Jump to content
Guest Egle

Treenerid Reval-Spordis.

Recommended Posts

...ei saa arumaa millal siis sait ümbertegemisele pidi minema, et registreerimist ei saa tehtud, kipub juba läbuks minema...vist see webmaster laisk...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Olen nüüd jälle Reval-Spordis käima hakanud.Heausksena läksin peale aeroobikatreeningut sõbrannaga jõusaali.Tunnistan ausalt,lootsin sealt uut treenerit eest leida,aga minu suureks kurvastuseks oli seal jälle see kevadine"ilus" paks poiss,kes ennast treeneriks peab.Õnneks "tegeles" ta parasjagu teiste ,uute tüdrukutega ja meil ei olnud vaja tema keelekõrvaajamist taluda.Kas oleks võimalik Reval-Spordi juhtkonnal ka naistele eraldi mingi pädev treener organiseerida?Kasvõi 2 korda nädalas,mingitel kindlatel kellaaegadel.Selle paksu poisi sõpradel ei ole mõtet siin esinema hakata,naiste treeneriks see inimene küll ei sobi!Probleemi lahendust ootama jäädes.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina küll siin mingit probleemi ei näe.Selliseid rullnokktreenereid tuleb ikka ette,kes arvavad et on maailma nabad.Sellistest ei ole mõtet välja teha-üleliigne energiakulu ja muud ei midagi.Ka minul on olnud kokkupuude sellise inimesega,kes peaks nagu treener olema,aga tegeleb hoopis iseendaga,oma heaoluga.Sellistel on tavaliselt veel mingid austajate moodi karvikud ümber,seltsis segasem.MINU SOOVITUS:ärge sellistest "treeneritest" välja tehke ja asi ants.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Oleme sõbraga juba mitu päeva Reval-Spordi klubis käinud,aga mingit treenerit ei ole näind.Kas ta käib päeval või?Üks kogukam poiss oli mingite tüdrukutega,aga tal ei olnud mingeid viiteid selle kohta,et just tema treener on.Kas Reval-Spordi treeneril ikka on särk kirjaga TREENER?Läheme-läheme ise seda treenerit otsima!Kust me otsime?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest Siiri

Mis on tähtsam klubi valikul?Muidugi TREENER!Reval-Sporti ma küll enam ei lähe sest see "treener" tegeleb seal enamasti ainult tüdrukutega,ühe minu tuttava poisi saatis kaudselt pikalt,sest see segas teda tüdrukute "treenimise"ajal.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tulbis ja revalis olen käinud ja etteheiteid ei ole vendi suhtes. Ventilatsioon peab tunnis vahetuma 2X üldkasutatavates ruumides. Näit hotelli fuojees 4X tunnis. Spordiklubides on tavaliselt jama suvel(siis on jah aknad pärani). Talvel ei usu, et miskit halvasti. Probleemi näen vaid eelsoojendus kohtadel kus võib ka kauem kui tunni, suvel on siis tõesti saun...(muuseas kaal langeb ka mis mühinal)talvel aga OK. Muidugi oleneb see ka rahavast. Näiteks meil käib selline vand kuluvate ja T-särgiga, higistab seal tunni ja paneb koju ajama, ei ole vaja pesta ega midagi, puha aja raiskamine...8-)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kulla Hary, minu puhul on just suvi aeg kus ma jõusaali ei jõua, kuna põhiala võistlustegraafik on niigi tihe ja jõutrenn oleks liigne pingutus. Järelduse tegingi sügis-talv hooaja põhjal ja ma võin julgelt väita, et ma pole ainukene, kes nii arvab.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Käisin eelmine aasta revalis jõusaalis, aga tolle Raido käest ei julgenud midagi küsima minna - justnimelt tema seltsielu pärast. Pidevalt igasugu tibinad ümber, kes sind siis "hindava" pilguga jõllitavad... brrr! Aga Reval on mulle soodsa hinnaga ja hea asukohaga.... ja teengi trenni ilma treenerita. Nuuks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest Urmas

Sa ,Raido,ära esine siin Kellie nimel!Me teame küll,milline pervert sa oled.Sinu teadmistes spordivaldkonnas me sügavalt kahtleme ja sulle endale on psüholoogi abi vaja.Variant oleks ka sinult alt poolt paar pisikest palli eemaldada,ehk siis suudad treenitavatesse ühtemoodi suhtuda ilma,et hormoonid segaks.Äkki lähed üldse naistearstiks?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vaatake probleemi teise külje alt. Isegi väga hea tahtmise juures ei jõua treener nii suures saalis kõigini, rääkimata süvenemisest kliendi kõikidesse treeningut puututavatesse probleemidesse (sinna sisse kuuluvad ka küsimused toitumise, toidulisandite jne kohta). Selle klubi probleem ei ole mitte isikus vaid treenerite puuduses. Nii suurel klubi pinnal peaks olema 2-3 treenerit. Praeguseks probleemi lahenduseks oleks võtta pesonaal treeneri tund. Tunni aja jooksul tegeleb treener ainult teiega. Piisab alguseks mõnest tunnist, et edasi areneda, edaspidi aegajalt. See raha tasub ennast kuhjaga ära, ei ole ju mõtet tühja rabeleda ja tulemusi mitte ära jõudes oodata käega lüüa, öeldes see ala mulle ei sobi. Enese kogemustest toon näite kus noormees oli juba neli aastat jõusaalis vastupidanud, kuid tulemused olid minimaalsed. Pärast mõnda kuud personaaltreeneri käe all treenimist olid tulemused paremad kui nelja aasta peale kokku.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest riina taru

Nagu mina olen aru saanud, ei ole rahval mitte sellepärast treeneri vastu pretensioone, et ta ei tegele klientidega ( meil on palju tõsisemaid ja kompetentsemaid inimesi saalis treenimas kui treener, võib ju ka nende käest küsida), kui et selles, et ta nii nõme on. Ta muud ei tee, kui sörgib iga uue seeliku ( st. iga naissoost isiku)sabas, kes saali tuleb.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest elina

Tere!Kas teil lammastel ei ole tõesti muud teha,kui tööka inimese kallal viriseda.Ja kus otsast ta pax on?te olete ise seal arvuti taga veel paxemad.ja mis selles halba on kui üks mees vaatab ilusaid naisi?ei ole mõtet viriseda inimese kallal,kui te teda ei tunne.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest bohemianrhapsody

olge parem õnnelikud, et teil üldse on kus treenida ja et teil selline treener on. On ka inimesi, kes peavad ilma millegita hakkama saama. Mõni hindaks väga kõrgelt seda, millest siin juttu on.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×