Jump to content
Archangel1

Miks?

Miks?  

162 liiget on hääletanud

  1. 1. Miks sa teed trenni?

    • Et olla k6va mees
      19
    • Et oleks sportlik keha
      103
    • Aja raiskamine
      0
    • Et v6istlustel esineda
      7
    • muu p6hjus
      29


Recommended Posts

:ph34r: mis teeb veel kõvaks meheks kui mitte lihaste pumpamine? tippkulturistid massiivsed üle sajakilosed on kõvad mehed.eks meil kõigil on eesmärk ikka maximaalset lihasmassi kasvatada tegelt ja kõvaks meheks tahaks saada, kõval mehel on kõrge meesuguhormoonide-testo tase

lihased et tee mehest veel k6vat meest on vaja ka iseloomu.

n2iteks minu tuttav trenni ''ltse ei tee aga on sellise v6itleja iseloomuga et on endast palju suurtematele meestele keret2ie andnud :D

aga ma ei ''tleks et ta k6va mees on sest tegelt ma ei tea mis teeb mehest k6va mehe ... :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina käin jõukas selleks,et olla suur ja tugev mees,et teised kohe imestaks,oi kus on sul alles musklid. :rolleyes: .Samuti,et oleks ka kõvasti jõudu,et suudaks palju tõsta.Mõnus on olla lai tüüp :ph34r:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ha kuulake seda, see on nagu tipp mu arust :ph34r:

saime siis kokku sõpradega reede õhtu ja sõbra tuttavoli kaasas ja siis keegi viis teema spordi peale et kes umbes millega tegleeb? :D

ja siis 1 kutt viis teema muidugi "kõige tähtsama" asja peale kes palju rinnalt surub? ja et miks trennis käid?

sõbra tuttav ütles 97, 5 kg kutt oli ise nii peenike et olgem ausad noh lisas 20 kg juurde:D siis küsiti et miks käid sp et saaksin rinnalt palju suruda :D nagu eriti tõsise iolme ja häälega ka veel :lol:

oi ma irnusin lolliks end :lol:

Mnjah, kuda seda nüüd vaadata. meeste maailmas see käibki nii, pole midagi parata. Mida suurem ja tugevam sa oled, seda rohkem sind respekteeritakse. Ehk, siis mingi aukartus on olemas. Ei vista sinu üle lolle nalju ja iga mats tule lõõpima ine. :rolleyes: Üldiselt meeste maailas mõõdetakse jõudu, raha ja võimu. Kui sul on need kõik kolm korraga, siis ........... :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ha kuulake seda, see on nagu tipp mu arust :rolleyes:

saime siis kokku sõpradega reede õhtu ja sõbra tuttavoli kaasas ja siis keegi viis teema spordi peale et kes umbes millega tegleeb? :ph34r:

ja siis 1 kutt viis teema muidugi "kõige tähtsama" asja peale kes palju rinnalt surub? ja et miks trennis käid?

sõbra tuttav ütles 97, 5 kg kutt oli ise nii peenike et olgem ausad noh lisas 20 kg juurde:D siis küsiti et miks käid sp et saaksin rinnalt palju suruda :D nagu eriti tõsise iolme ja häälega ka veel :D

oi ma irnusin lolliks end :lol:

ega tegelt ma olen pidevalt sellises olukorras nagu su sõbra tuttav. ma ka kaalun suht vähe ja lisaksveel lühikest kasvu. ega jah keegi ei taha uskuda, et mul õnnestundu varutusega 170kg üless lükata.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kõige ideaalsemat vastust ei ole, sest ikkagi treenin paljude asjade pärast.

Kõige rohkem mööda minu jaoks oli: "et olla kõva mees", sest minu meelest jõusaal ei tee kõvaks meheks. Võid küll jõusaalis käia, sul võib jõudu olla, aga tegelikult ikkagi möku (mitte et ma nüüd tahaks kuidagi solvata või midagi halvasti öelda).

Tekkiski küsimus, kes on üldse kõva mees... kui paljud siin arvavad et nad on kõvad mehed?

paljud arvavad ikka et on kõvad mehed, kuid nagu vanaema mulle kunagi ütles et sa võid ju olla kõva mees kuid alati kusagil on keegi sinust kõvem

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×