Jump to content
Sussver

Väike kõrvalelüke suusatamisse

Recommended Posts

Selline küsimus kõigile kasutajatele ja foorumi külastajatele:

Kuidas on teie suhe suusatamisega?

Ja kuidas suhtute meie väga headesse suusatajatesse?

:)

Meie heade suusatajate vastu pole mul midagi,edu neile ja pangu täiega ikka,aga endale mulle suusatamine ei istu :ph34r:

Elus 1x olen vist suuskadega sõitnud :P:D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Selline küsimus kõigile kasutajatele ja foorumi külastajatele:

Kuidas on teie suhe suusatamisega?

Ja kuidas suhtute meie väga headesse suusatajatesse?

:ph34r:

lapsena kunagi sai suusatatud 20 aastat tagasi:) eks ikka algul kergejõustik ja pallimängud siis täis mehena minnakse raskejõustikupeale yle.

ei tea ühtegi "meie" väga head suusatajat, ja ei suhtu kuidagi, ei arva mittemidagi. ala iseenesest on nii igav et telekast vaadata ei kannata uni tuleb pääle.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eesti suusatajad on viimaste aastatega ikka täielikult maailmatipus, et ainult EDU neile! :ph34r:

Ise eriti ei suusata varustus on kallis ja ega ei huvitu ka eriti kunagi sai ikka suusatatud aga siis vahepeal aint koolis suusatasin kehalises aga nüüd ei suusata seal ka just nimelt sellepärast, et varustus kallis ja mul selle rahaga muud kah teha kui raisata sellele, et kord nädalas käia kehalises suusatamas!! :P

Muudetud kasutaja inside14 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Viimati olid suusad all u. 12-13 a tagasi. :ph34r: Ega ei meeldinud see asi, see on rohkem selline vastupidavusala nagu pikamaajooks, selliseid asju eriti ei jõua teha. Samas kui oleks korralik varustus ja hea rada, siis võibolla isegi prooviks veel, mingil kenal päikesepaistelisel hommikul oleks võibolla päris tore kusagil metsavahel suusatada, tõenäoliselt meeldiks rohkem klassiklaline.

Eesti parimad suustajad on maailmatasemel. Siiski telekast eriti vaadata ei viitsi enam (kunagi huvitas rohkem), võibolla ainult olümpial ja MM-l mõnda sõitu.

Muudetud kasutaja Capricorn poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Aastaid pole nautinud seda tegevust. Eile avastasin taas suusaröömud ja täna isegi nautisin körgemaid töuse ja languseid :P Töeliselt mönus yldfyysiline tegevus.

Eesti suusatajad suht tublid, naisi vöiks aga tipus rohkem olla :ph34r:

Muudetud kasutaja moniic poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mulle suusatamine ei istu,kuna see on vastupidavusala.Kehalise tunnid,kus tuleb suusatada,viilin. :ph34r:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Meie gümnaasium oli kõva suusakool: talviti käisid võistlused ja trennid vaheldumisi. Mulle meeldis! Kõrgkooli minnes jäi aga asi soiku ja nüüdseks pole juba ligi 7 aastat suuskadele saanud. Eelistan pigem suvel rulluisutamisega tegeleda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

keska ajal sai kõik kehka tunnid trummi suusabaasis veedetud (täitsa lahe väljaarvatud veremaik mis suusavõistlustel suus oli....)... kuid viimased 5-6 aastat olen sattunud suuskadele väga harva .... põhjuseks võib tuua selle et olen täielik suve inimene mulle meeldiks kui oleks kogu aega 20-30 kraadi sooja ja saaks rannas võrku mängida:) .... kuid minu kiiks...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ise lähen tartu maratonile ja veel plaanis finlandia hiihto ning haanja maraton. st kõik klassika maratonid. mõtlesin just uurida, kas veel maratonile minejaid on, a paistab et mitte. tahaks teada kuidas teised treenivad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Meeldib endale suusatada ja juba väiksest peale vahelduva eduga iga talv suusatan :rolleyes: See talv kahjuks pole veel jõudnud:(,aga ehk juba ülehomme saab see viga parandatud.

Meie suusatajate seas mitmed tegijad ja rõõm näha,et ka nooremate seast uusi tegijaid peale kasvab:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Suusatamine on igati tore. Meie tippe austan väga! Ise käin korra-kaks nädalas ikka suuskamas, umbes tunnike korraga. Väga hea võhmatreening! :rolleyes:

Kuigi jah...mis puudutab varustust, siis see maksab omajagu...ja vahel ajab tõesti vihale, kui kehalise tunnis nigelate lumeoludega seda lõhkuma sunnitakse.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ise lähen tartu maratonile ja veel plaanis finlandia hiihto ning haanja maraton. st kõik klassika maratonid. mõtlesin just uurida, kas veel maratonile minejaid on, a paistab et mitte. tahaks teada kuidas teised treenivad.

Praegu treenin Otepää-Kääriku suusaradadel, kaks trenni ja 30-50 km päevas. Kahjuks ei võimalda muu elu selliseid nädalaid aastas just tihti ette võtta.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×