Jump to content
cows

haigus

Recommended Posts

siis kui terve oled

aga arvesta sellega, et olenevalt haiguse pikkusest vajab su keha alguses veidi kergemat koormust

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

KAs haiguse ajal tohib toidulisandeid ikka võtta?asi selles et ma haige ja ei taha kohe ültse kuidagi tervemaks saada,ja nüüd peangi otsima asju mis aeglustavad paranemist :ph34r:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

oleneb mis haigus sul on :P

kus sul see just lisanditest tekkinud pole siis vast võid võtta küll :ph34r:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
oleneb mis haigus sul on :P

kus sul see just lisanditest tekkinud pole siis vast võid võtta küll :ph34r:

Gripp vms..Palavik tuleb,siis kaob päevaks,jälle tuleb tagasi jne:S

vaevalt et see toidulisanditest tulnud :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kaua juba nii w??? et palavik tuleb ja läheb?

Ja pole mõtet lisandeid süüa kui oled haige ja trenni teha ei saa!

kodus istudes võiks ju tõesti kasutada head võimalust normaalset toitu nautida :ph34r: iseasi kui palju seda isu on....

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ega ikka väga hea pole trenni teha kui isegi väike külmetushaigus sees on. Mul omal praegu selline seis, vett jookseb ninast ja selline natuke väsinud tunne, aga palavikku pole ja enesetunne nagu väga halb pole, tööl ikka käin. Mõtlesin siis, et läheks teeks täna ikka väikese trenni ära, muidu läheb vahe liiga pikaks. Ausalt öeldes oli ikka tunda, et sooritusvõime on veidi madalam (jõudu, vastupidavust vähem). Peale trenni aga on tunne, et vist oleks targem olnud minemata jätta. Trennist läksin ja tagasi tulin jalgsi, u. 2-2,5 km üks ots. Peale trenni ka tavapärane proteiini+süsivesikute+glutamiini jook. Nüüd juba u. 45 minutit rahulikult kodus olnud, sõin, vaatasin telekat ja nüüd arvuti taga, pulss on 102-105. :ph34r:

Muudetud kasutaja Capricorn poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ega ikka väga hea pole trenni teha kui isegi väike külmetushaigus sees on. Mul omal praegu selline seis, vett jookseb ninast ja selline natuke väsinud tunne, aga palavikku pole ja enesetunne nagu väga halb pole, tööl ikka käin. Mõtlesin siis, et läheks teeks täna ikka väikese trenni ära, muidu läheb vahe liiga pikaks. Ausalt öeldes oli ikka tunda, et sooritusvõime on veidi madalam (jõudu, vastupidavust vähem). Peale trenni aga on tunne, et vist oleks targem olnud minemata jätta. Trennist läksin ja tagasi tulin jalgsi, u. 2-2,5 km üks ots. Peale trenni ka tavapärane proteiini+süsivesikute+glutamiini jook. Nüüd juba u. 45 minutit rahulikult kodus olnud, sõin, vaatasin telekat ja nüüd arvuti taga, pulss on 102-105. :ph34r:

Ega jah mul on sama,nohu on suur,kõha kah ja siis vahepeal lõõb palaviku kah üles :P Aga jah pea on nagu eriti tuim ja sellises olekus ei jõuaksgi trenni teha :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Arstid soovitavad ca 1...2 nädalat pausi teha pärast tervenemist. Ise olen korra kogenud kui Kottermann on veel 1 nädal pärast paranemist organismis sees :ph34r:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Arstid soovitavad ca 1...2 nädalat pausi teha pärast tervenemist. Ise olen korra kogenud kui Kottermann on veel 1 nädal pärast paranemist organismis sees :ph34r:

Pläääd nädal kuni kaks ei kannataks küll eemal olla trennist :S

4 päeva vahele jäänud ja juba mõtlen kuidas saaks homme trenni :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kommenteerimiseks logi sisse või loo konto

You need to be a member in order to leave a comment

Loo konto

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Logi sisse

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×