Jump to content
madis220

Pronkskuju

Recommended Posts

me oleme nii k6vad mehed netis...

See ei ole saladus, et Venemaa ja inim6igused ning Venemaa ja demokraatia ei k2i kokku. Rikkumisi on ridamisi...

See ei ole lahendus, et meil on parem. Venemaa ei ole naaber, kellega ennast v6rrelda inim6iguste koha pealt.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
See ei ole saladus, et Venemaa ja inim6igused ning Venemaa ja demokraatia ei k2i kokku. Rikkumisi on ridamisi...

See ei ole lahendus, et meil on parem. Venemaa ei ole naaber, kellega ennast v6rrelda inim6iguste koha pealt.

see clip kus nimesed rundavad nagu loomade kari naitab ainult seda,et nad ise yldse ei m6tle oma brainiga(kui ne il see uldse olemas on),vaid lihtsalt taidavad kasku vms :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kes ytles et sa pead kedagi austama? :P ela oma elu ja ole rahulik poiss

sama kehtib ja nende tiblade kohta kes seal käivad ..... elagu rahulikult oma kodus ... olgu politseisaate kuulsused ja viinapoe müüjad ... mix nad käivad seal lilli viimas ... ? ...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
sama kehtib ja nende tiblade kohta kes seal käivad ..... elagu rahulikult oma kodus ... olgu politseisaate kuulsused ja viinapoe müüjad ... mix nad käivad seal lilli viimas ... ? ...

Et sind vihastada, :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kes ytles et sa pead kedagi austama? :P ela oma elu ja ole rahulik poiss

Poiss ma pole, nagu Aile Sulle juba õigesti ütles, ja rahulikuks ma ei jää. See on minu rahvas ja selle rahva maa ning eelkõige kehtivad siin selle rahva reeglid. Teiskeelsetel on siin lubatud elada, keegi pole neile liiga teinud. Kui aga on igatsus oma "vabastaja" järele - palun, piirid on ammu lahti. Ütle nüüd mulle nats või mida tahes, aga mul on meeles need mehed, kes langesid Vabadussõjas ja need naised, kes jäid leseks ning mulle ei meeldi, kui okupandi juures käiakse mingit austust halamas. Jah, ka selles sõjas langes inimesi, kes kõik olid kellegi isad, pojad ja abikaasad, kuid see konkreetne sõdur sümboliseerib Eesti Vabariigi okupanti ja ma ei tahagi seda sallida.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kogu selle pronkssõduri asjaga minnakse minu arvates natuke liiale. See viidi lihtsalt mujale, siis saaks veel veidi aru, kui ta oleks lihtsalt laiali lammutatud. Ma saan aru küll natuke, et venelastele tähendab see kuju oma lähedaste hukkumist ja venemaa vabastamist natsisaksamaa alt. Kuid samas eestalstele kujutab see kuju vaid ühte punaarmeelast, kes okupeeris pikkadseks aastateks Eesti Vabariigi. Nüüd on kuju vähemalt seal, kus ta olema peab. Samas see nn venemaa võit saksamaa üle on minu jaoks igatahes vaieldav, kuna niikaua, kuni saksamaa võitles ühel rindel ta ainult sisenes venemaale... Taganema pidid nad siis kui algasid liitlasvägede sissetungid ja rünnakud lääne poolt. Kui nüüd tuua nsvl tänapäevani, siis venemaaga ei tohiks olla mingit pistmist selle kujuga. Kuna nõukogude liidu lagunemisel gorbatšovi ja jeltsini vedamisel sai ka venemaast uus riik, mingeid erilisi sidemeid tal vana igandiga ei oleks tohtinud olla. Kogu selle jama juures on igatahes õnneks politsei oma tööd hästi teinud (Y). Igasugused reporteri idiootsed reportaažid ei loe siin midagi. nende arvates pidanuks politsei veel ka jooksma mööda linna ringi naq peata kanad... Ning kui veel mõnel eestlasel oli mingeid probleeme politseiga, siis oli öeldud ka et istuge kodus... See kahepoolne lollus tegi asja vaid hullemaks. Vene hingega inimeste sõim ei oleks meile midagi teinud:P psühoosiks pööras asi ka ilma abita......

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma tihti peale kuulen inimeste arvamust, et pronkskuju teisaldamise aeg oli väga vale. Paljud leiavad, et see oleks tulnud täide viia alles pärast 9. maid. Mida aga teie sellest arvate?

Muudetud kasutaja smack poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kuju on ära viidud,seega pole ta enam teema. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma tihti peale kuulen inimeste arvamust, et pronkskuju teisaldamise aeg oli väga vale. Paljud leiavad, et see oleks tulnud täide viia alles pärast 9. maid. Mida aga teie sellest arvate?

Oleks tulnud maha võtta (igaveseks), siis kui kunagi Lenini kujud jms jama maha võeti. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×