Jump to content
mechanic

Kas tasub proovida seda massilisajat?

Recommended Posts

Leidsin siis ühe huvitava massilisaja ja tahaks teada, kas keegi on seda juba proovinud või oskab muidu soovitada (või hoopis vastupidi). Hind on päris krõbe, aga kui toime on selline nagu kirjas, siis pole ka midagi hullu. Kas selliste asjadega terviseprobleeme ei või tekkida või siis muid kõrvalnähtusi?

Anator P70

Muudetud kasutaja mechanic poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kõige pealt tekib kohe muidugi kysimus kui kaugel sa oma treeninguga oled/kaua teinud oled?

sest levinum viga on see et arvatakse kui eismest korda jõusaali tullakse siis peab ka kohe metsikuid toidulisandeid sööma hakkama...

valgusheik oleks muidu väga hea, seda eriti juhul kui päevane toitumiskava väga eeskujulik ei ole....

isiklik arvamus on et kõik cell tech'i tooted on liigagi kõrge hinnaga ja nad on oma reklaami ja promoga ennast nii yles hype'inud et tulemus sellele lõpuks kahjuks ei vatsa, siinkohal ei ytle et tegemist halva tootega oleks, vaid et ei tasu niipalju lugeda neid jutte ja loota et woilaa, kui ostad selle toote oled varsti kohe suur, pidev rauaväntsutamine ja paljud muud tegurid millest võid siit foorumist söögi alla ja söögi peale lugeda...on need mis annavad tulemusi;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Leidsin siis ühe huvitava massilisaja ja tahaks teada, kas keegi on seda juba proovinud või oskab muidu soovitada (või hoopis vastupidi). Hind on päris krõbe, aga kui toime on selline nagu kirjas, siis pole ka midagi hullu. Kas selliste asjadega terviseprobleeme ei või tekkida või siis muid kõrvalnähtusi?

Anator P70

Paistab suht tavaline massilisaja koostis olevat, kuigi valgu/süsivesiku suhe võiks küll valgu suhtes suurem olla. Põhiosa võtab enda alla süsivesik ~60%. Kreatiin teadagi mis teeb ja C vitamiin kah asjalik lisand. Aga hind paistab küll üle pakutud. Sama raha eest saad näiteks 3 Fast'i HT-R'i (kokku 3900gr). Vahe ongi valgu/süsivesiku suhtes, ja multivitamiini tablette saab ka apteegist.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ära unusta et mõju on kõikide toodete puhul individuaalne ehk siis osadele mõjub paremin, osadele halvemini jne, aga ega muidu teada ei saa kui pead proovima kui rahakott kannatab :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tegelikult ma väga kaua jõusaalis käinud ei olegi ja samas ei ole mul probleeme ka sellega, et lihas ei kasvaks. Probleem on pigem selles, et ma kardan, et suvel jääb jõusaalis käimine pooleli, sest siis pole kohta kus käia ja tööl käimine võtab ka suure aja ära. Tahaks lihtsalt ennast mõne kuuga korralikult vormi ajada, plaanis on jõusaalis käima hakata 4 korda nädalas, siiamaani pole nii tihti jõudnud.

Kui arvate, et hind on liiga kallis ja toime pole üldse selline nagu kirjas on, siis ehk oskate soovitada midagi paremat, mis kiiresti ja ohutult toimiks. Sel juhul kui antud massilisaja oleks hea toimega, käiks ma raha välja küll.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma ei hakka uut teemat tegema. Tahaks kuulda arvamusi Extreme XXL'i kohta. :rolleyes: Keegi on kasutanud ja kuidas tulemused ka on?

Ise kasutan ning olen äärmiselt rahul selle tootega. Soovitan!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tuleb siis välja, et anatori polegi keegi proovinud??

Ma postitasin kunagi sarnase teema(pealkiri vist oligi anator p70).

Kasuta otsingut ja leiad selle teema yles.

