Jump to content
Guest Egle

Treenerid Reval-Spordis.

Recommended Posts

Guest Aino

Peategelasel tegelt üks selline särk juba on-vana legendaarse halli särgi alune läks liiga punni(ainult kõht).Tegelt,kevadeti hakkavad ikka mõned tüdrukud paisuma,tuleb ainult 9 kuud oodata.Sügisel on siis uus treener nagunii!!!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest newbe

Hmm...ma olen nüüd juba 2 nädalat revalis käinud ja minuarust käivad seal küll täiesti ontlikud tüübid koos. Siinkirjeldatule ei vasta küll keegi. Vägisi tundub, et kunstlikult üles paisutatud probleem.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest Enken

Minuarust on see treener maha rahunenud,tema naistuttavad ei hooli temast enam ammu.Oleksid pidanud aasta alguses selle looma tegevusest osa saama.Ehk on sul veel see variant-tule trenni koos ilusate naistuttavatega,abiMEES kohe platsis.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest Tarmo

Viiakse läbi küll igasuguseid kursuseid kulturismitreeneritele,aga sobivustest jäetakse ikka kahe silma vahele.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest Serõi

...on treenerist,kes oma asja küll tunneb,aga suhtleb klientidega ikka rohkem mingitest ürginstinktidest ajendatult.Seda teemat siin ei oleks,kui see teie treener kõiki inimesi(isaseid ja emaseid)võrdselt ära kuulaks ja juhendaks.Kurat,kui ühel mehel on aastaringselt kevad,siis ei suuda ta inimesi,oma kliente, kunagi ilma probleemideta juhendada.Mingi palliprobleem.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest Erik

Toetame asjalikke treenereid,kes on pühendunud oma töösse ja tegelevad kõigi abivajajatega,mitte ei ole endale eesmärgiks seadnud tegeleda ainult rikaste ja ilusatega.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest Uus poiss

Olen nüüd paar nädalat Reval Spordis treeninud.Mina ei ole küll mingit treenerit näinud.Üks hea inimene natuke aitas mind,aga soovitas treeneri poole murega pöörduda.Kas suvel treenereid ei olegi?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest Elmo

Miki on tore poiss,miks kiusate teda ja muideks,meil on siin Reval-Spordi treenerist jutt aga mite sellele kohale pürgivatest mehehakatistest(muideks).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest AlvariMikk

Olen siin juba mitu vinget artiklit kirjutanud ja ei midagi.Mitte selles mõttes,et ma jälle mingit särki tahaks,aga endiselt on igasugused Otid-Maarekid suurema tähelepanu all.Ootan endiselt tööpakkumisi Reval-Spordist.Olen nõus ka algselt abitreeneri kohaga.Võin töötada kohakaaslusega,kuigi olen kulturismi tsempion!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ülal kirjutanu on AlvariMikk ja mitte Mikk-Alvar Olle. Pole ilus end võõraste sulgedega ehtida.

Sellised, vale-Dimitrid kustutatakse edaspidi lihtsalt ära.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest Aile

J2rgnev jutt v6ib teile nyyd hirmus kuiv tunduda aga... Kas teie klubikylastustasu sisaldas ka personaaltreeninguid Inna Uidi ja Indrek Otsusega? Kas te tundsite huvi, mida see t2pselt sisaldab st kas te olete teadlikud oma 6igustest ja kohustustest klubikylastajana? Kas te olete tuttavad Reval Spordi saalitreeneri 6iguste ja kohustustega?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest Toomas

... ega Teie nimi juhuslikult Eugenia ei ole, või midagi sellesarnast. Vabandan ette kui midagi sassi ajasin.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tundub, et eestlaste visadus viib sihile- kas teem yheskoos 200 ära mis?! Piisab yhest provokaatorist ja jälle on kõik rõõmsalt kelgu peal ja elavad välja oma kirgi, mis koos hormoonidega kehas pulbitsevad ja väljapääsu otsivad... seis on Revalis selline, et treener asendab praegu adminni olude sunnil ja olukord saalis on selline , et grupp noori huvilisi nö töllab mööda saali ringi ja näpib siit ja sealt- väga hale olukord kuna segavad teisi ja endal ka kasu sellest ei miskit... tundub, et M.A olle nn fanclub hakkab ennast ammendama ja nyyd on ta pyksis kah juba ära käidud ja kontrollitud ega enamaks fantaasiat leida oleksgi juba mõnele noorele perverdile enese ületamine - toimetus peaks sygavalt kaaluma selle mõistatuse , kes keda rohkem vaimselt ja anonüümselt trukib, ära kustutamist!!!

ilusat suve ja puhkust kõigile trennikaaslastele Revalist soovides...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×