Jump to content
Guest Egle

Treenerid Reval-Spordis.

Recommended Posts

Kas peame ikka sellise "treeneri" üle õnnelikud olema?See paks poiss on ju pervert!Ta töötab vales kohas.Tema jaoks on ju saalis ainult naised.Teinekord teeb tähtsa näo pähe ja seletab midagi ka mõnele poisile aga see on mingi silmakirjatsemine,muud ei midagi!Ta ei tahagi meesterahvaid juhendada.Kui saalis on 20 uut poissi ja 1 uus tüdruk,siis ollakse ikka tüdruku juures,ilase näoga.Mina kui klient ei ole sellega rahul ja ei taha ma ka teistesse klubidesse minna.Olen saalis juba vana olija ja suudan iseseisvalt trenni teha,aga valus on vaadata neid noori inimesi kes esimest korda saali tulevad ja see inimene,kes neid treenima või algõpetust jagama peaks,teeb nagu ei näekski uusi vaid tegeleb mõne tüdrukuga,kes juba kolmandat nädalat saalis.Hea oleks,kui Reval-Spordi juhtkond selles suhtes midagi ette võtab.Uued lihtsalt ei lähe selle "treeneri"juurde,kui too nendest välja ei tee.Lahendust ja Raivo sõprade sajatusi ootama jäädes.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest bohemianrhapsody

Äkki oleks üks lahendus sellele treenerile asi lihtsalt selgeks teha. Või kui see ei aita siis klubi juhatuse vms.-ga rääkida. Selle asemel et siin seda teemat edasi arendada võiks parem sellele probleemile lahendust otsida.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Miks te ei julge minna saalis selle treeneri juurde ja öelda talle seda ning ühtlasi teda aidata.

Selle asemel piidlete siin arvuti taga ja parandate maailma. Madis sa võiks vähemalt treeneri nime selgeks saada - sa oled ju vana olija Revalis!! Kes teist on nii julge ja julgeb probleemist rääkida selle "allikaga"?

Treeneri ülesanne ei ole käia mööda kliente saalis, kus on korraga treenimas 100 inimest.

Mind vastupidi häiriks selline tüüp.

Kui keegi räägib, et ta aitab ainult naisi, siis see ei ole nii! Käin viis korda nädalas trennis ja näen teist pilti. Ja kui sa tuttavale naisterahvale naeratad või talle komplimendi teed, siis on see minuarust täitsa ok!

Aga veelkord, kellel on pretensioone, minge öelge näkku, see treener nagunii siin foorumis ei käi!!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Külaline

Kallis Raivo!Sa oled ennast siin viimases üllitises rusika nime all kaitsta proovinud,aga matsid jäävad ikka matsideks.Tegid olulise vea-SEE TREENER NAGUNII SIIN FOORUMIS EI KÄI!Kust kohast sa seda siis nii täpselt tead?Kui sa oma tööd hästi teeksid,ei oleks kellelgi sinu vastu midagi.Siin vett sogada,et aitad ainult mehi ja naiste vastu ei olegi huvi,mine räägi Maalehes.Võid oma mobiiltelefoniga kusagil hulgilaos turvamehega seletada,saad seal ka lihaletis kanadele silma teha.Jõusaali sa lihtsalt ei sobi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Külaline

Kui teile see rumal inimene ei meeldi,siis kirjutage juhtkonnale avaldus ja las otsivad uue inimese.Kompromiss:Raivo naistetreeneriks ja mingi seksikas tibin meestetreeneriks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Külaline

Olen korduvalt pidanud seletama, et rusika all kirjutan mina Kaido Leesmann. Reval-Spordi treenerit tunnen piisavalt hästi, et teda mitte Raivoks kutsuda.

Kordan veelkord see treener ei käi siin ja kuuleb infi ainult saalist. Ning tal on sügavalt ükskõik teiesuguste amatööride kirjutistest.

Sina kes sa kirjutasid 14.11 kell 9.35, me võiks sinuga näost näkku asjad selgeks rääkida. Sa tead kes olen mina - ütle kes sina oled?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Külaline

Kui iga lontrus, kellele keegi ja miski ei meeldi, igale poole ainult kaebusi ja avaldusi kirjutaks, siis jääksime vist kõik tööta (ja seda mitte ainult spordi valdkonnas), sest selliseid "sitavirnaid" on ju terve riik täis.

PS! mr.muscle pole ka "Raivo"... isegi mitte sugulane.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei,siin ei saa rääkida selle treeneri tuttavatest või mittetuttavatest.Ka mina tunnen Raidot ja võin öelda,et ta ei varja oma tundeid naisterahvaste vastu.Peab tunnistama,et ta ei sobi selle koha peale tõesti,aga see ei ole meie otsustada.Reval-Sport vajab hädasti professionaalset treenerit,kuna inimesi selles saalis käib tõesti palju ja üks naistehimuline algteadmistega poiss ei suuda seda tööd teha.Kaido!Oled sa 100 % kindel,et Raidot need kirjutised ükskõikseks jätavad?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma arvan isiklikult, et Raidol on rohkem, kui algteadmised treenerina. Igal juhul mitte vähem, kui eelmisel treeneril Andrusel.

