Jump to content
T.M.

Iga lihasgrupp 3 korda nädalas.

Recommended Posts

Olen mõelnud proovida kaheks jaotatud kava, üle- ja alakeha(pluss tõmme) splitti, treeningud oleks 6 korda nädalas. Innustust selleks sain Reg Parki üla- ja alakeha treeningkavast enne 1949. Mr. Britaini võitmist. Leian, et "keemiaajastu" eelsed tipud on treeningeeskujudena kõvasti alahinnatud, aga see selleks.

Kava näeb välja nii, et 6 seriat suuremale lihagrupile, 5, seeriat väiksemale lihasgrupile, 3 trapetsile ja 3 tõmbele.

Kaks päeva oleks täisvõimsusel, siis kaks 70% koormust ja kaks jälle täisgaasiga.

Kuidas suhtute ja kas keegi analoogset kava on ka proovinud ning kui siis, milliste tulemustega?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Need ajad on möödas :ph34r: Samuti nagu Olid palju Arnoldist inspireeritud kõik kavad jms. oli tema treeningu moodi üles ehitatud jne. ! Nii paljud ennast üle treenisidki!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma olen ka siin lugenud kõvasti ja see rauatõstmise ala on selline loll asi, et keegi sulle midagi vastata ei oska ja kõik taandub lõpuks "see on individuaalne" peale. Ise teen 48...72h vahedega ühte lihast e. 2-3x nädalas. Mul nats loll lugu see, et trenni kahele päevale tükeldada ei taha ja siis tuleb trenni pikkuseks 2,5h ja sellega siis teen kõik lihased läbi(ok, mõned jäävad päris ära).

Mida arvata 1x nädalas ühe lihase treenimisest? Progress vist liiga aeglane?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma olen ka siin lugenud kõvasti ja see rauatõstmise ala on selline loll asi, et keegi sulle midagi vastata ei oska ja kõik taandub lõpuks "see on individuaalne" peale. Ise teen 48...72h vahedega ühte lihast e. 2-3x nädalas. Mul nats loll lugu see, et trenni kahele päevale tükeldada ei taha ja siis tuleb trenni pikkuseks 2,5h ja sellega siis teen kõik lihased läbi(ok, mõned jäävad päris ära).

Mida arvata 1x nädalas ühe lihase treenimisest? Progress vist liiga aeglane?

Kui korralikult ühe lihase läbi kurnad nädalas, siis ma ei näe põhjust miks sa ei peaks arenema! Kui kõik muu on loomulikult ka korras!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma olen ka siin lugenud kõvasti ja see rauatõstmise ala on selline loll asi, et keegi sulle midagi vastata ei oska ja kõik taandub lõpuks "see on individuaalne" peale. Ise teen 48...72h vahedega ühte lihast e. 2-3x nädalas. Mul nats loll lugu see, et trenni kahele päevale tükeldada ei taha ja siis tuleb trenni pikkuseks 2,5h ja sellega siis teen kõik lihased läbi(ok, mõned jäävad päris ära).

Mida arvata 1x nädalas ühe lihase treenimisest? Progress vist liiga aeglane?

Minu puhul 1x nädalas üks lihas töötab üsna hästi, toitumine ka enam-vähem paigas.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

the11,

treeningreziimide muutusest jookseb punase niidina läbi vana hea sõber keemia, fakt on see, et aastal 49 "krõbistamine" puudus. Need ajad ei on "lisandite" vaba sportlase jaoks küll läbi ei ole. Seda enam, et toitumine ja taastumine kui teadus on mühinal edasi arenenud. Muidugi tuleb mängu geenifaktor, sest Park, kes juba aastal 54 surus rinnalt 500 naela ei ole just keskmiste eeldustega spordimees.

Arnoldi kava on hoopis teine tubakas, sest tema toidusedel oli üsna "rikkalik".

Olen ise selle ajastu teise korüfee Steve Reevesi poolt propageeritud anatgonistide kava ja mõjus täitsa tammiselt.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tundub üsna ilmne, et sellise kava korral ei tehta ühtegi asja suutlikkuseni, mis ei ole muidugi ka omaette eesmärk. Kui lugeda, mida on öelnud vanema aja jõumehed(nt Hackenschmidt, Saxon), siis nad rõhutavad, et ühtki asja ei tohiks teha suutlikkuseni, nii et tekib lihasvalu.

Huvitav vana aja kava on ka nn "Kükid ja piim", kavatsen selle ise kunagi kindlasti ära proovida.

http://www.bulkingup.moonfruit.com/

Vasakult menüüst võtke "20 rep Squats"

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tundub üsna ilmne, et sellise kava korral ei tehta ühtegi asja suutlikkuseni, mis ei ole muidugi ka omaette eesmärk. Kui lugeda, mida on öelnud vanema aja jõumehed(nt Hackenschmidt, Saxon), siis nad rõhutavad, et ühtki asja ei tohiks teha suutlikkuseni, nii et tekib lihasvalu.

Huvitav vana aja kava on ka nn "Kükid ja piim", kavatsen selle ise kunagi kindlasti ära proovida.

http://www.bulkingup.moonfruit.com/

Vasakult menüüst võtke "20 rep Squats"

20 REP töötab väga hästi. Kunagi valmistusin lamades surumise võistlusteks ja jalga tegin kord nädalas 20 rep seeria.Iga trenn lisasin 5kg , lõpuks jõudsin 160 kg 20 x, sügav kükk (alla paralleeli),rihmaga , ilma põlvesidemeteta. Peale seeria lõppu oli seismisegagi raskusi aga treeningraskused läksid üles kõigis harjutustes.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Olen mõelnud proovida kaheks jaotatud kava, üle- ja alakeha(pluss tõmme) splitti, treeningud oleks 6 korda nädalas. Innustust selleks sain Reg Parki üla- ja alakeha treeningkavast enne 1949. Mr. Britaini võitmist. Leian, et "keemiaajastu" eelsed tipud on treeningeeskujudena kõvasti alahinnatud, aga see selleks.

Kava näeb välja nii, et 6 seriat suuremale lihagrupile, 5, seeriat väiksemale lihasgrupile, 3 trapetsile ja 3 tõmbele.

Kaks päeva oleks täisvõimsusel, siis kaks 70% koormust ja kaks jälle täisgaasiga.

Kuidas suhtute ja kas keegi analoogset kava on ka proovinud ning kui siis, milliste tulemustega?

Treenida lihast sagedamini kui kord nädalas ruulib täiega,sest siis ei ole vaja ja ei tohi ka:

sooritada lihasele palju harjutusi,

võtta kogu aeg viimast.

Suhtun ülalpool mainitud kavasse väga positiivselt!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×