Jump to content
Guest Egle

Treenerid Reval-Spordis.

Recommended Posts

Guest e.

kurat ka te aru ei saa, et mis vahet sel on milline ta välja näeb!!!!!!kas sprinterite treener peab jooksma sada alla 10s?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest Naised.

Kas sa tahad öelda,et ei ole Revalis ilusaid naisi näinud?Poiss,mõtle natuke,enne kui sõna võtad.Küsi oma sõbralt,"treenerilt".Tema näeb kindlasti iga päev.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma ütlesin, et ju ma käin siis valel ajal trennis. Minu sõber "treener" näeb, jah, kindlasti, kuna ta on seal päevad läbi tööl. Aga ma püüan ennast parandada. Väike risk muidugi on, kuna nii ilusad naised võivad mu silmad ära pimestada, siis koperdan hantli taha ning löön pea vastu mingit teravat äärt lõhki. Ahvatlev aga ohtlik!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma olen siiani M.Alvari kommentaare asjalikeks pidanud aga see viimane yllitis on otse öeldes nõme - meesterahvas paneks siia nyyd ylesse kirjakese vabandusega sest me kõik eksime vahel ja asi korras :()) see polnud mingi uue teema arendus ja mul on hea meel , et Reval-Spordist pole saanud spordi riiete tutvustamise koht- ilusate riietega niisama puusa hööritajate jaoks on kohti kyll Tallinnas...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Iga inimese närvikaval on piirid. Tunnistan, et liialdasin veidi, kuid fakt, et Revalis Mandy Blanki kehaga naisi ei käi, on kahjuks tõsi. Selle viimase postituse kirjutamiseni viis mind asjaolu, et inimesed ei saa ikka aru treeneri funktsioonist. Treeneri ülesanne on anda nõu, mitte olla ise ala tipus. Asja kommenteerib naissoost isik, kel arvatavasti pole olnud juhust Raidot lähemalt silmitseda. Olen üritanud seda selgitada lugematutes eelnevates postitustes, kuid inimesed ei võta õppust. Nüüd siis viimaks läks ka mul kops üle maksa ja paraku sündis samasugune labasus, nagu kõik eelnevad Egle postitused. Tõepoolest, poleks vaja olnud...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

...et see Mikk-Alvar on Revali treeneri ilust ja tarkusest pimestatud.See treenerite teema oli,on ja jääb tõsiseks probleemiks mitte ainult Reval-Spordi saalis.Sarnaseid juhtumeid võime leida peaaegu igas teises jõusaalis.Kurb.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

See treener on igati normaalne. On mees kõvasti vaeva näinud, et sellise koha peale pääsenud. Igaühte ei lasta treeneriks. Ja kas sina Janar oled kunagi seal Revalis üldse käinud ja eriti ei soovita minna ka kui haigekassa kaarti ei ole. Sinusugune ei ole väärt, et Raidole isegi kangikettaid kätte anda. Mine ja saavuta ka midagi ja siis tule siin teisi kritiseerima.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest Pooldaja

Tere aktiivsed Raido klatsijad ja pooldajad. Neid arvamusi lugedes sain head pool tundi veedetud. Päris naljaks oli. Arvamus on see: need kes teevad aktiivselt trenni on Raido pooldajad ja need kes käivad seal ila ajamas või on juhuslikult sattunud siia leheküljele on vastased. Mina isiklikult tunnen TEDA piisavalt hästi, et igasugustele TÖLL´IDELE ja EGLEDELE vesi peale tõmmata. See, kui keegi naudib oma tööd ja võtab asja rahulikult, ei tee Temast veel ilamokka. Nii et PAKSUD ja EGLED, kui teil hommikuti peegli ees süda pahaks ei lähe, siis olge tublid edasi, vastasel korral tehke trenni ja vajadusel küsige nõu, kuid ärge mölisege.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Õigus, see Mikk-Alvar ongi üks tattnina, kes tuli nõrgast konkurentsist eelmistel eestikatel esimeseks. Nüüd aga võtab sõna nagu oleks Mr. Universum. Ei tulnud ta ka Viljandis lavale, sest seal kartis ta pika puuga saada- nüüd juba juuniorides. Veel on ta ka treenerikoolitusel käinud ja seal atesteeritudki- eks on ka varsti kusagil klubis "treener".

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ohoh, tundub, et nüüd saan mina Raido asemel kuulsaks! Kerstikene, Viljandis ei tulnud paljud välja, kas see tähendab, et kõik kartsid pika puuga saada? Ma ei oska midagi muud öelda, kui et kannatust sügiseks...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest Heino

Tere kõigile.See teema on olnud probleemiks aastaid.Saalides ei jätku asjalikke treenereid.Reval-Sport on olnud tasemel selle loomisest alates.Kahju,et seal praegu kedagi asjalikku eesotsas ei ole,sellist kisa ei ei saa lihtsalt mingisuguse isikliku huvina võtta,tegemist on paljude erinevate inimestega,kes ei ei ole rahul praeguse treeneriga,õigemini selle inimesega,kes täidab treeneri kohustusi.Kas ta on nüüd kuulus?Pigem kurikuulus.Kes sellest võidab?Kliendid vaevalt.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mis te siin kõik naerate selle treeneri õnnetuse üle?Mõni nõrgem isiksus murduks juba sellise tagakiusamise pärast,aga tema ei ole veel murdunud(ma loodan).Kannatust,rahvas!Las ta õpib veel,on ju noor mees.Muidugi,ei poolda ebakvaliteetset õpet,aga,kui paremat kusagilt mujalt võtta ei ole,peate selle raivoga leppima.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest Igor

Mina usun,et see Reval-Spordi treener on kahtlane kuju.Ta on selline liiga moosise näoga.Vähemalt aasta alguses ei olnud tast treenerina küll asja.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Huvitav, kes siia nimede taha peituvad.

Jääb mulje,et kes siin sõna võtavad käivad ka ise Revalis. Ei tea küll, et keegi oleks Raidole otse saalis öelnud, mis ta temast arvab. Pigem usun ,et saalis püütakse endast rasket sõbramehe muljet jätta...

Peab vist leppima tõsiasjaga ,et me ei ole väikerahvas vaid... VÄIKLANE RAHVAS.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest Oskar

Loodame,et Reval-Spordi juhtkond on teinud oma järeldused ja sügiseks asjalikuma inimese tööle võtavad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tahaksin ilusa summa puhul õnnitleda vaeva näinud osalejaid asjalikke ja ka tyhikargajaid- rutlustest selgub tõde, kas siin selgus midagi jääb igayhe enda teada ja IQ tasemele. oleks vist nyyd kyll sobilik see teema ammendatuks lugeda ja meid ootab ees helge ja sportlik tulevik, kus ei ole kadedaid inimesi, me läheme suvele vastu ilusate ja saledate kehadega, naudime ennast ja teisi. Kõik treenivad õieti ennast ja kalleid kaasmaalasi ning juba sygisel ootab meid Reval-Spordis ees suviselt puhanud sportlik vaim, mis kevade tuhinaga kusagilt akna nurgast välja vuhises- kyll ta tagasi tee ka leiab varem või hiljem!!!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×