Jump to content
mechanic

Kas tasub proovida seda massilisajat?

Recommended Posts

Ise kasutan ning olen äärmiselt rahul selle tootega. Soovitan!

proovisin seda täna. 4 mõõtlusikatäit ja 500ml vett, seda pulbrit läheb sinna ju ikka päris palju või mis?! maitse on küll jälk ja lahus suht tõmmine-paks. ööääk, aga peab ära kannatama!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Eks anna teada mis maitse on siis kah Muskulaarkobras! Sellel ei saanud vist maitset valida?

Sai küll. Valida sai vanilje ja shokolaadi vahel. Ise võtsin shokolaadi maitselise. Aga jah, eks ma siis annan oma maitseelamustest teada, kui kraam käes :rolleyes:

Muudetud kasutaja MuskulaarKobras poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Eks anna teada mis maitse on siis kah Muskulaarkobras! Sellel ei saanud vist maitset valida?

Maitse oli suht magus, aga mulle meeldis ;). Eriti ehmatas see, et see mõõdulusikas on ikka päris suur ja kui panna selle õpetuse järgi 4 kulbitäit (pool shakerit on pulbrit täis), siis peaks see suht ruttu ju otsa saama. Siit küsimus...Kui kauaks on teistele seda Extreme XXL'i jätkunud (mitmeks trenniks)?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ise saan ka homme hommikul kätte, eks näis maitseelamusi. Ise kasutan praegu fast Hera80 sokolaad(minu meelest pole maitse väga,see on minu arvamus) Whey Gold sokolaadi ja piparmündiga oli parem.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui üks annus on 276 grammi ja pulbrit on 2.8 kg. Peaks jätkuma kümneks trenniks. Ise panin 4 täie asemel 2 ning jäin ikka rahule tulemusega.

Ma otsustasin ise ka 2 kulbi kasuks, kuid alguses proovisin neljaga ära.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ma sõin hiljaaegu 2 purki a.p70 andis powerit kyll! kellel hammas peale hakkab see võib proovida kyll! Ainult juua oli harjumata seda, kuna see ei ole nii paks kui proteiini koks!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kas dextrot ja maltot saab ka tellida fitness.ee poest? Kas keegi on sellist kokkusegatud "kompotti" juba proovinud?

Kui toimib ja on hea segu, siis oleks mul vist mõttekam kõik asjad korraga ära tellida.

Soovitan minna tavalisse toidupoodi ja osta endale midagi tervislikku mitte ära hakka kohe mingist kraamist, millest sul pole aimu, pihta.

Kui sa oled alles algaja, siis sul pole veel vaja ekstra toidulisandeid massi kasvatamiseks.

Ära unusta, et tavatoit ja korralik trenn on hea tulemuse aluseks; toidulisand on lihtsalt eelneva abivahend!

Muudetud kasutaja smack poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Soovitan minna tavalisse toidupoodi ja osta endale midagi tervislikku mitte ära hakka kohe mingist kraamist, millest sul pole aimu, pihta.

Kui sa oled alles algaja, siis sul pole veel vaja ekstra toidulisandeid massi kasvatamiseks.

Ära unusta, et tavatoit ja korralik trenn on hea tulemuse aluseks; toidulisand on lihtsalt eelneva abivahend!

Aga mis siis,kui mõni pole majanduslikult nii kindlustatud, et saaks iga päev kõvasti sealiha ja kanarinda osta ;)

Kokku võttes tuleb proteiini pulbriga odavam.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Aga mis siis,kui mõni pole majanduslikult nii kindlustatud, et saaks iga päev kõvasti sealiha ja kanarinda osta ;)

Kokku võttes tuleb proteiini pulbriga odavam.

Kahtlen, et odavam tuleb.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sain muidu tellitud kraami kätte. Segan 50% Whey Goldi, 25% dextrot ja 25% maltot kokku. Whey Gold Standardi tellisin maasikamaitselise. Maitse on väga hea ja samas ka lahustuvus. Eks siis nüüd pole muud midagi kui kõvasti trenni teha ja tulemusi oodata :(

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Leidsin siis ühe huvitava massilisaja ja tahaks teada, kas keegi on seda juba proovinud või oskab muidu soovitada (või hoopis vastupidi). Hind on päris krõbe, aga kui toime on selline nagu kirjas, siis pole ka midagi hullu. Kas selliste asjadega terviseprobleeme ei või tekkida või siis muid kõrvalnähtusi?

Anator P70

eem ma lugesin ameerika leheküljelt, et see massilisaja pöörab su DNA lihaskasvu arendama, nii ma lugesin sealt koduleheküljelt www.muscletech.com.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

See lisand ei kategoriseeru "naturaalse kulturismi" mõiste alla, kui ta midagi su kehas programmeerib. Kui keha julgelt programmeerida, muuta seal insuliini, testosterooni vms muutujaid, siis naturaalne see küll pole, ja võib anda ettearvamuatuid tagajärgi, kuna inimese organism on üsnagi uurimata ju, erinevalt arvutist, mida programmeerides saame täpselt ennustada, mis tulemusi mingi instruktsiooni käivitamine enesega kaasa toob. Minu arvates see anaator-lisand pole küll kuigi naturaalne asi, ja milleks seda siis vaja on.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
See lisand ei kategoriseeru "naturaalse kulturismi" mõiste alla, kui ta midagi su kehas programmeerib. Kui keha julgelt programmeerida, muuta seal insuliini, testosterooni vms muutujaid, siis naturaalne see küll pole, ja võib anda ettearvamuatuid tagajärgi, kuna inimese organism on üsnagi uurimata ju, erinevalt arvutist, mida programmeerides saame täpselt ennustada, mis tulemusi mingi instruktsiooni käivitamine enesega kaasa toob. Minu arvates see anaator-lisand pole küll kuigi naturaalne asi, ja milleks seda siis vaja on.

Milline koostisosa väljatoodust (hüdrolüüsitud vadakuvalgu konsentraat, naturaalsed lõhna- ja maitseained, maltodekstriin, sukraloos, kreatiin monohüdraat, L-leutsiin, L-fenüülalaniin, raud, soodium, vitamiinid A ja C, kaltsium) täpsemalt seda DNA-d ja muid elukaid seal organsmis muutma peaks? On selleks aminohapped, süsivesikud, vitamiinid või mineraalid? Tehke mulle, lollile, ka selgeks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×