savipärdik kevadel võimule ei saa, on see lootus täiesti reaalne.

mis puutub rahvustevahelisse vaenu õhutamisse: venelasi ma ei vihka, tiblasid aga küll.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ei uvita poliitika teema. mõtetu. pohui mis teevad nahui

Pooldad siis olnud okupatsiooni ja ootad ehk uutki? Vene keel oma kodumaal tundub Sulle igatahes armas.

Muudetud kasutaja hehee poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Poliitik on nagu s6imus6na...

Keeleprobleemid tulevad mul meelde, kui liigun Soomes. Vaatan kakskeelseid t2navasilte ja m6tlen, milleks? (kui mulle mingi riik ei meeldi, siis on see Rootsi).

Eestlased on kakskeelse (soome/eesti) Tallinnaga leppinud. Turg dikteerib, hoolimata keeleseadusest.

Aljosha koht on mujal, v6i on vaja see n8 "ymber vormistada".

Igasugused invasioonid on vastumeelt. Eesti keel peaks olema kohustuslik ka doktorikraadi taotlejatel. L2heme inglise keelele yle, siis meie oma emakeele areng seiskub paratamatult.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Selle monumendi olemasolust on hullemaid asju, nt paljude venelaste arusaam nn vabastamisest. See on neile luusse ja lihasse "istutatud" ning ei põhine konkreetsetel teadmistel ajaloost.

Venelastele mõjuks ilmselt sama solvavalt kui keegi neile räägiks, et nad peavad sakslastele tänulikud olema, kuna nood püüdsid Teise Maailmasõja ajal Venemaad kommunismist vabastada. Ei tulnud küll välja, aga see eest püüdsid kõigest hingest ja head tahet tuleb ikkagi tunnustada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Selle monumendi olemasolust on hullemaid asju, nt paljude venelaste arusaam nn vabastamisest. See on neile luusse ja lihasse "istutatud" ning ei põhine konkreetsetel teadmistel ajaloost.

Venelastele mõjuks ilmselt sama solvavalt kui keegi neile räägiks, et nad peavad sakslastele tänulikud olema, kuna nood püüdsid Teise Maailmasõja ajal Venemaad kommunismist vabastada. Ei tulnud küll välja, aga see eest püüdsid kõigest hingest ja head tahet tuleb ikkagi tunnustada.

Just sellepärast see sõdur eestlasi ju häiribki, et iga aasta 9. mail käivad okupandid seal meie "vabastamist" tähistamas. Vabas Eestsis! Et seal punalipuga lehvitada lubatakse ja meie oma lipukandjad käed raudus minema viiakse on muidugi eriti hale ja justkui õigustabki "vabastajate" pidutralli.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui haud: las seisab (hauarahu ikkagi )

kui ausammas vabastamise eest: ei tea keda nad ja kelle eest küll vabastasid?!

kuipalju see minu tagumenti torgib: mitte raasugi

Niiet lugupeetud, kui teil just keski sugulane seal all ei puhka siis jätke see demagoogia..

Muudetud kasutaja enemy poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui haud: las seisab (hauarahu ikkagi )

kui ausammas vabastamise eest: ei tea keda nad ja kelle eest küll vabastasid?!

kuipalju see minu tagumenti torgib: mitte raasugi

Niiet lugupeetud, kui teil just keski sugulane seal all ei puhka siis jätke see demagoogia..

Minu tagumenti aga torgib küll ja palju. Mina ei saa unustada, et "vabastajad" minu pere ja paljud teised eestlased mitte millegi eest Siberisse saatsid.

Hauarahust nii palju, et kui rahulik neil laipadel seal trollipeatuse all ikka on.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Minu tagumenti aga torgib küll ja palju. Mina ei saa unustada, et "vabastajad" minu pere ja paljud teised eestlased mitte millegi eest Siberisse saatsid.

