Jump to content
Guest Egle

Treenerid Reval-Spordis.

Recommended Posts

Olen käinud Reval Spordi jõusaalis alles paar nädalat.Eelmises jõusaalis tegeles treener kõigi inimestega võrdselt,aga selles saalis on treeneril tõesti omad eelistused.Ma ei tahagi sellise treeneri jütule minna,kes erilist usaldust ei tekita.Siin selle lolli inimese eest välja astujad on kindlasti see fänniklubi,kes tal seal ühiselt aega aitavad veeta.Kas on Eestis veel selliseid saale,kus sellised treenerid?Muide saal ise oma masinatega on 5+.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest Andres Barabanov

Tere! Olen üks Reval-Spordi üks staažikamaid külastajaid( juba 8 aastaat) ja pean märkima,et selles majas ei ole kunagi hiilatud treenerite kui klienditeenendajate poolest,kuigi seal on olnud selle

ala kõige eredamad ja kompetentsemad pead,kuid nad pole teenendajad kunagi olnud,sest asi on toiminud alati nii,et kellel huvi,julgust ja tahtmist küsida ja nõu saada see on seda alati saanud,nii et jätke oma eelarvamused ükskord ja küsige ise mis teil vaja on, kui kõlbagi tema nõu,siis lugege ja harige nin õppige ala tundma iseseisvalt! Reval Sport üldiselt on "tegijate" koht olnud ja on praegugi,ning pidage end ülalgi nagu tegijad,ärge KURAT IRISEGE,NAGU EIDED!Las see "treener" seal on nagu on, või pange ta ise paikka näost-näkku,tehke trenni ja tundke mõnu suurepärasest saalist. TEE TRENNI,AGA ÄRA MÖLISE! (...tuleb tuttav ette?)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest Meelis USA-st

teate ornakesed viga ei ole yldsegi treenerites te peate ise yle saama oma kompleksist.ma arvan enamus kes alisevad on ise nii rovedalt jamedad j laisad inimese.Fred ei ole hull ja huvitav huvitav miks Raido treeneri too aeg kyll trussides ringi ei lippa siis naeks koik kui vastikult rasvane ta on.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mis te sogate?Ei ole Raino kadund ühti.Vahib igal õhtul ilase näoga aeroobikatüdrukuid,pärast läheb oma

pessa rannet treenima.Kui aeroobikasaalist välja tuled,siis kohe

esimene asi,mis all silma hakkab,on üks tatine täiskuu.(seesama "treener").

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest XS

Mina olen neid kommentaare siin lugenud ja isiklikult arvan,et tegemist on lihtsalt ühe haige inimesega.Olen kindel,et kui see Raigo neid kommentaare ise juhtux lugema,siis teeks ta endale ehk isegi mõned järeldused.Head inimesed!Valgustage seda NN treenerit!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest tegija

Mina ei tee järeldusi selle järgi mida ma loen vaid selle järgi mida ma tean. Kui mingid lambivennad, kes ei tea treeneri nime (pakutakse Raivo, Raigo, Raino) midagi kommenteerivad, siis minu arust just see on haiglane. Kas te kardate teda? Kui ei siis öelge midagi objektiivset, et inimene saaks ennast muuta. Aga nende viimaste kommentaaridega jääb küll selline mulje, et Raido läks oma pruudiga riidu ja see valab teda nüüd netis sitaga üle. Minge kuskile jutukasse saate seal omasuguste pervodega kirjutada ja elu analüüsida.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest newman

Mida kuradit te ilgute Raido kallal ahh? Minu küsimustele on ta ilusasti vastanud, kui talle veel füüri kah maksaks, kujutan ette, et saaks veelgi targemaks. Jummalale tänu, et ta naistest nii palju huvitub, muidu hakkaks teist kahju ...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

...Nõustun täielikult tegija ja newmaniga.Ja veel: sa kuradi kukk kes sa minu nime all siin tiibu lehvitad,võiksid vähemalt niigipalju originaalne olla ja mingi muu nime välja mõelda kui enda oma kasutada ei julge.See asi siin hakkab juba välja nägema nagu regilaul: Üks oinas heleda kastraadihäälega ees ja lambad kõik kisavad järel.Igatahes jõudu kuked----mingit lihast kasvatab ju seegi tegevus...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Olen meeltesegaduses.Paar nädalat tagasi käis mul peas mingi kiuks ja praegu tegelen oma teise minaga.Raivo ei osanud ka aidata,tal omalgi muresid.See Raits on muidu äge mees,aga treenerina ei sobi.Ah mis ma seletan,ta teab seda isegi.uut treenerit on vaja.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nagu teadjad mehed räägivad olevat Indrek Otsus sellepärast minema löödud,et andis asjalikku n?u peaaegu tasuta.See aga asjapulkadele ei meeldinud ja nii tehitgi 1:0 ära.

Sellepärast ongi see klubi jamaks läinud,sest asjapulgad on ju tegelikult

lausa v?hikud.Rääkimata asjaomastest

n?uannetest.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest Reio

Kas see "treener" on mingi tõstja voi?Tagunine osa ei mahu ära,nagu piilupart Donald.Erinevalt Otsusest ja Uidust ei ole see pabul kohe kindlasti atleetvõimleja.Lihtsalt mingi kogukas poiss,tõesti miinus 20 kg sobiks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Aru ma ei saa, mida te vingute Raido kallal? Ta on treener, mitte kaalujälgija. Tema ülesandeks on inimeste treeningusse puutuvatele küsimustele vastata, mitte muretseda oma +20kg tagumiku pärast. Ja ma saaks aru, et siin irisejatel oleksid jõunäitajad Raidost suuremad aga muffigi, arvan ma. Ja mis siin arvuti taga vingumine aitab, minge öelge talle näost-näkku, mida tast arvate. Öeldakse, et sport teeb inimese otsekohesemaks ja ratsionaalsemaks, järelikult pole te mingid sportlased, vaid lõuapoolikud. Tehke rohkem trenni, võibolla siis olete liiga vasinud, et pärast arvuti taga mingeid idiootsusi kirjutada. Mu meelest võiks selle Raido-teema kinni panna.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest e.

kas treeber peab olema ideaalse keha ehitusega? mis vahet sel on milline ta väljanäeb, kui ta teadmised on tasemel???

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest pealtnägija

Tundub,et siinsed kommentaarid on jagunenud kaheks-ühed on selle treeneri vastased,teised RAIGO sõbrad.

Kuna tegemist on siiski ühe arvestatuima jõusaaliga Eestis,siis võiksid ju asjapulgad selle probleemi suhtes siiski tähelepanelikumad olla,või on ka nemad RAIGO sõbrad,mitte teadmiste järgi janunevad kliendid.Treenerit,mitte RAIGOT!!!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest tegija

See on õige, et leer on kaheks jagunenud. Ühed räägivad Raidost, teised Raigost. Kui te ikka teemast nii kaugel olete, siis pole mõtet kommenteerida. Näen iga päev kuidas Raido juhendab 5-10 inimest, kes pöörduvad tema poole. Aga see pole ju teile huvitav, tahaks kedagi taga rääkida. Kuidas te saate inimest kommenteerida, kui te pole teda näinud?! Ei tea mis tööd ta teeb?!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

mis krt. pole seal saalis käinud ja tunne seda meest. kommenteerige treeneri oskusi vms. siin aga irisetakse kaalust ja krt teab millest. mõtetud tegelased, kes teises inimeses aint lihast or rasva näevad. olen ise ka veidike ylekaalus ja arvan, et minu ametialased oskused ei ole veel sellepärast kehvemad. või mis ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×