Jump to content
robert27

millega joote proteiini?

Recommended Posts

ma ise joon ntx punasesõstra mahlaga :lol: ja jubehea tuleb :rolleyes:

Kas hape mitte valke ei kalgenda?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Enne trenni 300ml.vett ja matlo süsivesikud(30gr.)

ning peale trenni 300ml.vett ja glükoos(20gr.)

mul oleks küsimus härra nurmsalule, kas see shake jube magus ei tule või? :rolleyes: ise ei suuda alla 500-550ml veega kyll seda juua...jube läila tuleb

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Algul Proteiin No.1 ei tahtnud hästi veega minna, just lõhna pärast. :rolleyes: Algul siis tegin piimaga, päris hea oli, nüüd aga läheb ka veega, ega trenni piima kaasa ei tassi, panen kodus vajalikud kogused pulbreid (proteiin, dekstroos, glutamiin) šeikerisse ja peale trenni lasen kraanist vee peale. U. 0,5 l teen.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
3,5% piimaga, alla selle on kuidagi liiga lahja segu ja hakkab vastu.

Mida suurem rasvasisaldus, seda aeglasem imendumine. Seega vist vahetult peale trenni kui lihastel on kiiresti vaja valku, pole rasvane piim vist kõige parem valik. :ph34r: Samas ega ma ei tea kas praktiliselt on imendumiskiiruses olulist vahet kui võrrelda 3,5% ja kõige väiksema rasvasisaldusega piima või hoopis vett või mahla.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
mul oleks küsimus härra nurmsalule, kas see shake jube magus ei tule või? :ph34r: ise ei suuda alla 500-550ml veega kyll seda juua...jube läila tuleb

Nii palju kui palju on erinevaid inimesi nii palju on erineva maitse taluvusega ja maitsemeeltega inimesi...

osad suudavad süüa magusat lõpmatuseni aga teised jälle mitte...

ise teen shake-t Whey Gold-ga ja ei ütleks et see läila oleks pigem hea ikka...

enne trenni panen 30gr.Maltot kuna Malto on pika ahelaga süsivesik ja imendub kaua siis tal sellist magusat maitset pole kui siis hästi õrn magus maitse...

ja peale trenni panen Glükoosi 20gr. ja ei ütleks et see ka magus oleks...

ühesõnaga mina pole küll täheldanud sellise süsivesikute ja vee koguse(300ml.) juures et enne või peale trenni koks tuleks magus...

põhjus miks ma koksi enne ja peale trenni kokside sisse vett ei pane 500ml.või isegi enam on selles et kui ma selle 500ml. kõik sisse kulistan siis liht.peale koksi joomist on kuidagi raske olla(vähemalt minu puhul)...

Muudetud kasutaja nurmsalu poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Algul Proteiin No.1 ei tahtnud hästi veega minna, just lõhna pärast. :P Algul siis tegin piimaga, päris hea oli, nüüd aga läheb ka veega, ega trenni piima kaasa ei tassi, panen kodus vajalikud kogused pulbreid (proteiin, dekstroos, glutamiin) šeikerisse ja peale trenni lasen kraanist vee peale. U. 0,5 l teen.

Ma võtan küll sõbraga kahepeale ühe paki piima trenni kaasa, mis peale trenni täpselt jagub.

Veega on lihtsalt liiga rõve! :ph34r:

Muudetud kasutaja tonn999 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma võtan küll sõbraga kahepeale ühe paki piima trenni kaasa, mis peale trenni täpselt jagub.

Veega on lihtsalt liiga rõve! :ph34r:

:P

Kas teed ainult sellest proteiinist või lisad ka süsikaid? Kui süsikaid (panen dekstroosi) hulka panna, siis läheb nagu maitse/lõhn minu arust natuke paremaks. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×