Jump to content
Archangel1

Lamades suurumine.

Recommended Posts

pane või kohe se selga keegi ei keela.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

sõber mul surub 145 ilma särgita ... seega kuni selle ajani võid vabalt ilma suruda .... kuid ex see vist on maitse asi ... surudes 70 võid ka särgi selga panna ja 100 suruda kuid arvan et see särk on nii piisavalt kallis et see ostetakse ajal kui 200 hakkab reaalseks saama..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
pane või kohe se selga keegi ei keela.

siis kui eesti rekordid tulema hakkavad. tipp juba ilma siis . kui 200 yles läheb siis mõtle sellele ostule, minuarvamus.

see ju ikkagi paar tonni maxab

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
sõber mul surub 145 ilma särgita ... seega kuni selle ajani võid vabalt ilma suruda .... kuid ex see vist on maitse asi ... surudes 70 võid ka särgi selga panna ja 100 suruda kuid arvan et see särk on nii piisavalt kallis et see ostetakse ajal kui 200 hakkab reaalseks saama..

huvitav mis tase see 145 et sinnani võib ilma? aga mul sõber surub 200 ...seega kuni selle ajani võid vabalt ilma suruda

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
huvitav mis tase see 145 et sinnani võib ilma? aga mul sõber surub 200 ...seega kuni selle ajani võid vabalt ilma suruda

145 lihtsalt suurim tulemus mida mina oma silmaga ilma särgita olen näinud ja seega pakkusin seda .... kui sinu sõber surub ilma särgita 200 siis võib teema algataja 200 ka suruda ....

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Suru ikka puhtalt, see särgiga surumine on bullshit.

mix särgiga pulli-fekaal on ... mingist tasemest alates on särk ainuõige võimalus ..... nagu et tippsprinterid jooksevad ka spetsiaalses riietuses mitte t-särgis ja dressides ... nagu mitte tipud....

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kogu see kupatus läheb lõppkokkuvõttes ikka rohkem maksma kui paar tuhat. Surumissärk, kükitrikoo, tõstekingad, tõstevöö, randmesidemed, põlvesidemed... ei ole vist veel nimekirja lõpp?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
145 lihtsalt suurim tulemus mida mina oma silmaga ilma särgita olen näinud ja seega pakkusin seda .... kui sinu sõber surub ilma särgita 200 siis võib teema algataja 200 ka suruda ....

mis naljateed või? kus saalis siis käid. krt pea igas saalis mu meelest peax leiduma mehi kes 145 kg trenni-kordusi teevad. rekordid jäävad sellest ülesppole ikka tavaliselt.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
mis naljateed või? kus saalis siis käid. krt pea igas saalis mu meelest peax leiduma mehi kes 145 kg trenni-kordusi teevad. rekordid jäävad sellest ülesppole ikka tavaliselt.

käin oma keskooli saalis... klubis on liikmeid ainult 40 ja saalis käivad regulaarselt heal juhul 5+/- natuke :rolleyes: .... seega suht vähe rahvast seal:) ... olen täiesti kindel et suurtes eesti/tallinna saalides on 145 igapäevane tulemus kuid see selleks ..... määravaks saali valiku juures on hind selles mõttes et ma maksan aasta eest 500 eeku ... samas kui mujal saalides on sama raha eest võimalik ainult pool kuud käiia .... ttü saalis käisin ka kuid seal vähemalt minu silme all üle 130 ei surutud .. peale selle seal oli alati sama palju vaba ruumi kui rock kontserdil .... ühesõnaga pidin kogu aeg ootama et soovitud masina või pingi peale saada ... samas kui praeguses saalis olen tihti üksi (kes see muu ikka kell 7 viicib ennast saali vedada :lol:) masinad vabad ja musa kuulan seda mida ise soovin ... peale selle jutuajamise peale aega ei kulu :lol: ....

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Surumissärki kasutavad üldjuhul proffesionaalid. Hobbitreeniatel pole surumissärgist reaalset tolku.

Kui plaanid võistlussporti astuda siis peaks ka surumissärgi hankima.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
mix särgiga pulli-fekaal on ... mingist tasemest alates on särk ainuõige võimalus ..... nagu et tippsprinterid jooksevad ka spetsiaalses riietuses mitte t-särgis ja dressides ... nagu mitte tipud....

Sa ei saa seda nii võrrelda. Sprinteritel on selline liibuv riietus, et tuuletakistus oleks minimaalne. Surumissärk on minu arvates ka bullshit, sest see pole normaalne, kui mees punnitab ilma särgita 145 kilo vaevu üles, teiseks katseks paneb särgi selga ning 165kg on kukeköha. Juba see näitab, et särk pole õige, kuna alguses on tükk tegu, et see kang endale rinnale saada...alatasa nad sikutavad seda endale rinnale vms...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Surumissärki kasutavad üldjuhul proffesionaalid.

Üks on algaja särk ja teine proffesionaali särk.

Mina soovitaks akada kasutma siis kui vähemalt 100 ära surud juba

Muudetud kasutaja madis220 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Särgil on mõte siis kui surud ilma 1,2-1,5 kehakaalu ja kui on plaan võistema hakata, siis võiks küll osta endale. Tooks veel ühe võrdluse sprinteritega , nemad kasutavad naelikuid , mida vi**u jooksu ilma nn. p u h t a l t , inimesele ei ole ju looduse poolt päka alla naelu antud . Olukorras kus teised võistlejad kasutavad naelikuid pole mõtet paljajalu starti minna, sama ka särgiga.

Muudetud kasutaja BULDOOSER poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ma ei näe surumissärgil mõtet kui sa just sel alal võistlema ei hakka, see on ainult numbrite suurendamiseks

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Õiged mehed panevad rekordeid ikka ilma särgita, muidu hakkavad varsti võistlema materjalid, millest särk tehtud on, mitte inimene! Link:http://video.google.com/videoplay?docid=-9131144754452880371&q=bodybuilding+duration%3Along

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
surun 110kg 2 korda . kaal 79kg. tahax nii kiiresti kui v6imalik 170 kg suuruda :rolleyes:

Mis see 170kg on ? Kui see sinu ego rahuldamiseks eks anna minna siis ega ei keela ka ju keegi seda särgi värki.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Külaline
Teema on suletud.

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×