Jump to content
Guest Egle

Treenerid Reval-Spordis.

Recommended Posts

mulle maksab kuu 325.- kuna juba ammune käia ning mõned aastad käimatagi jätnud.Pole sel treeneril viga midagi.Täiesti normaalne.Küsida peab ka julgema mitte ootama kunas treener ise teid saalis üles otsib ning nõu annab-vot nii:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma ei jaga lahti, kuskohas need "noored huvilised" on ?

Paari turisti on vahel näha, aga üldiselt on saali tagumine osa kappe täis ja seal ei tölla keegi.

Ei maksa asja liiga suureks puhuda. Mina olen viimase kuu aja jooksul ainult 2-3 korda pidanud ootama mingi pingi vabanemist. Ja muidugi on naljakas vaadata kuidas mingid arvutimehed rinnalt 20kg higistavad ning kokat peale lürbivad, aga nad ei sega küll kedagi ning käivad mööda seinaääri.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

:) Ma ka laias laastus arvutimees -kuigi lähen vist TÜ-sse füüsikat õppima... või TTÜ-sse informaatikat.. ei tea.. NOjah, see selleks.

Aga ma surun 70 kg-se kangiga ;)

Tegelt tahtsin öelda, et 360 suht norm hind Tallinna kohta. Arvasin tegelt, et isegi kallim on.

Viljandis õpilasele 180.- aga saalis on vähem riistu kindlasti ning väiksema koha asi.

Edu!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Käisime ükspäev koos sõbrannaga Reval-Spordi jõusaalis.Meie ei näinud seal küll mingit treenerit,perverdist Raivost rääkimata.Paar peenikest poissi ägisesid ja peeretasid(mis on ka loomulik)nurgas,aga neile endile oleks treenerit vaja läinud.Kas sügisel tuleb Revalisse mõni normaalne treener?Saal on küll hea,aga kui ikka ei ole inimest kes sinu kui kliendiga tegeleks,siis sellisesse saali eriti minna ei tahaks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

mhmm. krt. Ave. võta omale personaalne treener kui tahad et aint sinuga tegeletakse. Ja veel. Kas kõik treenerid peavad siis 120 kilosed lihasmäed olema ? Krt. igasugused siin ka lõugavad. kui ei viitsi ise trenni teha siis pole ka 100 treenerist kasu.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kui pole treenerit siis keegi saalis ikka on kes nõu ja jõuga aitamas on ainult endal peab suu peas olema.Öeldakse ju et küsija suu pihta ei lööda

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest Kelly ja Krista

Meie läheme sügisest kindlasti just Reval-Sporti.Loodame,et ei pea selle haige inimesega (treeneriga) enam kokku puutuma.Reval-Spordi klubi on üks Eesti parimaid ja poisid(välja arvatud see paks treener) on seal ka kihvtid.Kena suve jätku kõigile!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Raits pole paks esiteks ja kas võiksite selle teema juba sulgeda. Kas siis oleks parem kui ta mehi vahiks suu ammuli.

Revalis on treenerid olemas miks te ei küsi nende käest ta näitab kiiruga aga kui ise sinna lobisema jääte jne on teie süü juba. Või soovite mõne turskema käest küsida siis võite seda ka teha sest nad vastavd alati. kui te soovite et treener ainult teiega tegeleks siis see võimalus on ka seal olemas. Aga kui ei meeldi olla seal siis minge minema seda parem. saab vaiksemalt trenni teha ja pole eram lõhkujaid seal.

Küsimus suurele ringile milline siis teie arvates treener peaks olema. Kas hästi suur ja turske kuju kes kaalub 120 kg või rohkem. Teadmised loevad mitte suurus olgu kas hästi vana, noor, tüse, peenike vmu iganes.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

andu. ise tahad et teema suletaks a kysid sellise kysimuse mis eeldatavasti toob jälle tsirka 50 kommentaari. sellised Ave moodi tegelased nyyd hakkavd siin jälle nõrka juttu ajama. mõistlikud ja tegijad tyybid on oma arvamuse asjast juba yelnud. suvaliste tegelaste ja rahuldamata beibede jutt nagunii ei maksa midagi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest newbe

vambola tabas kogemata vist asja tuuma ära (et suvalised inimesed tänavalt ei ole üldse mingi näitaja). Võib-olla ma olen paranoiline, aga vägisi tekib mulje, et revalist tahetakse tavainimesed välja süüa s.t. kitsama ringi tegelased soovivad luua mingi oma, niivõrd-kuivõrd piiratud ligipääsuga trennipaiga. Olen üsna kindel, et Raigo pole mingi kiiksuga tüüp, pervert vms, lihtsalt on vaja rahvas välja süüa sealt. Seetõttu ka selline käitumine. Mul pole selliste kinniste klubide vastu midagi, aga sel juhul võiks ikkagi viisakamalt ajada seda asja.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

tõ sto newbe. lolliks oled läind või ? pidasin silmas nende suvaliste all neid kes kahe õlle vahepeal saalis käivad ja siis teisi inimesi kohe lahderdama kipuvad a la see on pekinägu, see ei tea midagi. arvavad et kui juba "nemad" saali lähevad peavad kõik neid koledasti kummardama ja teenindama hakkama. krt. kui tahad hyva nõu saada siis kysi ! krt võtaks. arvasin et sina, newble, oled ikka mõistlikum vend.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest newbe