Hauarahust nii palju, et kui rahulik neil laipadel seal trollipeatuse all ikka on.

no meie erinevus ongi selles, et mul kedagi ei saadetud seega väga ei oska kaasa tunda või paanikat tekitada. Ja ega küsimuski ole niivõrd "unustamises" kui "aktsepteerimises"

Aga mis puutub hauarahusse siis selle mõte ei ole mitte "total silence " vaid viimase puhkepaiga puutumatus.. olgu seal peal kasvõi krt rock cafe ( surnud eeldatavasti ei kuule ) :rolleyes:

Muudetud kasutaja enemy poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
no meie erinevus ongi selles, et mul kedagi ei saadetud seega väga ei oska kaasa tunda või paanikat tekitada. Ja ega küsimuski ole niivõrd "unustamises" kui "aktsepteerimises"

Aga mis puutub hauarahusse siis selle mõte ei ole mitte "total silence " vaid viimase puhkepaiga puutumatus.. olgu seal peal kasvõi krt rock cafe ( surnud eeldatavasti ei kuule ) :rolleyes:

Need laibad olgu ka minu arvamist mööda, kus tahes, aga sõdur mind häirib. Mitte sõdur ise, sest püstitati ta ajal, mida me ajaloost kustutada ei saa, aga vastukarva on mulle nõukafännide praegune jutt vabastamisest.

Sinu pere oli siis üks väheseid õnnelikke, aga kas ülejäänud kaasmaalaste saatus jätab Sind kui eestlast tõesti külmaks?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
no meie erinevus ongi selles, et mul kedagi ei saadetud seega väga ei oska kaasa tunda või paanikat tekitada. Ja ega küsimuski ole niivõrd "unustamises" kui "aktsepteerimises"

Aga mis puutub hauarahusse siis selle mõte ei ole mitte "total silence " vaid viimase puhkepaiga puutumatus.. olgu seal peal kasvõi krt rock cafe ( surnud eeldatavasti ei kuule ) :rolleyes:

Ja sa õpid Õigusinstituudis juurat - ja selline suhtumine? :o

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Poliitik on nagu s6imus6na...

Keeleprobleemid tulevad mul meelde, kui liigun Soomes. Vaatan kakskeelseid t2navasilte ja m6tlen, milleks? (kui mulle mingi riik ei meeldi, siis on see Rootsi).

Eestlased on kakskeelse (soome/eesti) Tallinnaga leppinud. Turg dikteerib, hoolimata keeleseadusest.

Aljosha koht on mujal, v6i on vaja see n8 "ymber vormistada".

Igasugused invasioonid on vastumeelt. Eesti keel peaks olema kohustuslik ka doktorikraadi taotlejatel. L2heme inglise keelele yle, siis meie oma emakeele areng seiskub paratamatult.

no see on kuradi õige jutt. omal ei tule soomes nigu pähegi eestikeeles hakata rääkima. ja mulle ka rootsi ei meeldi, rootsi keelt ei salli yldse. soomes peaks teine keel olema eesti keel see ju palju sarnasem nende keelele.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina arvan,et seee kuju tuleks sealt maha võtta,kuid mitte hävitada,kuna kuuldatavasti on ta tehtud Eesti läbi aegade edukaima sportlase järgi,kelleks on loomulikult -kahekordne olümpiamedalivõitja maadluses-Kristajan Palusalu.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Millegi pärast paljud need "venkud" oskavad eesti keelt sinust palju paremini. Kuidas sa julged kritiseerida venelaste võõrkeeleoskust, kui sa ise ei oska oma emakeelt?

Lugege üle, kui palju see poiss praegu vigu tegi. Ta teeb tervele eesti rahvale häbi.

Sa vihkad neid inimesi, kes elavad Eestis, kuid ei oska eesti keelt? Sa peaksid siis iseennast vihkama. Austust oma kodumaa vastu ning haritust peaks olema piisavalt vähemalt selleks, et "Eesti" suure tähega kirjutada. Teistest vigadest ei hakka parem rääkimagi.

vabandust ,kui valesti aru said.seles suhtes ,et need venelased kes räägivad eesti keelt on täiesti ok.aga neid vihkan kes ei räägi ja nõuavad endale veel siin mingisuguseid õigusi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
vabandust ,kui valesti aru said.seles suhtes ,et need venelased kes räägivad eesti keelt on täiesti ok.aga neid vihkan kes ei räägi ja nõuavad endale veel siin mingisuguseid õigusi.

Oma emakeelt võiks austada sellegipoolest, kuigi Sinu mõttest saan aru ja olen ühel meelel.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×