Jump to content
kaups

Valusad videod

Recommended Posts

Hea, et mul tänane (küki)trenn juba ära tehtud on. Muidu poleks julgenudki enam trenni õhtul minna. Mind on ka näiteks selliste asjade eest hoiatatud :rolleyes:

ou fakk...... kas ka nii suureks võib minna? :o

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vaatasin, et kõigil kellele see kang rinnale kukkus oli pöial kangi taga või noh nagu samal pool kus ülejäänud näpud, et siit ka moraal, kasutage õiget haaret! :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Hea, et mul tänane (küki)trenn juba ära tehtud on. Muidu poleks julgenudki enam trenni õhtul minna. Mind on ka näiteks selliste asjade eest hoiatatud :rolleyes:

Armas, et kellegi esimene mõte on sellise asja juures pilti teha...aga pigem arvan, et tegu on kerge fototöötlusega.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Siit veel õpetus, et telefonid on soovitatav trenni ajal välja lülitada või panna kuhugi kus see trenni ei sega!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kangid ja hantlid on karmid asjad!

Pagan seda teab, mis just kõige ohtlikum on, aga minul isklikult oli kõige jubedam vaadata seda videot, kus see noor Norra tõstja võtab kangi rinnale ning siis tasa-tasa langema hakkab.

Vaat, mis YpuTube'i kommentaatorid selle kukkumise kohta ütlevad:

mikehowarth (1 month ago)

looks safe to me, the problem with missing cleans backwards is your elbows generally...

Did he go again?

(Reply) (Spam)

Panielpaniel (1 month ago)

no he cancelled the last lift.. elbows ? how ?

(Reply) (Spam)

mikehowarth (1 month ago)

if you do not lift youre elbows, as this lifter did very well... Then you can hit the floor with them a trap them between the bar and the floor... Not good lol gauranteed broken wrist or worse! Elbows up lads haha!!!

Muudetud kasutaja UmbIsik poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

väga kurb ja valus on ikka vaadata neid.kuigi mõned on ikka suht naljakad :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minu 6udusunen2oks on j6usaalis, et 6lavarre kakspealihas "jookseb kokku" (ei m2leta enam, kes mulle seda v2ga elavalt kirjeldas) .

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Aile sa mõtled seda "kokku rullumist" kui lihas kõõluse küljest lahti tuleb? See on tõesti rõve :rolleyes:

Jah...just seda. Keegi siis v2itis vastu, et need olla p6hiliselt "anaboolikute" probleemid (ylej22nud tugi-liikumiselundkond ei j6ua j2rele). Kuid k6he on ikka.

Muudetud kasutaja AileKuuda poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×