Jump to content
Guest Egle

Treenerid Reval-Spordis.

Recommended Posts

Sellistid nimesid ei võta keegi kuigi tõsiselt, nii nagu nende arvamusigi.

Kui nii tegijad olete, miks siis ei julge oma kodaniku nime kasutada, annaks nagu arvamusele kaalu ka, või kuidas!?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest tegija

Keegi ikka võtab tõsiselt. Ma olen kirjutanud ühes arutelus, kus ma kutsusin üles lõpetama nilbed kommentaarid, et tegija=kaido. Ja Revalis teavad kõik, et mina kirjutan selle all.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jah,ka mina olen sellest nilbest treenerist Reval Spordis kuulnud,aga viimasel ajal on mees tõesti rohkem klientidega tegelenud,ju on siit üht-teist õppinud.Jätkaku samas vaimus,ehk siis talle andestatakse et ta on laiskvorst,tainapea...("Viimne Reliikvia")

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Selle treeneri muutus on kindlasti tingitud silmakirjalikkusest või tunneb "tegija" hirmu oma imago pärast.See ülekaal ei ole küll mehe probleem,tuleb vaid ise MEES olla.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest tegija

Mis tähendab "on kindlasti tingitud". Kui sa ei tea ja oletad, siis võta midagi aluseks. Sa paned ühte lausesse kaks täiesti erinevat mõtet. Mis puutub siia minu imago, mis sul on minu imagost?

Kuulsid, et mehed arutavad midagi - tahtsid ka midagi öelda??! Räägi oma raviarstile!!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest Roman

Lugesin teemat la'bi - mo~tettu jutt!!!???

Keegi siin ha'sti u'tles - see kes otsib proffide abi, see kindlasti leiab seda.

Raido on normalnyj chuvak.

Mange teemat kinni!!!!!!!!!!!!!!!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina ei tunne mingit Raidot.Mis te siin irisete kogu aeg?Kui inimesel on kohanemisraskused,laske tal siis areneda!Aidake seda Raidot siis,toetage teda!Raino on naiselikum nimi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest Isa

Selles treenerite nimekirjas ei ole mingit Raidot.Need legendid mingisugusest Revali treenerist Raidost hakkavad ära tüütama.Kui ma tahan asjatundja nõu kuulata,siis ma võtan siit samast treenerite nimekirjast heade inimestega ühendust.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest Egle

See "treener" on ühele minu tuttavale üsna kahtlaseid toidulisandeid müünud ja pidavat seda tihti tegema.Olen ennegi kuulnud kahtlastest äridest Revali treenerite ruumis.Nüüd võiksid jälle mingid sõbrad sõna võtta et kämoon,see on mingi väljamõeldis ja et Raido ei tegele mingi musta äriga.Võib-olla võtab see tegelane isegi sõna ja räägib,millega ta kaupleb.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest Kats

Arvan, et niisama lõbu pärast ei räägita ühe inimese kohta nii palju halba. Ei tunne seda treenerit isiklikult ja seega sõna tema koha pealt ei võta, aga siiski midagi kahtlast peab ju olema, et temast ei saa üle ega ümber. 61 postitust juba sellel teemal....greisi

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Inimesi on igasuguseid, kusjuures osad, kes pole tagaräägitavat oma silmaga näinudki, on siin internetis varjunimede all jube kõvad tegijad. Igatahes on teema muutunud mõttetuks ja ma isiklikult palun, et see ära lõpetataks. Inimesed, ärge selle teema alla enam mitte midagi kirjutage!!!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest Simon

Tõesti, inimesi on igasuguseid. Ja tõesti, igasugused lihtsalt ei sobi jõusaali treeneriteks. Kui siin niipalju negatiivseid arvamusi selle treeneri kohta on, siis peaks ta tõsiselt kaaluma oma jätkamist samas ametis. Aitäh!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest Taurus

..et see nännimüügijutt seal treenerite ruumis on puhas väljamõeldis,aga informatsioon sellise tegevuse kohta on ka minuni jõudnud.Ei saa kindlalt väita,et tegu on keelatud ainetega,aga kindlasti toimub ost-müük "hõlma alt".Võimalik,et kaubad ei olegi tervisele kahjulikud(keelatud ained),aga nende müük ei saa selles klubis ametlik olla,kuna nende vahendajaks ei ole kõigile teadatuntud Robocop.Vähemalt ei ole siin keegi heleda häälega kriiskand,et mingit äri ei ole toimunud,mis te laimate!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

See treener ei ole hea inimene.Tundub,et teatud ringkonnad ei ole sellise avalikustamise poolt,aga varjates tõde(nurgatagune äri) ,oleme ju kõik vastutavad noore,areneva inimese tervise eest.Mingi kahtlase kraami müügiga võib ju üht-teist teenida,aga kas müüja vastutab pärast tagajärgede eest?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest SXXLSWSXXCXL

