Jump to content
kaups

Valusad videod

Recommended Posts

Kui panete ühe või paar linki siis võiks paari sõnaga kirjeldada kah, mis seal on. Mõni on nõrganärviline ja kõigil pole alati nii kiiret netti kah et kõike läbi lapata.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Aile sa mõtled seda "kokku rullumist" kui lihas kõõluse küljest lahti tuleb? See on tõesti rõve :)

Aga kui selline asi juhtuma peaks, kas arstid panevad selle kõõluse külge tagasi ka ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Hea, et mul tänane (küki)trenn juba ära tehtud on. Muidu poleks julgenudki enam trenni õhtul minna. Mind on ka näiteks selliste asjade eest hoiatatud :lol:

Mis kuradi asi see seal pildi peal oli :) , ma ei suuda selliseid pilte vaadata ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ma olen peeru lasknud küki ajal kogemata :lol:

Me koolis teeme vahetevahel õpetaja käsul 24kg sangpommi rebimist, krt mu klassivend lasi kolm korda järjest rebimisel peeru, see oli nii naljakas :) peale seda ta enam edasi ei rebinud ;)

Muudetud kasutaja intsu007 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina neid klippe ei vaadanud, niigi on vahel hirm, et mingi raskus liigese tagurpidi keerab. Kunagi kirjutati lehes ühest eesti poisist, kes minestas rinnalt surumise ajal ja sai kangiga otse vastu laupa. Imekombel jäi ellu, kuigi pärast nirises pikka aega ninast ajuvedelikku.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
alessandro oma poolmurdunud psüühhikaga ei klikkinud ühelegi lingile ja tunneb end hästi :lol:

Eks nii kasulikum olegi :) . Jubedad need kõik. Aga no koju voodisse sureb ikka kõige rohkem inimesi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Aga kui selline asi juhtuma peaks, kas arstid panevad selle kõõluse külge tagasi ka ?

Eks nad ikka panevad. Kuid taastumine jne. Ebameeldiv. Opereeritud k2si on opereeritud k2si.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Minu 6udusunen2oks on j6usaalis, et 6lavarre kakspealihas "jookseb kokku" (ei m2leta enam, kes mulle seda v2ga elavalt kirjeldas) .

No päris nii ikka ka ei saa olla, et mõlemad biitsepsipead lahti rebenevad. Kui mõni veel ei tea siis omalajal juhtus samalugu vanameistri Indrek Otsusega. Praegu on tal pingutades päris huvitava kujuga biitseps.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

tõesti äkki on se esimene video olemas kuskil.seda sooviks näha ja ka teistele näidata.präegu just otsisin oma poolteist tundi seda:(

ja se youtube ka kõik head videod maha võtnud :'(

Muudetud kasutaja sdmartin poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Aga kui selline asi juhtuma peaks, kas arstid panevad selle kõõluse külge tagasi ka ?

Opereeritud k2si on ikkagi...opereeritud k2si. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kommenteerimiseks logi sisse või loo konto

You need to be a member in order to leave a comment

Loo konto

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Logi sisse

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×