Ma ei tea kas kirjutised tõesti 100% jätavad Raidot külmaks, väliselt küll.

Kes oleks need oma ala spetsialistid, keda sooviksid saalitreenerina näha?

Ja millised ootused on sul saalitreenerilt?

Äkki ootad saalitreenerilt personaaltreeneri lähenemist? Kindlasti on sul (kõigil) õigus ootusteks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Väliselt see Raido ju treenib mehi ka.Oled sa kunagi treeninud Inna Uidi või Gert Kooviti käe all?Nendel on olnud alati kõigi jaoks aega olnud.Veel nimesid?Andres Barabanov,Indrek Otsus,Jaanus Mumm...Sellest Raidost eristab neid inimesi ka võistluskogemused kulturismis.On ka mittevõistlevaid asjalikke jõusaali treenereid,aga see meie Raidokene sellesse nimekirja ei sobi.Saalitreener peab tegelema kõigi inimestega võrdselt,sõltumata rassist,rahvusest või soost.Need mõned üksikud tuttavad,kes tema ümber päevast päeva tiirlevad,ei ole mingid abivajajad.Nad aitavad lihtsalt Raidokesel meeldivalt aega veeta,sest vaene mees PEAB päev otsa õhtul kella 8-ni saalis vastu pidama.Kas tõesti on nii raske leida inimest,kes ei PEA,vaid TAHAB treenerina Reval-Spordis töötada?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina arvan, et treener ei pea käima ühe juurest teise juurde ja tuututama - eestlasele käib see pinda; vaid lihtsalt rahval silma peal hoidma ning kui keegi midagi totaalselt valesti teeb siis minema ja nõu andma.

Eile nägin Revalis, kuidas üks vend oma õlgasid LAASTAS, näost lilla, nii valus oli vist, ja tegi ainult harjutusi mis õlga piinavad. Sellisel puhul võiks treener õpetada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Selle suure kisaga on midagi natukene muutunud,aga mitte midagi erilist.Reval-Sport võiks sama raha eest uue treeneri muretseda,kes ei pea seal saalis päevad läbi passimma vaid käib teatud aegadel ja teeb oma tööd hästi.Selle treeneri ajakava võiks kusagil seinal üles riputatud olla("treener"Raivo topise kõrvale).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

See Raivo on vast selle Reval-Spordi omaniku sugulane või on lihtsalt musirull.Selle kisa peale peaks ju mingi reaktsioon olema.See "treener" teeb oma tööd hoolimatult ja nagu siin eespool juba öeldi,on tema tegevusse siginenud mõned silmakirjalikud elemendid.Mobiilikõnede vahel ühest saali otsast teise lonkimine ja seal tähtsa näoga kaerajaani tantsimine ei ole veel treeneritöö.Mul poogen,mis ta teeb,aga ärgu tulgu enam segama.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

See nn.( Raivo,Raido) paistab üks suhteliselt kuum persoon olema. Selle vada peale, tasuks endal käia juba kohapeal asja uurimas, et mis nagu tegelikult toimub, samas võiks toimetus mõned pildid ülesse panna, või parem veel pilt pista pildimängu, kuluks kindlasti marjaks ära.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tean sind küll sigrid. Ise sa ei sobiks Revalisse koristajakski mitte, rääkimata Raivole kangiketaste otsa ladumisest. Nii et ole parem ettevaatlik, et sa saalis selle ülbamise eest lõuga ei saaks

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sa oled mingi eriline mats.Väga võimalik,et selle "toreda"Raivo elukaaslane või äkki Raivo ise,kes ei pidavat siin üldsegi mitte käima(Raivo nime all?).Kas sa tõesti arvad,et see kisa siin on juhuslik?Palju on amazones üldse selliseid teemasid,mida on 200 kommentaariga kaunistatud?Ei-ei,puhas juhus?Unustage ära!

Teame selliseid toredaid poisse,kes tütarlastele alguses üritavad mingi treenerimulje jätta,siis ennast kiitma hakkavad ja tõsiseid tegijaid mustama asuvad.Kui inimene ei ole oma tööst huvitatud,siis mõte teda seal hoida!Ma räägin siin seda juttu üldsegi aeroobikatüdrukuna,mitte mingi kulturistina nagu sm Sacatini siin on üritanud endale ette kujutada.Raivo!Kui inimesed sulle naeratavad ja sulle kohe halvasti ei ütle,ei tähenda see kohe seda,et sa oled nii vastupandamatu.Kui sinu ligiajamiskatsetele vastatakse eemaldumisega teise saali otsa,siis võid juba kindel olla,et sinuga ei soovita suhelda.Ei ole mõtet siis moosise näoga järgi ronida.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×