Sinu noorus on sinu õnnetus.Siin on juttu üsna tõsisest probleemist ja see,et inimesed oma nime ei avalikusta ei ole antud juhul oluline.Teema on tõsine,mida näitab ka juuresolev pilt(üle 60 kommentaari).See teema ei ole mõttetu ja siin kommenteerijad ei ole "kõvad mehed".Selliseid treeneriprobleeme ei ole mitte ainult Reval Spordis.Seda põrandaalust äri ei oska ise kommenteerida kuna puudub info antud olukorra kohta.Selge on see,et igasugune must äri kõikvõimalike preparaatidega on lubamatu,aga kui leidub rumalaid ostjaid siis igasugustel sulidel on neid kerge "koorida".Kallis noor Mikk-Alvar.Sinu kirjutised sobiksid pigem mõnesse toredasse lasteajakirja.Proovi arendada oma arusaamisi maailma asjadest,ära ole nii lapsiku suhtumisega.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kahjuks muutuvad kommentaarid aina rumalamaks. Sm. SXXLSWSXXCLX tõestab seda värvikalt. Mis on ühist siin minu nooruse ja inimeste saamatusega? Sest seda, kui ei juleta inimesele näost näkku öelda, mida arvatakse, nimetan ma saamatuseks. Rääkige, on Raido kellelegi kunagi halba nõu andnud? On keegi ta käest metaani jmt. ostnud. Siin irisejad on nagu külamutid. Antud juhul pole mitte mul vaja areneda, vaid teil, kullakesed. Vaadake Andres Barabanovi postitust ja mõelge enda eksistentsi üle sügavalt järele! Kui teile mõni treener väga närvidele käib, minge ja rääkige klubijuhatajaga, mitte ärge vinguge siin. Mis te loodate, et kui anonüümselt mingi nupukesega maha saate, hakkavad asjad muutuma? Palun, minge ise ja õppige treeneriteks, kui praegune tase teid ei rahulda. Aga te ei lähe, sest ei viitsi, ei suuda, ei...jne. Ja sm. SXXLSjne, arvad, et lasteajakirjas oleks artiklid ATPst, riboosist jt omal kohal? Ma kardan, et kui sa neid loed, ei saa sa mitte mõhkugi aru. Inimene, mõtle enne kui lolli iba ajama hakkad.Ja kõige huvitavam on see, et sa ei ütle, kuidas ma oma kirjutisi paremaks saaksin muuta, et ka "täiskasvanud" neid lugeda saaksid. Lihtsalt kirjutad paar hädist rida mu maailmapildi kohta ja ütled, et mul on lapsik suhtumine. Loodan, et saad ise kah aru, kui ebakompetentne sa selliste asjade puhul sõna võtma oled. Kordan veelkord: kui see ei meeldi, mida pakutakse, üritage aidata või tehke ise paremini, mitte ärge irisege, nagu eided!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest tegija

Ma tükk aega lootsin, et teema on ammendatud - aga ei!! Raido on müünud Robocopi tooteid. Ma ei ole seda kusagilt kuulnud vaid TEAN SEDA!Kas keegi teist on käinud temaga tagaruumis ja kui käis, mis siis juhtus??! Rääkige endast. Näit. tahtsin nõu, aga treener ajas ebakompetentset juttu. Rääkige oma ISIKLIKUST kogemusest Raidoga. Mul näit. on mida öelda - Raido aitab mind treeningutel 3x nädalas. Mul on vaja, et keegi tõstaks mulle kangi ette lamades surumiseks ja Raido aitab alati. Samuti kontrollib soorituse kvaliteeti (kas oli põrge või kas tagumik tõusis). Kirjuta vastu mis vale nõu ta sulle andis või kuidas ta sind pikalt saatis. RÄÄKIGE OMA KOGEMUSTEST!! Huvitav on see, et ma tean 6 meest,kes siin Raido kohta positiivselt kirjutavad ja kõik on öelnud oma nime. Aga sitaloopijatest ei ütle keegi oma nime. Pedaalid olete!!!!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui ma siin nüüd seda hädaldamist loen siis tunnistan ausalt-ma ei saa küll probleemist aru.Vaatasin just võistluste protogolli ja nägin,et Revali omad on jälle päris kõva töö ära teinud.Kas see ei ole siis ühe treeneri tunnustus,kui tema õpilased nii heas vormis on?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest Egle

Sa oled asjadest rängalt valesti aru saanud.Sellel "treeneril"ei ole nende võistlejatega küll mingit pistmist-need olid ju kõik meesterahvad(välja arvatud üks tüdruk fitnessis).Kas sa tõesti usud,et see trulla võistlejaid dieediküsimustes nõustas?Jah,Inna Uit või Indrek Otsus oleksid seda kindlasti teinud,aga neid ei ole enam Reval-Spordis.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Lootsin, et teema on end ammendanud, kuid tundub, et mul tuleb veel oma närve natuke rikkuda, kui lugesin su üllitist. Vasta nüüd puhtsüdamlikult, kas Raido on sulle halba nõu andnud või sulle metaani müünud, et tema kallal virised? Oled sa teda siis riietusruumis alasti näinud, et tead täpselt, kui paks ta tegelikult on ja kui palju tuleks maha võtta? Ja ma vähemalt loodan, et Eglel on moraalne õigus siin teisi mõnitada, olles ise figuurilt a la Mandy Blank või Lena Johannesen. Mnjah, polegi Revalis selliseid Egle-suguseid iludusi varem tähele pannud. Käin vist valel ajal trennis, et põhilised vaatamisväärsused nägemata jäävad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×