Sa vambola oled ise üks paras pudrupea.Võib-olla oled ise see paks Raivo?Ja üldse,mine tegele oma asjadega.Me räägime Reval-Spordi treeneritest,muideks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest newbe

Ei noh vambola, ära nüüd ägestu. Mul lihtsalt turgatas selline nüüd takkajärgi vaadates tõesti natuke imelik idee pähe. Minul isiklikult pole kellegi vastu midagi. Ma üleüldse selline vähekonfliktne inimene ja kui just nuga kõrile panda, siis teisi ei sega ja midagi ei päri. Tehku mis tahavad. Peace!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kuule newbe.Mida sa tõmbled?Sa vaata ise,kui paks või peenike sa oled.Kas sa tõesti arvad,et Raigol on hea olla,kui sa teda paksuks nimetad.Ütle siis vähemalt tüse.Häbi peaks sul olema!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest õige newbe

See, kes kirjutas "Hea mees vambola" 17-07-02 12:15 pole õige newbe. Keegi üritab asjatult flamet tekitada. Mina kirjutasin 17-07-02 12:18. Aga noh, anyway, õige newbe enam siia ei kirjta, nii et kõik "newbe" nime alt tulnud teated võib lugeda teiste isikute kirjutatuks. Head aega.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ok. lähen jah ajan oma asja nyyd. ple mõtet siin aega raisata. newble. ma nats ägestusin jah. sry. viskab lihtsalt yle kui teadmisi mõõdetakse aint välimuse järgi. a yht tahaks kyll teha - kui mulle satub ette mõni mees, kes ytleb et olen loll kuna mul mõned kilod ylekaalu on - teen sellest mehest omale uue sangpommide aluse.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kas kuskil Tallinnas on "mitte nii väga homofoobseid jõusaale " ka ?

lihtsalt - olen alles suht algaja ja mulle meeldib vaadata teisi juba vaenamid tegijaid trenni tegemas ja dushi all. võrrelda lihast jne.

aga kõik on kohe jubevihase pilguga, nagu tahaksin külge lüüa - give me a break !.

p.s. ma pole homo.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ma ei ole küll näinud, et raido või mõni teine treener revalis kellegil trennitegemist segab. mõnikord küsin fredi käest nõu ja ta aitab alati; muidugi ei tule ta ise oma nõuannet pakkuma. aitäh fredile siinkohal! tema ei lobise, vaid räägib asjast.

segama kipuvad just need treenerid, kes ise seletama tulevad. eriti jube oli vanakooli boheemkulturist kuusik (muidu kõva mees!), kes ujus sulle keset biitsa seeriat külje alla, käskis kangi maha panna ja hoopis triitsa tegema hakata.

mul ei ole olnud aega jälgida, kas raido ka naistele ligi ajab, aga kui ei aja millegipärast, siis minu soovitus on: adnku minna! flirt toob vaheldust üksluisesse päeva ja seks on suurepärane lõõgastus raske trenni tegijale.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Võtaks siinkohal sõna sellekohapealt mis oleks parim klubi kliendile. Ongi hea, et treener pisut distantseeruks, nii juurdleb küsija pisut rohkem asja kallal mida soovib küsida...nii mõniki küsimus jääb küsimata kui pisut järele mõelda...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest Rivo

ilge probleem siin tegijatel. kui on mure, siis tuleb nagu jah ise suu lahti teha. mõtteid ei oska inimesed kahjuks lugeda. Ma ei tea, et kuukaardiga käib kaasas 24/7 personaalne treeneri teenus. Pealegi ei ole treeneritel selja peal kirjas TREENER. Kui mõni mees arvab, et saalis ei ole ühtki treenerit, on asi aint selles, et tema lihtsalt ei tea. Alati on kohal keegi suurem-kogenum , kes lahkesti nõu annavad.

To Newbe: kinnine klubi? kas sul on paranoiad? Käi trennis ja ära kujuta endale ette.

Viimane kehtib kõikidele tühikargajatele sõnameistritele siin foorumis.

To Poiss: jesus, vaata, milles asi. kõik tsekivad üksteist saalis ja ma küll pole näinud, et keegi sellest probleemi oleks teinud.

Peace:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest Uuno Nisu

Sattusin juhuslikult kohvikusse ja menüü oli arvutis. Enesele märkamatult leidsin eest Revali klubi pildid. Käime ise Zorroga päris tihti seal...eh, eh, tibisid vaatamas. Ega seal keegi eriti kangi teegi, peale ühe, ilmselt see ongi siis treener.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×