Hinna krutib yles see, et valgud on synteesitud- imenduvad paremini.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ise kasutan ka XXL-i ja tulemustega väga rahul. Maitse on täielik rõvedus küll minu jaoks aga kui see probleemiks ei osutu siis lase aga käia :rolleyes:

Sokolaadi omal pole tegelt häda midagi :o

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Uurisin anatori kohta natuke infot ka teistest foorumitest. Toode ei pidavat mõjuma ja on ülehinnatud. Seega jääb see kraam ostmata.

Midagi oleks aga vaja ja tahaks, et inimesed, kes on kasutanud, soovitaksid midagi. Praegu on jäänud silma 100% Whey Gold Standard ja Extreme XXL. Kumba soovitaksite osta ja kumb toob lihased rohkem esile/kumb teeb lihased suuremaks?

Muudetud kasutaja mechanic poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Uurisin anatori kohta natuke infot ka teistest foorumitest. Toode ei pidavat mõjuma ja on ülehinnatud. Seega jääb see kraam ostmata.

Midagi oleks aga vaja ja tahaks, et inimesed, kes on kasutanud, soovitaksid midagi. Praegu on jäänud silma 100% Whey Gold Standard ja Extreme XXL. Kumba soovitaksite osta ja kumb toob lihased rohkem esile/kumb teeb lihased suuremaks?

Whey Gold oleks 100% valik minu poolt!:)Massilisajad lisavad mõttetult palju rasva!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Aga siin on kirjutatud, et Extreme XXL on massilisaja, millega saavutab kiiremini ja kuiva lihasmassi. See justkui aitab kaasa rasva põlemisele.

Jutt on alati roosiline!Keegi ei kirjutaks ju sinna,et ei pruugi mõjuda jne...!Proovi ära ja saad teada,kas sobib või mitte!Ise võtaks Whey Gold'i,aga võid ju selle massilisaja ära proovida,kui süda muidu rahu ei anna!:rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui suur vahe ja mis vahe massilisajal ja proteiinil on? Minu teada peaks proteiin ka põhinema valgul ja valk soodustab lihaskasvu. Ise ma kilosid taga ei ajagi, pigem tahaks, et lihased tuleks ilusti esile ja kasvaks väheke. Palju pole ma küll jõusaalis käinud, aga isegi ilma proteiinita on lihase kasvu näha.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täpsustuseks veel seda, et massilisajat on kasulik tarbida vahetult peale treeningut, siis kui organismis energiavarud otsakorral ja taastamist vajavad. Selleks siis, et organism iseennast lammutama ei hakkaks energia saamiseks, saab ta seda süsivesikute kaudu. Ja nii see mass kasvabki. Energianälg rahuldatakse süsvesikutega ja lihaste taastamiseks/kasvatamiseks valgud sealtsamast joogist. Valgud massilisajas on reeglina kiiresti imenduvad.

ps. piltlikult kujutades saad massilisajat ka ise teha. Võta üks lahja kodujuust, lisa sinna mõned supilusikatäied suhkurt, sega ära ja ongi valmis. Vahe tegelikult "päris" massilisajaga on see, et tolles olevad ained imenduvad ja seeduvad kiiremini.

Muudetud kasutaja McNeo poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No "päris" massilisaja saab ka ise teha ja tuleb kõvasti odavam kui valmis segatud massilisajad. Ostad selle 100%whey goldi ja dextroosi ja maltoosi segad kõik kokku ja ongi valmis. Vahekord siis 50%:25%:25% (valk:dextro:malto) Hea kui see kompott b-rühma vitamiine ka sisaldaks, mis selle valgu reaalselt lihastesse kannab.(whey goldis oli vist olemas)

Peale trenni ainult nii peakski jooma valku, et valgust maksimaalselt kasu oleks.

Vahetult peale trenni läheb kõikvõimalik söödud/joodud energia esmalt glükogeeni varude taastamiseks. Palju kasulikum oleks, kui glükogeeni varusi taastab suhkur mitte valk. Palja vee ja valgupulbriga jook peale trenni on nagu valgu raiskamine.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas dextrot ja maltot saab ka tellida fitness.ee poest? Kas keegi on sellist kokkusegatud "kompotti" juba proovinud?

Kui toimib ja on hea segu, siis oleks mul vist mõttekam kõik asjad korraga ära tellida.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×